Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive
Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive

Elektrický longboard s elektromotorom s výkonom 900 W. Jedná sa o bezkefový jednosmerný motor. Maximálna rýchlosť 25 km/h. Dojazd cca 25 km. 4 kolieska z vysoko odolného polyuretánu s rozmermi 80 × 45 mm. Tvrdosť koliesok 78a. Rozmery longu 94 × 20 × 28 cm. Hmotnosť 6,8 kg.

môžete mať 26.2. - 27.2.

Partner: CZC.cz
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Traffic Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Traffic

Elektrická kolobežka Eljet Traffic je moderná štýlová kolobežka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Track T3 Kolonožka Elektrický longboard Eljet Single Drive
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Track T3

Skladacia elektrická kolobežka, ktorá sa hodí na cestu do práce aj na zábavu. Kolonožka Eljet Track T3 má batériu s výnimočne veľkou kapacitou 10 500 mAh a motor s výkonom 250 W. Na jedno nabitie prejde až 40 km a dosiahne pri tom rýchlosť až 25 km / h. Poteší vás tiež kompaktnými rozmermi a hmotnosťou 12 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Zánovné
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Cruiser - zánovné Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Cruiser - zánovné
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Cruiser - zánovné

Počítate čas strávený cestou do práce či do školy? S elektrickou kolobežkou Eljet Cruiser s ultra ľahkou hmotnosťou 8,1 kg už nemusíte.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet E-210 Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Cruiser - zánovné
Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet E-210

Skladacia elektrická kolobežka ideálna do mesta na cestu do práce aj voľný čas. Kolonožka Eljet E-210 má batériu s kapacitou 6000 mAh a motor s výkonom 350 W. Na jedno nabitie prejde až 22 km a to rýchlosťou až 25 km/h. Poteší 3 jazdnými režimami, kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou iba 13 kg. Prehľadný LED displej s ovládacím tlačidlom a páčkami brzda/plyn, predné osvetlenie o výkone 1,5 W, zadné svetlo na blatníku s blikaním pri brzdení. Honeycomb bezúdržbové kolesá o veľkosti 8palcov, predné odpruženie, nosnosť 120 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Zánovné
Kolonožka Cross, Fire - zánovné Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Cruiser - zánovné
Kolonožka Cross, Fire - zánovné

Elektrické balančné vozítko bez riadidiel. Kolonožka Cross má veľké 10" nafukovacie pneumatiky prispôsobené i do nerovného terénu, robustnú konštrukciu s pevnou základnou doskou, zvládne 15° stúpanie a prejde na nabitie až 20 km. Má dva výkonné 350W motory pre rýchlosť jazdy až 16km/h. Navyše je vybavená Bluetooth pripojením, vstavaným reproduktorom pre prehrávanie obľúbenej hudby za jazdy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kolonožka Batoh na Kolonožku OFFROAD Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard
Kolonožka Batoh na Kolonožku OFFROAD

Praktický batoh na Kolonožku Offroad určený k pohodlnej preprave balančného vozítka. Šetrný ku chrbtu vďaka správnemu rozloženiu váhy. Rozmery 70 × 30 × 30 cm, vodeodolný, funkčný dizajnčiernom prevedení, špeciálna úprava. Nosnosť až 20 kg, váha 300 g. Kolonožku chráni pred vonkajšími vplyvmi a zaisťuje bezpečný prenos, nech už vyrazíte kamkoľvek.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard
Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard

Silikónový návlek na Kolonožku Standard pre ochranu balančného vozítka. Zaistí ochranu konštrukcie pred poškriabanímpádmi. Rozmery 30 × 20 × 10 cm, jednoduchá aplikácia, čierne prevedenie, praktické nášľapné drážky pre zaistenie stabilného postoja. Ochranný návlek zaručí, že vaša Kolonožka zostane ako nová a prepožičia jej navyše štýlový vzhľad.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Kolonožka Prenosná taška na kolobežku Kolonožka Ochranný návlek na Kolonožku Standard
Kolonožka Prenosná taška na kolobežku

Prenosná taška na elektrickú kolobežku určená k pohodlnej preprave obľúbeného vozítka. Je pohodlná, priestranná a skladná, rozmery 110 × 45 × 51 cm, vodeodolná vďaka PVC materiálu. Funkčný dizajnčiernom prevedení, špeciálna úprava. Nosnosť až 20 kg, váha 300 g. Kolobežku chráni pred vonkajšími vplyvmi a zaisťuje bezpečný prenos, nech už vyrazíte kamkoľvek.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Kolonožka Taška na kolobežku Eljet Kolonožka Taška na kolobežku Eljet
Kolonožka Taška na kolobežku Eljet

Vodoodolná taštička je určená na vyšperkovanie kolobežiek značky Kolonožka. Kolonožka Taška na kolobežku Eljet má rozmery 14 × 12 × 29 cm, je vodoodolná a ľahko sa inštaluje – stačí ju len zavesiť na predné riadidlá a hneď máte bezpečné miesto na uloženie svojich vecí. Jednoduchý funkčný dizajn štýlovo doplní každú Kolonožku.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL