Philips HU5930/10

Značka: Philips Náš kód: 1112028

Doprava zadarmoAkciaSplátky bez navýšenia

Akcia platí do 31.12.2019 alebo do vypredania zásob.

Philips HU5930/10

Zvlhčovač vzduchu s funkciou čistenia vám umožní dýchať zdravší vzduch. Philips HU5930/10 pracuje s prvotriednou zvlhčovacou technológiou NanoCloud, ktorá zaistí trojitú ochranu proti baktériám a plesniam. Filter Nano Protect odstraňuje 99% baktérií a filtruje nečistoty vrátane jemného prachu, bežných alergénov a baktérií. Upozornenie ochrany zdravého vzduchu vám včas pripomenie, kedy filter alebo knôt vymeniť. Celý popis

209.9
351,61 €
209,90 €
-40%

Náš kód: 1112028

Popis

Popis produktu

Klúčové vlastnosti zvlhčovača vzduchu HU5930/10 

  • Prvotriedne a hygienicky bezpečné zvlhčovanie
  • Čistenie vzduchu s technológiou Nano Protect
  • Prvotriedna technológia NanoCloud
  • 4 presné nastavenia vlhkosti


Dýchajte zdravší vzduch

Doprajte si zdravý a zvlhčený vzduch so zvlhčovačom vzduchu Philips HU5930/10 s funkciou čistenia. Unikátna technológia Philips NanoCloud poskytuje trojitú ochranu proti baktériám a plesniam. Oproti iným ultrazvukovým zvlhčovačom šíri do vzduchu o 99% menej baktérií a tým tak dlhodobo chráni vaše zdravie vďaka čistejšiemu vzduchu, ktorý neobsahuje žiadne patogénne látky ani pleseň. Neviditeľná vodná para nevytvára biely prach ani mokré škvrny a udržiava konštantnú a rovnomernú vlhkosť v rozmedzí 40–60%. 

Filtrácia Nano Protect ochráni aj alergikov

Zvieratá sú najčastejšími pôvodcami bežných alergénov. Filter Nano Protect aktívne odstraňuje 99% baktérií a filtruje nečistoty s veľkosťou 0,02 mikrometrov vrátane jemného prachu, bežných alergénov a baktérií. Tento zvlhčovač a filter vzduchu v jednom je tak ideálny pre alergikov alebo domácnosti s dlhosrstými miláčikmi. Filter disponuje vysokým čistiacim výkonom a mierou zvlhčovania, napriek tomu je zvhlčovač veľmi úsporný, spotreba energie dosahuje hodnoty 6 W. 

Vedeli ste, že…

Spoločnosť Philips bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene. Hlavným cieľom bolo uspokojiť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorá nastala v dôsledku komercionalizácie elektriny. Dnes táto spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, napríklad televízory, telefóny, potreby pre domácnosť, kuchynské prístroje a mnoho ďalšieho. 


Inteligentný číselný displej

Vnútornú vlhkosť a teplotu jasne zobrazuje číselný displej na základe presného merania inteligentným snímačom. Dotyková digitálna obrazovka umožňuje nastavenie časovača od 1 do 8 hodín a zaisťuje bezproblémovú prevádzku. Ak umiestnite zvlhčovač do spálne, môžete na noc vypnúť LED displej, aby vás nerušilo svetlo. Na displeji tiež jednoducho nastavíte detský zámok a tým zabránite deťom v nesprávnom ovládaní. Keď prístroj zistí, že je prázdna nádrž s vodou, LED dióda vás upozorní, aby ste vodu včas doplnili.

V jednoduchosti je síla

Zvlhčovač vzduchu Philips HU5930/10 sa ľahko ovláda a ešte ľahšie sa čistí. Inteligentný dizajn vnútornej štruktúry umožňuje ľahkú údržbu zvlhčovacieho knôtu, tácky s vodou a vodnej nádrže. Ak je filter alebo knôt znečistený a nevymeníte ho okamžite po upozornení, zariadenie prestane fungovať, aby sa zabránilo jeho neefektívnej prevádzky. Rotačný knôt sa prestane otáčať, keď dôjde voda, alebo je dosiahnutej prednastavenej úrovne vlhkosti. Vetrák ale beží ďalej podľa režimu čističky, takže je neustále zaistený zdravý vzduch

Dalšie funkcie a vlastnosti

  • 4 presné nastavenie vlhkosti
  • 4 rôzne režimy rýchlosti ventilátora
  • Energeticky úsporné
  • Upozornenie na ochranu zdravého vzduchu
  • Nastavenie časovača a vypnutie svetla

Technické parametre

Napätie 220 V
Spotreba 6~11 W
Objem nádržky na vodu 4 l
Miera zvlhčovania 500 ml/h
CADR (cigaretový dym) 140 m³/h
Hmotnosť 8,8 kg
Rozmery 46 × 44,6 × 27,5 cm

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Objem nádrže 4 l
Odporúčaný priestor 7 m2
Doporučený priestor 210 m3
Doba prevádzky 8 Hodiny
Ultrazvukový systém nie
Regulácia vlhkosti áno
Funkcia ionizácie nie
Displej áno
Diaľkové ovládanie nie
Minútky áno
Funkcia automatického vypnutia nie
Funkcia aroma nie
Ovládanie dotykové
Maximálna hlučnosť 32 dB
Mobilný zvlhčovač nie
Šírka 44.6 cm
Výška 27.5 cm
Hĺbka 46 cm
Hmotnosť 11 kg
Farba biela
Príkon 11 W