Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 30983980

Anobic VT WF3 Pro vreckový hlasový prekladač

Anobic VT WF3 Pro vreckový hlasový prekladač

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Navštívili ste niekedy cudziu krajinu a želali ste si mať so sebou jazykového prekladateľa? S obojsmerným hlasovým prekladačom Anobic VT WF3 Pro + router Huawei E5330 môžete cestovať do 127 krajín sveta a komunikovať bez obáv. Celý popis
Ušetríte 60 € 359 €
299 €
Ušetríte 60 € 359 €
299 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

19.6.2024 - 20.6.2024 na vašej adrese

Popis

 • Navštívili ste niekedy cudziu krajinu a želali ste si mať so sebou jazykového prekladateľa? S obojsmerným hlasovým prekladačom Anobic VT WF3 Pro + router Huawei E5330 môžete cestovať do 127 krajín sveta a komunikovať bez obáv. Anobic VT WF3 Pro používa najlepšie cloudové prekladové motory a ponúka najaktuálnejšie a najpresnejšie preklady. Toto inteligentné zariadenie sa počas používania neustále učí. Či už cestujete po Ázii alebo s batohom na chrbte po Európe, Anobic VTS Pro je váš dokonalý spoločník na cesty.

 • Jazykové prekladacie zariadenie Anobic VT WF3 Pro prekladá s presnosťou až 97 % a dokáže presne preložiť až 127 jazykov a dialektov. Môžete tak ľahko komunikovať s cudzincami autentickým spôsobom. Naše prekladacie zariadenie je spoločník na cesty, ktorý sa vám pohodlne zmestí do dlane a môžete ho nosiť všade so sebou.
 • Okamžitý preklad a & offline preklad. Naše zariadenie na prekladanie jazykov vstupuje do prekladového motora, keď hovoríte, a okamžite prekonáva jazykovú bariéru s časom odozvy <0,5 sekundy. Užívajte si bezproblémovú komunikáciu s okamžitým obojsmerným prekladom.
 • Toto viacjazyčné prekladové zariadenie dokáže rýchlo reagovať do 0,5 sekundy. Potom odvysielajte preklad jasným hlasom alebo zobrazte text na obrazovke. Funkciu hlasového prekladu možno použiť na hovorený preklad medzi dvoma osobami s rôznymi jazykmi.
 • Okamžitý jazykový prekladač má zabudovanú kameru s vysokým rozlíšením a výkonnou schopnosťou rozpoznávania, ktorá podporuje preklad fotografií až do 60 jazykov. Tento preklad fotografií vám môže pomôcť pri čítaní menu/cestných značiek/časopisov/nálepiek v rôznych jazykoch. Poznámka: Pred použitím strhnite ochrannú fóliu z fotoaparátu.

Smer prekladu: Slovenčina<->čínčina (mandarínčina), slovenčina<->angličtina, slovenčina<->ukrajinčina, slovenčina<->rusínčina, slovenčina<->francúzština, slovenčina<->poľština, slovenčina<->dánčina, slovenčina<->nemčina, slovenčina<->arabčina, slovenčina<->fínčina, slovenčina<->korejčina, slovenčina<->holandčina, slovenčina<->rumunčina, slovenčina<->portugalčina, slovenčina<->japončina, slovenčina<->švédčina, slovenčina<->thajčina, slovenčina<->republikánčina , slovenčina<->španielčina, slovenčina<->maďarčina, slovenčina<->italčina, slovenčina->čínčina (kantončina), slovenčina<->vietnamčina, slovenčina<->turečtina. ..

Veľký plnofarebný 2,4" dotykový displej poskytuje pohodlné ovládanie rôznych funkcií zariadenia. Hlasový prekladač má zabudovanú kameru, ktorá umožňuje nielen zachytiť kvalitné zábery, ale aj text v cudzom jazyku, ktorý potom prekladač preloží do zadaného jazyka. Revolučný online prekladač je vďaka svojmu praktickému dizajnu vo vysokokvalitnom prevedení vhodný na každodenné používanie v živote aj v práci.

Aké sú výhody vreckového prekladača Anobic VT WF3 Pro?

 • Prekladač ANOBIC VT WF3 Pro je profesionálne prekladacie zariadenie, hardvérový a softvérový systém bol navrhnutý a vyrobený špeciálne na preklad reči.
 • Prekladateľ zachytených textov. Rukopisy, dokumenty, logá, nápisy – prekladateľ ich prekladá bez problémov. Jednoducho naskenujte text, ktorý chcete preložiť, a na displeji sa zobrazí preklad do požadovaného jazyka.
 • Je špeciálne navrhnutý na použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu reči), bežní prekladatelia s tým môžu mať problém.
 • Používanie je veľmi jednoduché a bezproblémové. Dokonca aj pre ľudí s naozaj nízkymi technickými znalosťami.
 • Využíva najkvalitnejšie prekladateľské služby a integruje hlavné prekladateľské systémy na rozpoznávanie reči na svete. Jeho systém rozpoznávania reči je hybridný systém založený na akustickej neurónovej sieti a modelovaní jazyka.
 • Využíva pokročilé prekladateľské služby, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako pri klasickom preklade.
 • ANOBIC VT WF3 Pro používa vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach sveta, rýchlosť prekladu je veľmi vysoká a prekladateľské služby sú stabilné.
 • Ide o samostatný produkt, ktorý neukladá a nevyžaduje žiadne osobné údaje.
 • ANOBIC VT WF3 Pro nepožaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.
 • Mimoriadne dlhá výdrž batérie v pohotovostnom režime.
 • Router Huawei E5330. Router E5330 nabízí elegantní řešení mobilního internetu pro veškerá Wi-Fi zařízení. Datové přenosy: GPRS, EDGE, UMTS – 3G, HSDPA, HSUPA, HSPA+. Wi-Fi: 802.11b, 802.11b, 802.11n.