LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 1,6 m
69,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 120 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 3,4 m
99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 255 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX LCD Wi-Fi termostat, 16 A
119,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytrý Wi-Fi termostat na ovládání podlahového topení LARX CarbonKit. Termostat se ovládá tlačítky nebo mobilní aplikací a má přehledný podsvícený LCD displej. Umožňuje vám regulovat topení s přesností na 0,5 °C a můžete ho integrovat do své chytré domácnosti a zapojit do automatických celků.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 3 m
89,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 225 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 4,4 m
127,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 330 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 5 m
139,90 €

Splátky bez navýšenia

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 375 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 2 m
74,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 150 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 2,4 m
79,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 180 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 4 m
119,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 300 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 0,8 m
59,90 €

Novinka

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 60 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX Carbon Kit topná fólie, šířka 0,5 m, délka 1,2 m
62,90 €

Novinka

Podlahová topná fólie s energetickou účinností 99 %. LARX Carbon Kit je hotové řešení podlahového topení, které si doma snadno nainstalujete sami – stačí fólii položit a zapojit. Hřeje skutečně po celé ploše, má výborný kontakt s podlahou a příkon 90 W. Můžete ji nainstalovat do potěru i přímo pod podlahovou krytinu, její výška je zanedbatelná a hodí se do všech prostor.

LARX LCD termostat, 16 A
59,90 €

Novinka

Termostat na ovládání podlahového topení LARX CarbonKit. Termostat se ovládá tlačítky a má přehledný podsvícený LCD displej. Umožňuje vám regulovat topení s přesností na 0,5 °C a potěší vás příjemně malými rozměry, které nenaruší váš interiér.

DANFOSS Icon podlahový Infra termostat, 088U1082, montáž na stenu
182,30 €

Splátky bez navýšenia

Bezdrôtový podlahový termostat k modulárnemu systému podlahového kúrenia. Termostat Danfoss Icon Infra reaguje na infračervené podlahové čidlo a umožňuje nastaviť teplotu v miestnosti podľa potreby v rozmedzí 5–35 °C. Má dotykové ovládanie, zvládne riadiť i zdvojený zdroj vykurovania a umožňuje zrušiť chladenie v konkrétnej miestnosti. Montuje sa na stenu.

DANFOSS Icon App module 088U1101
142,60 €

Splátky bez navýšenia

Doplňujúci modul modulárneho systému podlahového kúrenia. Danfoss Icon App module 088U1101 umožňuje ovládať vaše podlahové kúrenie na diaľku, pomocou vášho telefónu. Môžete tak nastaviť teplotu pre jednotlivé miestnosti, či už ste práve kdekoľvek. Pripája sa k riadiacemu regulátoru Danfoss Icon, má funkciu plánovanie a režimy Preč, Komfort a Dovolenka.

DANFOSS Icon priestorový termostat 24 V, 088U1055, montáž na stenu
93,30 €

Novinka

Bezdrôtový termostat k modulárnemu systému podlahového kúrenia. Termostat Danfoss Icon umožňuje nastaviť teplotu v miestnosti podľa potreby v rozmedzí 5–35 ° C. Má dotykové ovládanie, zvládne riadiť i zdvojený zdroj vykurovania a umožňuje zrušiť chladenie v konkrétnej miestnosti. Montuje sa na stenu.

DANFOSS Icon Rádiový modul 088U1103
75,10 €

Novinka

Rádiový modul pre modulárny systém podlahového kúrenia. Danfoss Icon 088U1103 z drôtového systému podlahového kúrenia vytvorí systém bezdrôtový. Pomocou Wi-Fi zabezpečí komunikáciu termostatov s riadiacou jednotkou pohodlne a bez káblov.

DANFOSS Icon riadiaci regulátor 088U1071, 24 V, 10 výstupov
393,30 €

Splátky bez navýšenia

Riadiaci regulátor modulárneho systému podlahového kúrenia s 10 výstupmi. Danfoss Icon 088U1071 umožňuje zónovo nastaviť teplotu pre jednotlivé miestnosti, aby ste nemuseli zbytočne kúriť tam, kde to nie je potrebné. Možno ho nakonfigurovať ako drôtový aj bezdrôtový a má jednoduché ovládanie. S rozširujúcim modulom umožňuje aj prepnutie na chladenie.

DANFOSS Icon riadiaci regulátor 088U1072, 24 V, 15 výstupov
460,40 €

Splátky bez navýšenia

Riadiaci regulátor modulárneho systému podlahového kúrenia s 15 výstupmi. Danfoss Icon 088U1072 umožňuje zónovo nastaviť teplotu pre jednotlivé miestnosti, aby ste nemuseli zbytočne kúriť tam, kde to nie je potrebné. Možno ho nakonfigurovať ako drôtový aj bezdrôtový a má jednoduché ovládanie. S rozširujúcim modulom umožňuje aj prepnutie na chladenie.

DANFOSS Icon riadiaci regulátor rozšírený 088U1031, 230V, 8 výstupov
170,40 €

Splátky bez navýšenia

Riadiaci regulátor modulárneho systému podlahového kúrenia. Danfoss Icon 088U1031 umožňuje zónovo nastaviť teplotu pre jednotlivé miestnosti, aby ste nemuseli zbytočne kúriť tam, kde to nie je potrebné. Môžete k nemu pripojiť až 8 230V termostatov a 14 termoelektrických pohonov. Podporuje tiež režim chladenie a mimo domova.

DANFOSS Icon Rozširujúci modul 088U1100
73,90 €

Novinka

Rozširujúci modul modulárneho systému podlahového kúrenia. Danfoss Icon 088U1100 umožňuje prepínanie z kúrenia na chladenie, podporuje dvoj, troj či štvortrubkové aplikácie v rôznych konfiguráciách alebo reguláciu teploty na prívode.