Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie diktafóny alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
 • Nákup vám doručíme ešte dnes.
 • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
 • Produkty z kategórie diktafóny si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
 • Potrebujete poradiť? Naša zákazníka podpora funguje 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
 • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
-22%
Olympus VN-541PC
42x

Olympus VN-541PC

54,90 €
42,80 €

Ďalšia ponuka za 55,86 €

Digitálny mono diktafón je stvorený pre okamžité nahrávanie dôležitých rozhovorov na schôdzi či prednáške. Jednoduché ovládanie jednou rukou, prednastavené scény záznamu, funkcia potlačenia šumu, mikro USB konektor, pamäť 4 GB, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
Olympus WS-852
25x

Olympus WS-852

59,90 €

Ďalšia ponuka za 56,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Stereo diktafón Olympus WS-852 ponúka zjednodušený režim pre začiatočníkov a režim aj pre pokročilých používateľov. Nízkošumový mikrofón ideálny pre diktovanie, možnosť zvolenia scény pre záznam, vnútornú pamäť 4 GB rozšíriteľný o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, výsuvné USB, stojan, napájanie 2 × AAA batérie s životnosťou až 110 h.

Tovar od predajcu MALL
-16%
SONY ICDUX570B, 4GB, čierna

SONY ICDUX570B, 4GB, čierna

130,11 €
108,15 €
Posledný kus za túto cenu!

Digitálny diktafón pre záznam schôdzok, prednášok aj hudby vo výbornej kvalite zvuku. Ľahký a kompaktný dizajn. Vysoko citlivým mikrofón. Až 4 GB vstavanej pamäte + možnosť rozšírenia. Automatické nahrávanie hlasu znižuje šum v pozadí. Podsvietený LCD displej.

Partner: CZC.cz
SONY ICD-PX370
7x

SONY ICD-PX370

74,99 €

Ďalšia ponuka za 75,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny mono diktafón prináša vnútornú pamäť 4 GB a je ideálny pre záznam rozhovoru na schôdzke alebo porade. Optimalizované nahrávanie hlasu, záznam do MP3, funkcia Scene Select pre výber scény, kalendárne vyhľadávanie, USB konektor, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
SpyTech GSM odposluch PROFI 60

SpyTech GSM odposluch PROFI 60

150 €

GSM odposluch PROFI 60

 

GSM odposluch s veľmi čistým zvukom a veľmi dlhou výdržou až 60 dní pri detekcii hluku. Exkluzívny GSM odposluch, ktorý len ťažko hľadá konkurenta. GSM odposluch PROFI 60 vydrží v prevádzke až 60 dní, a to aj pri zapnutej detekcii hlasu.

HNSAT Špionážny prívesok s diktafónom 8 GB

HNSAT Špionážny prívesok s diktafónom 8 GB

62 €

Špionážny prívesok s diktafónom 8 GB 

     

V tomto špionážnom prívesku sa nachádza skrytý diktafón. Diktafón môžete použiť aj ako prívesok na kľúče. Diktafón môžete vďadka vnútornej pamäti použiť aj ako prenosný flash disk. Poskytuje až 94 hodín zaznámu.

SpyTech Špionážne odpočúvacie zariadenie BASIC

SpyTech Špionážne odpočúvacie zariadenie BASIC

50 €

Špionážne odpočúvacie zariadenie BASIC

 

Odpočúvanie cez stenu je malé, skladné a umožní Vám počúvať konverzáciu, ktorá sa odohráva za stenou či dverami. Odpočúvanie umožňuje počúvať cez až 20 cm hrubé steny.

-38%
Olympus VN-541PC Lavalier Kit
1x

Olympus VN-541PC Lavalier Kit

58,70 €
36 €

Ďalšia ponuka za 30,60 €

Využijú ho študenti pre záznam prednášok aj redaktori a ďalší ľudia, ktorí potrebujú zaobstarať hlasovú nahrávku – elegantný diktafón Olympus VN-541PC Lavalier Kit má 4GB vnútornú pamäť, kvalitný mono mikrofón, 20mm reproduktor a konektory pre pripojenie slúchadiel / mikrofónu. Disponuje microUSB portom a nahráva vo formáte WMA. Súčasťou balenia je klopový mikrofón.

Tovar od predajcu MALL

Diktafóny

Diktafóny vyberajte podľa kapacity pamäte a výdrže batérie. Užitočnou funkciou diktafónov je aj možnosť vloženia pamäťovej karty, výstup na slúchadlá či vstup na mikrofón.

Diktafóny podľa parametrov

Kapacita pamäte (GB) - od 4 až do 16 GB. 4GB diktafón uchová aj 1,5 tisíc hodín záznamu (podľa formátu), 8GB diktafón (a viac) ocenia náročnejší užívatelia, zvážte tiež podporu pamäťovej karty Výdrž batérie - zvyčajne 10 až 15 h, profesionálne modely aj viac ako tisíc hodín Typ napájania - na AAA batérie alebo nabíjacie prístroje Formát nahrávky - MP3, WMA, WAVE, novšie formáty nie sú náročné na kapacitu pamäti Možnosť pripojenia k PC - pre úpravu a ukladanie súborov (USB)

Diktafón na prednášky

Na prednášky je vhodný diktafón s citlivým mikrofónom pre nahranie rečníka vo väčšej vzdialenosti. Dbajte tiež na dostatočnú veľkosť pamäte.

Jednoduchý diktafón

Jednoduchý diktafón využijete pre bežné záznamy hovoru, má nízku cenu a mono mikrofón. Hodí sa len pre občasné nenáročné použitie.

Profesionálny diktafón

Profesionálny diktafón má kvalitný stereofónny mikrofón pre záznamy v reálnej podobe (VOC - hlasový filter a pod.). Pamäť je možné rozšíriť pomocou externej pamäťovej karty. Profesionálne diktafóny by mali byť odolné a disponovať tiež filtrom nízkych frekvencií (LCF) či ochranou záznamov pred vymazaním.

Mini diktafóny

K dispozícii sú aj diskrétne diktafóny v rôznom prevedení. Modely majú menšiu kapacitu pamäte, hodia sa do kabelky a pod.

Užitočné funkcie diktafónov

 • Výstup pre slúchadlá - vhodný do rušnejšieho prostredia
 • Detekcia zvuku - aktivácia prístroja pri okolitom zvuku
 • Vstup na mikrofón - pripojenie externého mikrofónu pre lepšiu kvalitu zvuku
 • Ochrana a šifrovanie - záznamy sú zabezpečené heslom
 • Displej - jednoduché ovládanie prístroja