Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie diktafóny alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
 • Nákup vám doručíme ešte dnes.
 • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
 • Produkty z kategórie diktafóny si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
 • Potrebujete poradiť? Naša zákazníka podpora funguje 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
 • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Philips DVT1150
7x

Philips DVT1150

37,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Digitálny mono diktafón prináša vstavanú pamäť 4 GB pre záznam poznámok či zaujímavých nápadov. Funkcia aktivácia hlasom, záznamy s časovou pečiatkou, USB konektor, napájanie 2× AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
SONY ICD-PX370
7x

SONY ICD-PX370

72,60 €
63,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Digitálny mono diktafón prináša vnútornú pamäť 4 GB a je ideálny pre záznam rozhovoru na schôdzke alebo porade. Optimalizované nahrávanie hlasu, záznam do MP3, funkcia Scene Select pre výber scény, kalendárne vyhľadávanie, USB konektor, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
SONY ICD-PX470
4x

SONY ICD-PX470

99 €
Posledný kus za túto cenu!

Digitálny stereo diktafón prináša vnútornú pamäť 4 GB rozšíriteľnú o micro SD kartu a je ideálny pre záznam vzdialených zdrojov zvuku ako je prednáška alebo konferencia. Optimalizované nahrávanie hlasu, záznam do MP3, WAV, funkcia Scene Select pre výber scény, kalendárne vyhľadávanie, USB konektor, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Olympus VN-541PC
39x

Olympus VN-541PC

54,90 €
44,10 €

Digitálny mono diktafón je stvorený pre okamžité nahrávanie dôležitých rozhovorov na schôdzi či prednáške. Jednoduché ovládanie jednou rukou, prednastavené scény záznamu, funkcia potlačenia šumu, mikro USB konektor, pamäť 4 GB, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
Olympus LS-P1
7x

Olympus LS-P1

129 €
118,90 €
Doprava zadarmo

Kompaktný stereo diktafón Olympus vybavený dvoma mikrofónmi, záznam vo formáte WAV/MP3, pamäť 4 GB, slot na micro SDHC kartu, manuálne nastavenie nahrávania, inteligentný auto režim, limiter , kovové telo, adaptér pre uchytenie na stojan, potlačenie šumu, priame USB pripojenie k PC, hmotnosť 75g.

Tovar od predajcu MALL
Eltrinex V12Pro
1x

Eltrinex V12Pro

192,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Stereo diktafón s 16GB vnútornou pamäťou rozšíriteľnou o microSD kartu. Eltrinex V12Pro umožňuje precízni záznam zvuku z porád alebo koncertov do formátu MP3 či WAV. Hlasová sprievodca, české menu, slúchadlový výstup, aktivácia hlasom, USB rozhranie, FM tuner, podsvietený displej, napájanie 2× AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
Esonic Pero s diktafónom MQ-94N

Esonic Pero s diktafónom MQ-94N

79 €
Posledný kus za túto cenu!

Pero s diktafónom Esonic MQ-94N je novou verziou úspešného modelu Esonic MQ-92. Nový model disponuje vylepšenými technickými parametrami, avšak elegantný dizajn pera zostal zachovaný.

Philips DVT2000
16x

Philips DVT2000

62,90 €
59 €

Stereo diktafón Philips DVT2000 umožní záznam do formátov MP3, WAV pre krištáľovo čistý zvuk. Vstavaná pamäť 4 GB rozšíriteľná o micro SD kartu, podsvietený displej pre ľahkú navigáciu, jednoduché pripojenie k PC pomocou USB rozhrania, FM tuner s funkciou nahrávania, redukcia šumu, napájanie 2 × AAA batérie s dobou záznamu až 40 h.

Tovar od predajcu MALL
Philips DVT1250, čierna/strieborná
1x

Philips DVT1250, čierna/strieborná

52,90 €
49,90 €

Ďalšia ponuka za 46,90 €

Nahrá vaše nápady, nádchy, vtipy i prednášky pre ďalšie štúdium alebo napríklad rozhovory – spoľahlivý diktafón Philips DVT1250 využije každá kreatívna duša, novinári alebo študenti. Má vnútornú 8 GB pamäť, slot pre microSD karty, funkciu hlasovej aktivácie a vydrží až 42 h vďaka 2 × AAA batériám.

Tovar od predajcu MALL
SONY ICD-BX140
4x

SONY ICD-BX140

47,70 €

Mono diktafón Sony ICD-BX140 prináša vnútornú pamäť 4 GB pre až 1043 hodín záznamu v univerzálnom formáte MP3. Prehrávanie záznamu pomocou vstavaného reproduktora, výstup pre slúchadlá, vstup pre mikrofón, maximálnu životnosť batérie 45 h, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL
Eltrinex V12Pro BF (pre nevidiacich)
2x

Eltrinex V12Pro BF (pre nevidiacich)

237,90 €
Doprava zadarmo

Stereo diktafón Eltrinex V12Pro BF pripravený pre nevidiacich a slabozrakých používateľov. 12GB vnútorná pamäť rozšíriteľná o microSD kartu, precízny záznam zvuku z porád alebo koncertov do formátu MP3 či WAV, hlasový sprievodca, české menu, slúchadlový výstup, aktivácia hlasom, USB rozhranie, FM tuner, podsvietený displej, napájanie 2 × AAA batérie.

Tovar od predajcu MALL

Diktafóny

Diktafóny vyberajte podľa kapacity pamäte a výdrže batérie. Užitočnou funkciou diktafónov je aj možnosť vloženia pamäťovej karty, výstup na slúchadlá či vstup na mikrofón.

Diktafóny podľa parametrov

Kapacita pamäte (GB) - od 4 až do 16 GB. 4GB diktafón uchová aj 1,5 tisíc hodín záznamu (podľa formátu), 8GB diktafón (a viac) ocenia náročnejší užívatelia, zvážte tiež podporu pamäťovej karty Výdrž batérie - zvyčajne 10 až 15 h, profesionálne modely aj viac ako tisíc hodín Typ napájania - na AAA batérie alebo nabíjacie prístroje Formát nahrávky - MP3, WMA, WAVE, novšie formáty nie sú náročné na kapacitu pamäti Možnosť pripojenia k PC - pre úpravu a ukladanie súborov (USB)

Diktafón na prednášky

Na prednášky je vhodný diktafón s citlivým mikrofónom pre nahranie rečníka vo väčšej vzdialenosti. Dbajte tiež na dostatočnú veľkosť pamäte.

Jednoduchý diktafón

Jednoduchý diktafón využijete pre bežné záznamy hovoru, má nízku cenu a mono mikrofón. Hodí sa len pre občasné nenáročné použitie.

Profesionálny diktafón

Profesionálny diktafón má kvalitný stereofónny mikrofón pre záznamy v reálnej podobe (VOC - hlasový filter a pod.). Pamäť je možné rozšíriť pomocou externej pamäťovej karty. Profesionálne diktafóny by mali byť odolné a disponovať tiež filtrom nízkych frekvencií (LCF) či ochranou záznamov pred vymazaním.

Mini diktafóny

K dispozícii sú aj diskrétne diktafóny v rôznom prevedení. Modely majú menšiu kapacitu pamäte, hodia sa do kabelky a pod.

Užitočné funkcie diktafónov

 • Výstup pre slúchadlá - vhodný do rušnejšieho prostredia
 • Detekcia zvuku - aktivácia prístroja pri okolitom zvuku
 • Vstup na mikrofón - pripojenie externého mikrofónu pre lepšiu kvalitu zvuku
 • Ochrana a šifrovanie - záznamy sú zabezpečené heslom
 • Displej - jednoduché ovládanie prístroja