Zo širokej ponuky výrobkov z kategórie cyklistické navigácie si u nás na MALL.SK vyberie každý. Užívajte si váš nový prístroj ešte dnes!

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo keď sa vám to bude hodiť.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť za poštovné? Po celom Slovensku máme viac ako 350 výdajných miest.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • AK tovar z kategórie cyklistické navigácie nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb, vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filter najlacnejších či najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. Ľahko si vyberiete ideálneho pomocníka pre prácu a zábavu aj pomocou filtrovania podľa parametrov.

U nás na MALL.SK si môžete vyberať z takmer 1 milióna produktov.

Garmin Edge 830
8x

Garmin Edge 830

385,70 €
368,90 €

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge Explore

Garmin Edge Explore

253,10 €
232,10 €

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge Explore má 3" dotykový displej a cyklomapy celej Európy s podporou navigovania a trasovania. Je vodeodolná, vydrží na jedno nabitie až 12 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, spozná, keď máte nehodu, a je kompatibilná so širokou škálou ďalších zariadení.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 530

Garmin Edge 530

303,40 €
299 €
Novinka

Kompaktní výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 530 přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný nedotykový displej s úhlopříčkou 2.6“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect, TrainingPeaks. Stava Live segmenty, váha 75.8 g.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 530 Performance Bundle

Garmin Edge 530 Performance Bundle

389,10 €
Novinka

Výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 530 Performance Bundle přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 20 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný nedotykový 2.6 displej, připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect, TrainingPeaks. Stava Live segmenty. V balení pulzoměr HRM-Dual, držáky i snímač rychlosti a kadence.

Tovar od predajcu MALL
MIO cyclo 210 EU
6x

MIO cyclo 210 EU

182,92 €
179,90 €
MALL.SK Dni – Zľava 15 % na všetky autokamery a navigácie značky MIO s kódom MDC3CSK26 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!

GPS navigácia na bicykel. MIO Cyclo 210 má detailnú mapu Európy, po ktorej vás bude zrozumiteľne a podrobne navigovať. Vyniká intuitívnym ovládaním na dotykovom 3,5" displeji so skvelou čitateľnosťou a užívateľským komfortom. Je vodeodolná a disponuje šikovnými funkciami ako Kde som alebo Prekvap ma, vďaka ktorým sa nikdy nebudete nudiť.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 130 Plus

Garmin Edge 130 Plus

249 €
Posledný kus za túto cenu!

Kompaktní chytrá GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 130 Plus přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 12 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Monochromatický nedotykový displej s úhlopříčkou 1,8", bezdrátové připojení Bluetooth a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect i cyklotrenažerem Tacx. Stava Live segmenty, váha pouhých 33 g.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle

Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle

272,30 €
247,90 €
Novinka

Kompaktní GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 130 Plus MTB Bundle přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 12 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, má pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Monochromatický nedotykový displej s úhlopříčkou 1,8“, bezdrátové připojení Bluetooth a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect i cyklotrenažerem Tacx. Obsahuje MTB držák, dálkové ovládání i silikonové pouzdro.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 130 Plus HR Bundle

Garmin Edge 130 Plus HR Bundle

252,80 €
249 €
Novinka

Kompaktní GPS navigace pro cyklistiku. Garmin Edge 130 Plus HR Bundle přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 12 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Monochromatický nedotykový displej s úhlopříčkou 1,8“, bezdrátové připojení Bluetooth a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect i cyklotrenažerem Tacx. Váha 33 g, obsahuje hrudní snímač srdečního tepu.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 1030 Plus EU

Garmin Edge 1030 Plus EU

669,20 €
Novinka

Výkonný mapový GPS cyklopočítač. Garmin Edge 1030 Plus přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží 24h v GPS režimu a až 48h se záložním zdrojem, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, s aplikací Garmin Connect, TrainingPeaks, Stava Live segmenty, Komoot a další. Váha 124 g.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 1030 Plus EU Bundle

Garmin Edge 1030 Plus EU Bundle

699,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Výkonný mapový GPS cyklopočítač. Garmin Edge 1030 Plus Bundle přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží 24h v GPS režimu, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 3.5“, připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní s produkty řady Varia, Vector, VIRB, aplikací Garmin Connect, TrainingPeaks, Stava Live segmenty, Komoot. Obsahuje pulzoměr HRM-Dual a snímač rychlosti a kadence.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 830 MTB Bundle
3x

Garmin Edge 830 MTB Bundle

491,50 €

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná. Súčasťou balenia je snímač rýchlosti, púzdro, či sada držiakov.

Viac informácií
Tovar od predajcu MALL
Garmin Edge 830 Sensor Bundle

Garmin Edge 830 Sensor Bundle

506,59 €
485,30 €

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná. Súčasťou balenia je snímač rýchlosti, kadencie a tepu s hrudným pásom.

Viac informácií
Tovar od predajcu MALL