MIO cyclo 210 EU
182,92 € 172,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

GPS navigácia na bicykel. MIO Cyclo 210 má detailnú mapu Európy, po ktorej vás bude zrozumiteľne a podrobne navigovať. Vyniká intuitívnym ovládaním na dotykovom 3,5" displeji so skvelou čitateľnosťou a užívateľským komfortom. Je vodeodolná a disponuje šikovnými funkciami ako Kde som alebo Prekvap ma, vďaka ktorým sa nikdy nebudete nudiť.

Garmin Edge Explore
253,10 € 249,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge Explore má 3" dotykový displej a cyklomapy celej Európy s podporou navigovania a trasovania. Je vodeodolná, vydrží na jedno nabitie až 12 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, spozná, keď máte nehodu, a je kompatibilná so širokou škálou ďalších zariadení.

Garmin Edge 830
428,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná.

Garmin Edge 520 Plus

Garmin Edge 520 Plus

Hodnotenie: 5
299,90 € 229 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 520 Plus má cyklomapy celej Európy a prijíma signál GPS a Glonass, upozorňuje vás na odbočky a prepočítava trasu. Vydrží na jedno nabitie až 15 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, vie, keď máte nehodu, a je kompatibilná so širokou škálou ďalších zariadení.

Garmin Edge 830 MTB Bundle
469,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná. Súčasťou balenia je snímač rýchlosti, púzdro, či sada držiakov.

Garmin Edge 830 Sensor Bundle
506,59 € 499,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná. Súčasťou balenia je snímač rýchlosti, kadencie a tepu s hrudným pásom.

MIO Cyclo 405 - 4" cyklonavigácia
307,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Práve dorazil váš dokonalý spoločník pre jazdu na bicykli – 4,0" displej, cyklistické mapy celej Európy (38 štátov), vodeodolnosť IPX7, výdrž batérie až 15h, barometer, funkcia Surprise Me™, vstavaný senzor ANT+.

Garmin Edge 1030 PRO Bundle
662,58 € 621,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Najvyšší model GPS navigácie na bicykel. Garmin Edge 1030 má cyklistické mapy celej Európy aj topografickú mapu SR, prijíma signál GPS a Glonass, upozorňuje vás na odbočky, ostré zákruty i búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, na ktoré vie aj odpovedať, spozná, keď máte nehodu a v balení má aj snímače tepu, kadencie a rýchlosti.

Garmin Edge 820
399,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 820 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 15 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové funkcie, je vodeodolná a spozná, keď máte nehodu.

Garmin Edge 820 Bundle
499,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 820 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 15 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové funkcie, je vodeodolná a spozná, keď máte nehodu. Súčasťou balenia sú snímače tepu, kadencie a rýchlosti.

MIO Cyclo 605HC - 4" cyklonavigácia
382,41 € 369 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Doprajte si cyklistickú konkurenčnú výhodu v podobe cyklopočítača Cyclo™ 605 HC – 4,0" displej, cyklistické mapy celej Európy (38 štátov), vodeodolnosť IPX7, výdrž batérie až 15h, barometer, funkcia Surprise Me™, vstavaný senzor ANT+, bezdrôtový merač tepovej frekvencie, snímač rýchlosti a tempa, WiFi.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: