Goal Zero Venture 30 + Nomad 7 Plus Sada-18%
219,05 € 177,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický set záložného akumulátora a solárneho panelu. Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Powerbanka je veľmi odolná vďaka pogumovanému telu a nevadí jej ani voda. Inteligentný systém nabíjania si zistí potrebné údaje a prispôsobí tomu parametre nabíjania. Goal Zero Venture 30 + Nomad 7 Plus Sada je ideálna na cestovanie.

Goal Zero Guide 10 Plus + Nomad 7 Plus Sada-18%
156,35 € 126,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Praktický set záložného akumulátora a solárneho panelu. Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Cestovná nabíjačka je ideálny externým zdrojom pre mobily, čelovky, tablety a MP3. Goal Zero Guide 10 Plus + Nomad 7 Plus Sada je ideálna na cestovanie.

Goal Zero Guide 10 Plus
45,77 € 44,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná nabíjačka je ideálny externým zdrojom pre mobily, čelovky, tablety a MP3. Batérie možno nabíjať slnečnou energiou alebo zapojením USB portu napríklad do počítača. Goal Zero Guide 10 Plus využije každý cestovateľ.

Goal Zero Nomad 7 Plus
122,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Modrý LED indikátor zobrazuje silu slnečného svitu. Goal Zero Nomad 7 Plus je ideálny na cestovanie.

Goal Zero Venture 30
115 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Powerbanka je veľmi odolná vďaka pogumovanému telu a nevadí jej ani voda. Inteligentný systém nabíjania si zistí potrebné údaje a prispôsobí tomu parametre nabíjania, je oveľa rýchlejšia ako klasické sieťové. Goal Zero Venture 30 využije určite každý cestovateľ.

Aukey  Quick Charge 3.0 10050mAh - PB-AT10
36,49 €

Qualcomm Quick Charge 3.0Powerbanka je vybavena technologií Qualcomm 3.0, která dokáže nabíjet zařízení až 4× rychleji než běžné nabíječky a powerbanky.  Technologie adaptivního nabíjení AiPowerAiPower pomáhá k co.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: