Záhrada pre deti

U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Záhrada pre deti. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest  na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Záhrada pre detinajprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Záhrada pre deti alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Intex 57154 Hracie centrum My Garden Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure
Intex 57154 Hracie centrum My Garden

Zábavné nafukovacie hracie centrum Záhradka s kvetinovým motívom, šmykľavkou a dúhovým oblúkom určite zaujme každé dieťa. Deti si v letných horúcich dňoch môžu užiť veľa zábavy v tomto hracom centre. Možnosť pripojenia hadice s vodou pre ešte viac zábavy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Intex Hracie centrum Duha Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure
Intex Hracie centrum Duha

Detské nafukovacie hracie centrum Dúha. Farebné centrum má bazénik, bazénik a vodnú šmýkačku. Na dúhusa dá napojiť záhradnáj hadica a vznikne sprcha. Ďalej centrum obsahuje tobogán na 6 plastových loptičiek a nafukovacie krúžky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure
Intex 57161 Hracie centrum Jungle Adventure

Detský bazénik Jungle Adventure je pripravený pre vodné hrátky na záhrade. Osvieženie na záhrade nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí iba nafúknuť, napustiť a letná zábava môže začať. Užite si leto štýlovo.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
iPlay Stan Teepee Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
iPlay Stan Teepee

Stan teepee o veľkosti cca 120 × 120 × 150 cm. Stan môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Dohany Domček záhradný zeleno-hnedý Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa
Dohany Domček záhradný zeleno-hnedý

Veselý plastový domček záhradný je ideálny doplnok na vašu záhradu. Záhradný domček je jednoducho zostaviteľný z plastových stien a je veľmi odolný proti všetkým poveternostným vplyvom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
Dohany Šmykľavka veľká 200 cm DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený
Dohany Šmykľavka veľká 200 cm

Veselá detská šmykľavka. S plochou šmyku dlhou 2 metre je ideálny hrací doplnok na každú záhradu. Je vyrobená z veľmi pevného plastu odolného voči vplyvom počasia. Stabilitu konštrukcie zaručuje plastová podpera uprostred šmýkačky. Možnosť pripojenia hadice.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Woody Hojdačka farebná s ohrádkou DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený
Woody Hojdačka farebná s ohrádkou

Hojdačka pre najmenšie deti je vyrobená z masívneho dreva. Je vybavená bezpečnostnou ohrádkou. Zdvihnutím prednej tyčky ohrádky sa dieťa ľahko dostane dovnútra aj von. Hojdačka má nastaviteľnú dĺžku lán. Je vhodná do interiéru aj exteriéru Je určená pre zavesenie na bezpečnostné (najlepšie točivé) háky, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Vyrovná sa uvoľnením šnúry.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený
DOLU Detský traktor šliapací s vlečkou - zelený

Krásny traktor šliapací s vlečkou značky DOLU zaujme každého malého poľnohospodára. Je vybavený šliapacím pohonom. Traktor má robustnú konštrukciu a je vyrobený z veľmi kvalitných a odolných materiálov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Yupee Plechový fúrik veľký, ružová Woody Záhradný fúrik kovový, červený
Yupee Plechový fúrik veľký, ružová

Všetky malé záhradníčky a kutilky si užijú veľa zábavy s týmto krásnym fúrikom v ružovej farbe. Je vyrobené z pevného plechu a má pohodlné rukoväte.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Little Tikes Pieskovisko peň Woody Záhradný fúrik kovový, červený
Little Tikes Pieskovisko peň

Toto veselé pieskovisko v tvare pňa je ideálnou záhradnou hračkou. Po stranách sú vylisované sedátka pre pohodlné hranie. Vo chvíľach, kedy pieskovisko nepoužívate, môžete ho zakryť odnímateľným vekom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Woody Záhradný fúrik kovový, červený Woody Záhradný fúrik kovový, červený
Woody Záhradný fúrik kovový, červený

Záhradný fúrik je nevyhnutnou súčasťou vybavenia malého záhradkára. Je potrebný k prevážaniu piesku, hliny alebo kvetín a zeleniny. Deti si tohto červeného pomocníka rýchlo obľúbia. Kovová konštrukcia s plastovým kolesom.

môžete mať ZAJTRA

MALL