Philips DVT1150

Philips DVT1150

Hodnotenie: 4
36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitální mono diktafon přináší vestavěnou paměť 4 GB pro záznam poznámek či zajímavých nápadů. Funkce aktivace hlasem, záznamy s časovým razítkem, USB konektor, napájení 2 × AAA baterie.

SONY ICD-PX370

SONY ICD-PX370

Hodnotenie: 5
74,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny mono diktafón prináša vnútornú pamäť 4 GB a je ideálny pre záznam rozhovoru na schôdzke alebo porade. Optimalizované nahrávanie hlasu, záznam do MP3, funkcia Scene Select pre výber scény, kalendárne vyhľadávanie, USB konektor, napájanie 2 × AAA batérie.

SONY ICD-PX470

SONY ICD-PX470

Hodnotenie: 5
99,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny stereo diktafón prináša vnútornú pamäť 4 GB rozšíriteľnú o micro SD kartu a je ideálny pre záznam vzdialených zdrojov zvuku ako je prednáška alebo konferencia. Optimalizované nahrávanie hlasu, záznam do MP3, WAV, funkcia Scene Select pre výber scény, kalendárne vyhľadávanie, USB konektor, napájanie 2 × AAA batérie.

Olympus VN-541PC

Olympus VN-541PC

Hodnotenie: 4,4
54,90 € 36,90 €

Digitálny mono diktafón je stvorený pre okamžité nahrávanie dôležitých rozhovorov na schôdzi či prednáške. Jednoduché ovládanie jednou rukou, prednastavené scény záznamu, funkcia potlačenia šumu, mikro USB konektor, pamäť 4 GB, napájanie 2 × AAA batérie.

Philips DVT1200

Philips DVT1200

Hodnotenie: 4,1
46 € 42,90 €

Diktafón Philips DVT1200 s vstavanou pamäťou 4 GB rozšíriteľnú o MicroSD. Funkcia aktivácia hlasom pre nahrávanie, podsvietený displej, časové značky pre jednoduché vyhľadávanie, USB rozhranie, vstup pre mikrofón, výdrž dobíjacie batérie až 42 h.

Philips DVT2000

Philips DVT2000

Hodnotenie: 4,7
62,90 € 59 €

Stereo diktafon Philips DVT2000 umožní záznam do formátů MP3, WAV pro křišťálově čistý zvuk. Vestavná paměť 4 GB rozšiřitelná o micro SD kartu, podsvícení displej pro snadnou navigaci, snadné připojení k PC pomocí USB rozhraní, FM tuner s funkcí nahrávání, redukce šumu, napájení 2 × AAA baterie s dobou záznamu až 40 h.

Olympus LS-P4
197,38 € 194,90 €

Diktafón s lineárnym záznamom PCM zvuku, kompatibilný pre nahrávanie vo formáte FLAC. Nahrávajte vo vysokej kvalite, ktorá zaberie veľmi málo priestoru s Olympus LS-P4. Tento šikovný audiozáznamník ponúka pripojenie USB priamo do počítača, výstup 3,5 mm jack na slúchadlá a vstup na mikrofón. Ten vďaka technológii riadenia smerovosti mieri priamo na zdroj snímaného zvuku, čím zvyšuje kvalitu nahrávky.

Olympus LS-P4 + repro a kabel ZDARMA!
194,90 €

Diktafón s lineárnym záznamom PCM zvuku, kompatibilný pre nahrávanie vo formáte FLAC. Nahrávajte vo vysokej kvalite, ktorá zaberie veľmi málo priestoru s Olympus LS-P4. Tento šikovný audiozáznamník ponúka pripojenie USB priamo do počítača, výstup 3,5 mm jack na slúchadlá a vstup na mikrofón. Ten vďaka technológii riadenia smerovosti mieri priamo na zdroj snímaného zvuku, čím zvyšuje kvalitu nahrávky. Součástí sady je navíc reproduktor a audiokabel.

SONY ICD-BX140

SONY ICD-BX140

Hodnotenie: 4,8
54,99 €

Mono diktafón Sony ICD-BX140 prináša vnútornú pamäť 4 GB pre až 1043 hodín záznamu v univerzálnom formáte MP3. Prehrávanie záznamu pomocou vstavaného reproduktora, výstup pre slúchadlá, vstup pre mikrofón, maximálnu životnosť batérie 45 h, napájanie 2 × AAA batérie.

Eltrinex V12Pro BF (pre nevidiacich)
221,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stereo diktafón Eltrinex V12Pro BF pripravený pre nevidiacich a slabozrakých používateľov. 12GB vnútorná pamäť rozšíriteľná o microSD kartu, precízny záznam zvuku z porád alebo koncertov do formátu MP3 či WAV, hlasový sprievodca, české menu, slúchadlový výstup, aktivácia hlasom, USB rozhranie, FM tuner, podsvietený displej, napájanie 2 × AAA batérie.

Olympus DM-720, strieborná
149,99 €

Digitální stereo diktafon pomůže ušetřit čas díky efektivnímu přehrávání hlasu a je stvořen pro záznam přednášek ve velkých učebnách. Systém tří mikrofonů TRESMIC s funkcí zoom, USB konektor, paměť 4 GB rozšiřitelná o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, WAV, potlačení šumu, vyvážení hlasu, napájení 1× AAA baterie.

Olympus WS-853

Olympus WS-853

Hodnotenie: 4,5
81 € 76,90 €

Stereo diktafón Olympus WS-853 ponúka zjednodušený režim pre začiatočníkov a režim aj pre pokročilých používateľov. Funkcia potlačenie šumu, voľba scény záznamu, vnútornú pamäť 8 GB rozšíriteľná o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, kalendárny vyhľadávania, výsuvné USB, stojan, napájanie 2 × AAA batérie s životnosťou až 110 h.

SONY ICD-PX240

SONY ICD-PX240

Hodnotenie: 4,6
64,99 €

Mono diktafón Sony ICD-PX240 prináša vnútornú pamäť 4 GB pre až 1043 hodín záznamu v univerzálnom formáte MP3. Prehrávanie záznamu pomocou vstavaného reproduktora, výstup pre slúchadlá, vstup pre mikrofón, možnosť pripojenia k PC pomocou USB rozhrania, maximálnu životnosť batérie 32 h, napájanie 2 × AAA batérie.

SONY ICD-UX570B
124,20 € 119 €

Digitálny diktafón so vstavaným USB rozhraním pre dobíjanie a pripojenie k PC. Interná pamäť 4 GB dá rozšíriť pomocou microSD karty (SDHC, SDXC). V závislosti na nahrávanie do MP3 od 48kbps do 192kbps možné nahrať 159–40 hodín záznamu. Nechýba minijack stereo výstup pre slúchadlá a vstup pre mikrofón.

Olympus VP-10

Olympus VP-10

Hodnotenie: 4,1
104 € 54,90 €

Stereo diktafón Olympus VP-10 prináša diskrétny dizajn a priezračnú čistotu nahrávok. Filter proti šelestu, funkcia potlačenia šumu, nahrávanie jedným dotykom, vnútornú pamäť 4 GB, záznam do WAV, MP3, WMA, voľba scény záznamu, podsvietený displej, USB konektor, napájanie 1 × AAA batérie s životnosťou až 50 h.

Olympus LS-P1

Olympus LS-P1

Hodnotenie: 4,3
129 € 119 €

Kompaktný stereo diktafón Olympus vybavený dvoma mikrofónmi, záznam vo formáte WAV/MP3, pamäť 4 GB, slot na micro SDHC kartu, manuálne nastavenie nahrávania, inteligentný auto režim, limiter , kovové telo, adaptér pre uchytenie na stojan, potlačenie šumu, priame USB pripojenie k PC, hmotnosť 75g.

Olympus VN-541PC + ME52 monofonní mikrofon
52 € 43,30 €

Digitální mono diktafon + miniaturní monofonní mikrofon je stvořen pro okamžité nahrávání důležitých rozhovorů na schůzi či přednášce. Jednoduché ovládání jednou rukou, přednastavené scény záznamu, funkce potlačení šumu, mikro USB konektor, paměť 4 GB, napájení 2× AAA baterie.

Eltrinex V12Pro
193,40 €

Stereo diktafón Eltrinex V12Pro, vybavený 12GB vnútornou pamäťou rozšíriteľnou o microSD kartu, umožňuje precízny záznam zvuku z porád alebo koncertov do formátu MP3 či WAV. Hlasový sprievodca, české menu, slúchadlový výstup, aktivácia hlasom, USB rozhranie, FM tuner, podsvietený displej, napájanie 2 × AAA batérie.

Olympus WS-852

Olympus WS-852

Hodnotenie: 4,2
59 € 48,90 €

Stereo diktafón Olympus WS-852 ponúka zjednodušený režim pre začiatočníkov a režim aj pre pokročilých používateľov. Nízkošumový mikrofón ideálny pre diktovanie, možnosť zvolenia scény pre záznam, vnútornú pamäť 4 GB rozšíriteľný o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, výsuvné USB, stojan, napájanie 2 × AAA batérie s životnosťou až 110 h.

Diktafóny

Diktafóny vyberajte podľa kapacity pamäte a výdrže batérie. Užitočnou funkciou diktafónov je aj možnosť vloženia pamäťovej karty, výstup na slúchadlá či vstup na mikrofón.

Diktafóny podľa parametrov

Kapacita pamäte (GB) - od 4 až do 16 GB. 4GB diktafón uchová aj 1,5 tisíc hodín záznamu (podľa formátu), 8GB diktafón (a viac) ocenia náročnejší užívatelia, zvážte tiež podporu pamäťovej karty Výdrž batérie - zvyčajne 10 až 15 h, profesionálne modely aj viac ako tisíc hodín Typ napájania - na AAA batérie alebo nabíjacie prístroje Formát nahrávky - MP3, WMA, WAVE, novšie formáty nie sú náročné na kapacitu pamäti Možnosť pripojenia k PC - pre úpravu a ukladanie súborov (USB)

Diktafón na prednášky

Na prednášky je vhodný diktafón s citlivým mikrofónom pre nahranie rečníka vo väčšej vzdialenosti. Dbajte tiež na dostatočnú veľkosť pamäte.

Jednoduchý diktafón

Jednoduchý diktafón využijete pre bežné záznamy hovoru, má nízku cenu a mono mikrofón. Hodí sa len pre občasné nenáročné použitie.

Profesionálny diktafón

Profesionálny diktafón má kvalitný stereofónny mikrofón pre záznamy v reálnej podobe (VOC - hlasový filter a pod.). Pamäť je možné rozšíriť pomocou externej pamäťovej karty. Profesionálne diktafóny by mali byť odolné a disponovať tiež filtrom nízkych frekvencií (LCF) či ochranou záznamov pred vymazaním.

Mini diktafóny

K dispozícii sú aj diskrétne diktafóny v rôznom prevedení. Modely majú menšiu kapacitu pamäte, hodia sa do kabelky a pod.

Užitočné funkcie diktafónov

  • Výstup pre slúchadlá - vhodný do rušnejšieho prostredia
  • Detekcia zvuku - aktivácia prístroja pri okolitom zvuku
  • Vstup na mikrofón - pripojenie externého mikrofónu pre lepšiu kvalitu zvuku
  • Ochrana a šifrovanie - záznamy sú zabezpečené heslom
  • Displej - jednoduché ovládanie prístroja