Fixed Univerzálny držiak Click Vent s uchytením do mriežky ventilácie (FIXH-CLI-V)
11,50 €

Držiak do auta pre uchytenie mobilného telefónu do mriežky ventilácie FIXED Click Vent do mriežky ventilácie (FIXH-CLI-V). Vďaka technológii Click bude vkladanie telefónu ešte jednoduchšie a behom pár sekúnd. Držiak má otočný 360° kĺb pre individuálne nastavenie uhla. Navyše je odolný proti otrasom za jazdy a pevne udrží váš mobil v akejkoľvek situácii.

Fixed Univerzálny držiak Click s prísavkou na sklo alebo palubnú dosku (FIXH-CLI)
11,50 €

Držiak do auta pre uchytenie mobilného telefónu FIXED Click s prísavkou (FIXH-CLI) a silným prísavným podstavcom. Vďaka technológii Click bude vkladanie telefónu ešte jednoduchšie a behom pár sekúnd. Držiak má otočný 360° kĺb pre individuálne nastavenie uhla. Navyše je odolný proti otrasom za jazdy a pevne udrží váš mobil v akejkoľvek situácii.

BASEUS Light Electric bezdrátová nabíječka do automobilu (15W), černá, WXHW03-01
38,80 € 37,20 €

Univerzální držák do auta od značky BASEUS v sobě má zabudovanou bezdrátovou nabíječku, která podporuje nabíjení Qi. Na palubní desku držák jednoduše namontujete pomocí silné přísavky nebo do ventilační mřížky přiloženým nástavcem. Nabíjecí výkon je až 15 W, z 0 na 50 % nabije přístroj za pouhých 30 minut. Oceníte jistě také otočný kloub o 360° nebo modré osvícení vnějšího okraje.

CellularLine Univerzálny držiak s prísavkou Pilot Flexi pre mobilné telefóny, čierny, PILOTFLEXIK
19,40 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak s prísavkou CellularLine Pilot Flexi predstavuje praktický doplnok pre bezpečné umiestnenie mobilného telefónu do auta. Držiak možno pripevniť na palubnú dosku alebo čelné sklo. Má extra silný prísavný podstavec, vďaka ktorému bude spoľahlivo držať na svojom mieste. Flexibilné rameno a kĺb s možnosťou 360° rotácie vám umožní nastaviť si telefón do ideálneho uhla. Vďaka systému uchytenia telefónu do klieští môžete prístroj do držiaka vložiť jednou rukou, telefón pred poškriabaním chránia kryty s mäkkým polstrovaním.

TomTom disk pre upevnenie držiaku na palubnú dosku, 2 ks
8,50 €

V kombinácii s upevnením na čelné sklo predstavujú priľnavé disky TomTom ideálne riešenie pre uchytenie vášho zariadenia na palubnú dosku automobilu. Poskytnú vám maximálnu možnú flexibilitu. Disky sa ľahko snímajú a nezanechávajú žiadne stopy na povrchu.

MG Desktop holder B026 stojan na mobil/tablet, čierny
13,90 € 9,90 €

Stojan na tablet a telefón – vhodné pre mobilné telefóny a tablety s veľkosťou do 9,7 palca. Ideálne pre sledovanie videí, čítanie alebo surfovanie po internete. Možno ho umiestniť na všetky rovné povrchy.

MG Desktop holder B026 stojan na mobil/tablet, biely
13,90 € 9,80 €

Stojan na tablet a telefón – vhodné pre mobilné telefóny a tablety s veľkosťou do 9,7 palca. Ideálne pre sledovanie videí, čítanie alebo surfovanie po internete. Možno ho umiestniť na všetky rovné povrchy.

BASEUS Telescopic stojan na mobil/tablet, strieborný
16,90 € 13,90 €

Stojan na mobil a tablet – teleskopická rukoväť, možnosť nastaviť uhol a umiestniť na akýkoľvek rovný povrch, vhodné na sledovanie videí, štúdium, uskutočňovanie video-hovorov a pod.

Aukey Magnetický držiak telefónu do mriežky ventilácie automobilu, sivý (LLTS47059)
10,70 €

Univerzálny magnetický držiak mobilného telefónu do ventilácie automobilu od spoločnosti AUKEY. Štyri silné magnety držiaku telefón alebo GPS navigáciu bez problémov udržia v stabilnej pozícii. Jeho konce sú prispôsobené tak, aby zaručili jednoduché pripojenie k ľubovoľnej mriežke vetracích otvorov. Súčasťou balenia sú dve kovové doštičky, vďaka ktorým mobil pevne pripnete k držiaku.