Zo širokej ponuky výrobkov z kategórie elektrické konvektory u nás na MALL.sk si vyberie každý. Okrem náradia, vybavenia a dekorácie tu nájdete aj profesionálne prístroje, ktoré z práce urobia zábavu.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes priamo až k vám domov.
 • Chcete si tovar vyzdvihnúť samy a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až o 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak tovar z kategórie elektrické konvektory nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S otázkami ohľadom objednávky alebo výberu vám pomôže naša zákaznícka podpora fungujúca 24 hodín denne.

Nezabudnite si prezrieť tovar vo výpredaji, na ktorom môžete značne ušetriť. Pomôžu vám tiež recenzie ostatných zákazníkov. Výrobky sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených.

U nás na MALL.SK môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

Rohnson topidlo Turbo R-014

Rohnson topidlo Turbo R-014

53,60 €

Ďalšia ponuka za 61,50 €

Konvektor do miestností o výmere 25 m². 3 úrovne nastavenia výkonu: 750/1250/2000 W. Funkcia TURBO ventilátor pre rýchle vyhriatie. Termostat. Bezpečnostná poistka proti prehriatiu. Príkon 2000 W. Rozmery 20 × 62 × 42 cm. Hmotnosť 3,55 kg. Dĺžka napájacieho kábla 135 cm.

Partner: CZC.cz
Rohnson topidlo R-017

Rohnson topidlo R-017

90,04 €

Konvektor s diaľkovým ovládaním. Vhodný do miestností o rozlohe 35 m². Ovládací panel s LED displejom. 3 úrovne nastavenia výkonu: 1000/1500/2500 W. Funkcia TURBO. Možnosť regulácie teploty 5 – 45 °C. Súčasne zobrazuje aktuálnu teplotu a nastavenú teplotu. 12h časovač.

Partner: CZC.cz
Rohnson R-0420 Ionic Digitální topný panel s ionizací

Rohnson R-0420 Ionic Digitální topný panel s ionizací

191,23 €

Digitálny vykurovací panel s ionizáciou. Vyrobený z odolnej ocele s 8 rebrami. Rýchle a efektívne zahriatie priestoru s úspornou prevádzkou. LCD displej s elektronickým a diaľkovým ovládaním. Ukazovateľ aktuálnej teploty v miestnosti. Termostat v rozmedzí 5 – 35 °C. 24-hodinový a týždenný časovač.

Partner: CZC.cz
Rohnson R-2511-22 Olejový radiátor

Rohnson R-2511-22 Olejový radiátor

106,22 €

Digitálny olejový radiátor s 11 rebrami a 5 olejovými kanálmi pre efektívnejšie vykurovanie. Disponuje 3 úrovňami nastavenia výkonu: 1000 W / 1500 W / 2500 W. Dotykový LED ovládací panel so svetelnou indikáciou. Ukazovateľ teploty v miestnosti a nastavenej teploty.

Partner: CZC.cz
Olimpia Splendid CALEO METAL

Olimpia Splendid CALEO METAL

69 €
Novinka

Konvektor CALEO METAL Konvektor CALEO METAL je vybavený manuálnym termostatom, vďaka ktorému budete môcť vždy nastaviť ideálnu teplotu v miestnosti.

Partner: Lavatronic

Elektrické konvektory

Elektrický konvektor využijete ako doplnkové vykurovanie. Elektrický konvektor vyberajte podľa typu, požadovaného výkonu vykurovania aj doplnkových funkcií.

Čo je konvektor

Elektrický konvektor je ohrievač , ktorý odovzdáva teplo do miestnosti ohrievaním okolitého vzduchu (konvekciou). Je vybavený rúrkami, do ktorých priteká voda. Konvektor nasaje chladný vzduch a do miestnosti vráti vzduch ohriaty. Používa sa ako doplnok k radiátorom alebo podlahovému vykurovaniu .

Typy elektrických konvektorov

 • Priamotopy nasávajú spodom studený vzduch a odovzdávajú vzduch ohriaty. So zapnutím ventilátora sú hlučnejšie, majú nízku hmotnosť a je možné inštalovať ich na stenu.
 • Radiátory sú naplnené akumulačným olejom, ten sa zahrieva a odovzdáva teplo do miestnosti. Sú vhodné do menších alebo stredných miestností. Nevíria prach a majú tichý chod, hrejú aj po vypnutí.
 • Teplovzdušné ohrievače sú tepelné ventilátory menších rozmerov určené pre krátkodobé zahriatie menších priestorov. Je možné ich natáčať.

Výkon konvektora

Výkon konvektora vyberajte s ohľadom na veľkosť vykurovanej miestnosti. Na vykúrenie 1 m2 je potrebný výkon 80 W. Výkon konvektora je od 500 do 3 000 W. Vyšší výkon znamená aj vyššiu spotrebu energie.


Dôležité funkcie elektrických konvektorov

 • Poistka pri prevrhnutí
 • Ochrana proti prehriatiu
 • Termostat - udržuje prednastavenú teplotu
 • Ventilátor - vzduch začne prúdiť, rýchlejší vykúrenie priestoru
 • Časovač - možnosť nastaviť čas vypnutia i zapnutia
 • Vodoodolnosť - vhodné do kúpeľní alebo vlhších priestorov
 • Anti-Freeze - funkcia pre minimálny ohrev pri temperovaní miestnosti

Elektrický konvektor na stenu

 • Väčšina modelov elektrických konvektorov je vybavená príslušenstvom pre montáž na stenu, podobne ako kúpeľňové radiátory . Iné modely sú doplnené kolieskami pre jednoduché premiestnenie.

Elektrický konvektor s Wi-Fi

 • Niektoré modely elektrických konvektorov umožňujú ovládanie cez Wi-Fi alebo Bluetooth. Prostredníctvom aplikácie nastavíte zapnutie, vypnutie aj týždenné (alebo dlhšie) režimy vykurovania.

Sálavé priamotopy

 • Sálavé priamotopy sú najmodernejším variantom elektrických konvektorov. Kombinujú priamotopový konvektor a sálavý infračervený panel .