Garmin Edge 830

Garmin Edge 830

Hodnotenie: 5
406,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná.

Garmin eTrex 32x EU
254,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Víceúčelová terénní GPS navigace s rozhraním ANT+. Garmin eTrex 32× EU se hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching, navigaci na vodě a poslouží vám i v autě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, barometrický výškoměr a 3D kompas, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 25 hodin.

MIO Cyclo 605HC - 4" cyklonavigácia
382,41 € 369 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte si cyklistickú konkurenčnú výhodu v podobe cyklopočítača Cyclo™ 605 HC – 4,0" displej, cyklistické mapy celej Európy (38 štátov), vodeodolnosť IPX7, výdrž batérie až 15h, barometer, funkcia Surprise Me™, vstavaný senzor ANT+, bezdrôtový merač tepovej frekvencie, snímač rýchlosti a tempa, WiFi.

Garmin eTrex Touch 35 EU + SK TOPO
313,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nový eTrex Touch 35 zo série eTrex dopĺňa ponuku o model s prémiovou výbavou a dotykovým displejom. Celkom nové (intuitívne) používateľské rozhranie doplnené o prednastavené profily aktivít (turistika, bicykel, geocaching, rybolov a iné). Prepracovaný správca trasy (záznamu aktivity) poskytuje jednoduché spustenie záznamu a správu. eTrex Touch 35 ponúka výbavu pre náročných. Na rozdiel od modelu eTrex Touch 25 je eTrex Touch 35 vybavený barometrickým výškomerom, ANT+ bezdrôtovým rozhraním pre pripojenie externých snímačov (pulzomer, snímač kadencie, teplomer).

Garmin Edge 520 Plus

Garmin Edge 520 Plus

Hodnotenie: 5
299,90 € 228,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 520 Plus má cyklomapy celej Európy a prijíma signál GPS a Glonass, upozorňuje vás na odbočky a prepočítava trasu. Vydrží na jedno nabitie až 15 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, vie, keď máte nehodu, a je kompatibilná so širokou škálou ďalších zariadení.

MIO cyclo 210 EU
182,92 € 177,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

GPS navigácia na bicykel. MIO Cyclo 210 má detailnú mapu Európy, po ktorej vás bude zrozumiteľne a podrobne navigovať. Vyniká intuitívnym ovládaním na dotykovom 3,5" displeji so skvelou čitateľnosťou a užívateľským komfortom. Je vodeodolná a disponuje šikovnými funkciami ako Kde som alebo Prekvap ma, vďaka ktorým sa nikdy nebudete nudiť.

Garmin eTrex 22x EU
199 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Víceúčelová terénní GPS navigace. Garmin eTrex 22× EU se hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching i navigaci na vodě a poslouží vám dokonce v autě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 25 hodin.

Garmin eTrex 20x + východná Európa
191 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Outdoorová navigace eTrex 20 odolná proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Obsahuje mapy východní evropy, vysoce citlivý GPS přijímač.

Garmin eTrex 20x + SK TOPO
199 € 191 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vylepšili sme najobľúbenejšiu sériu ručných turistických navigátorov zo série eTrex od značky Garmin! Nový model Garmin eTrex 20× ponúka vylepšenia v podobe celkom nového farebného displeja (65K) s vysokou svietivosťou, s uhlopriečnou 2" (5,6cm) a vyšším rozlíšením až 240 × 320 bodov. Rozšírená interná pamäť zariadenia (až 3,7GB) obsahuje predinštalovanú základnú topo mapu východnej Európy (23 štátov). Štandardom výbavy je predinštalovaná topografická mapa Slovakia Topo a podpora cestných, turistických, námorných máp.

Garmin GPSMAP 276Cx EU
699,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Outdoorová GPS navigace s rozhraním ANT+. Garmin GPSMAP 276Cx EU se hodí na turistiku, motorku, do auta i navigaci na vodě. Obsahuje topografickou mapu Evropy, má přijímač GPS a Glonass, barometrický výškoměr a 3D kompas, je voděodolná, pohodlně se ovládá i v rukavicích a na jedno nabití vydrží až 16 hodin.

MIO Cyclo 405 - 4" cyklonavigácia
329 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Práve dorazil váš dokonalý spoločník pre jazdu na bicykli – 4,0" displej, cyklistické mapy celej Európy (38 štátov), vodeodolnosť IPX7, výdrž batérie až 15h, barometer, funkcia Surprise Me™, vstavaný senzor ANT+.

Garmin Edge 830 MTB Bundle
467,59 € 419 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná. Súčasťou balenia je snímač rýchlosti, púzdro, či sada držiakov.

Garmin Edge Explore
253,10 € 249,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge Explore má 3" dotykový displej a cyklomapy celej Európy s podporou navigovania a trasovania. Je vodeodolná, vydrží na jedno nabitie až 12 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, spozná, keď máte nehodu, a je kompatibilná so širokou škálou ďalších zariadení.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: