Upresniť parametre
  • Značka
    Roborock
    ×
Roborock robotický vysávač S6 MaxV Black Roborock robotický vysávač s mopom S7, Black
Roborock robotický vysávač S6 MaxV Black

Robotický vysávač s funkciou mopovania. Roborock S6 MaxV Black disponuje funkciou virtuálnej umelej inteligencie v kombinácii s laserovou technológiou snímania. Multi-level mapovania umožňuje rozoznať až 4 poschodia v domácnosti bez potreby ďalšej dokovacej stanice. Výkonný nasávací ventilátor so silou 2500 Pa odstráni nečistoty z podláh i kobercov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač S7 White Roborock robotický vysávač s mopom S7, Black
Roborock robotický vysávač S7 White

Robotický vysávač s funkciou mopu je určený pre všetky druhy podláh. Roborock S7, White je vybavený funkciami automatického dobíjania, vysypaním zásobníka do stanice, senzormi proti pádu zo schodov a nárazu a laserovou navigáciou LiDAR PreciSense.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač s mopom S7, Black Roborock robotický vysávač s mopom S7, Black
Roborock robotický vysávač s mopom S7, Black

Robotický vysávač s funkciou mopu je určený pre všetky druhy podláh. Roborock robotický vysávač s mopom S7, Black je vybavený funkciami automatického dobíjania, vysypaním zásobníka do stanice, senzormi proti pádu zo schodov a nárazu a laserovou navigáciou LIDAR PreciSense.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock S7 MaxV Plus Roborock robotický vysávač S7 MaxV Ultra
Roborock S7 MaxV Plus

Robotický vysávač s funkciou mopu. Určený pre všetky druhy podláh, na koberce, lino, drevené podlahy, plávajúce podlahy a pod. podlahy. Prekonanie prekážky do výšky 2 cm. Laserová navigácia LiDAR PreciSense. Jednoduché ovládanie cez aplikáciu Mi Home App alebo hlasom cez Alexu.

môžete mať 30.03

Roborock robotický vysávač Q7 Max White Roborock robotický vysávač S7 MaxV Ultra
Roborock robotický vysávač Q7 Max White

Robotický vysávač s vysokým sacím výkonom 4200 Pa. Roborock Q7 Max White je vybavený odolnou celogumovou kefou, ktorá silne tlačí na koberce a uvoľňuje viac nečistôt, dvojitou čistiacou silou pre vysávanie a mopovanie zároveň a vysoko presným systémom PreciSense LiDAR.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Roborock robotický vysávač S7 MaxV Ultra Roborock robotický vysávač S7 MaxV Ultra
Roborock robotický vysávač S7 MaxV Ultra

Robotický vysávač s najpokročilejšou dokovacou stanicou, ktorá vysaje prachovú nádobu, vyčistí mop a vymení vodu v zásobníku. Roborock S7 MaxV Ultra je vlajkovým modelom značky a ponúka navigáciu LiDAR, LED svetlo a sonické vytieranie. Ovládanie cez aplikáciu a podpora hlasového ovládania Amazon Alexa/Google Home.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač E5 White Roborock robotický vysávač E5 White
Roborock robotický vysávač E5 White

Robotický vysávač s navigáciou OptiEye s dvoma gyroskopmi. Roborock E5 White ponúka ovládanie pomocou diaľkového ovládača, cez aplikáciu alebo hlasové ovládanie. Extra veľký zásobník na prach s objemom 640 ml Funkcia Carpet Boost a automatické dobíjanie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač S7 MaxV Roborock robotický vysávač E5 White
Roborock robotický vysávač S7 MaxV

Robotický vysávač s 3D mapovaním priestoru a mikrofónom pre obojsmerný videohovor. Roborock S7 MaxV ponúka sonické mopovanie, podporu pokročilých dokovacích staníc s možnosťou čistenia mopu a ultrasonickou detekciou kobercov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysavač Q7 White Roborock robotický vysávač E5 White
Roborock robotický vysavač Q7 White

Robotický vysavač s funkcí mopu je určený pro všechny druhy podlah. Roborock Q7 je vybaven 3D mapováním, vysokokapacitní baterií 5200 mAh a velkou 750 ml nádobou na prach a nečistoty.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač Q7 Max+ White Roborock robotický vysávač Q7 Max+ White
Roborock robotický vysávač Q7 Max+ White

Robotický vysávač s vysokým sacím výkonom a odolnou gumovou kefou pre jednoduchšie uvoľnenie nečistôt. Roborock Q7 Max+ White je vybavený 3D mapovaním, kombinovanou prachovou nádobou a nádržou na vodu a funkciou automatického dobíjania.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač Q7 Max+ Black Roborock robotický vysávač Q7 Max+ White
Roborock robotický vysávač Q7 Max+ Black

Robotický vysávač s vysokým sacím výkonom a odolnou gumovou kefou pre jednoduchšie uvoľnenie nečistôt. Roborock Q7 Max+ Black je vybavený 3D mapovaním, kombinovanou prachovou nádobou a nádržou na vodu a funkciou automatického dobíjania.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Roborock robotický vysávač S7+ White Roborock robotický vysávač Q7 Max+ White
Roborock robotický vysávač S7+ White

Robotický vysávač so samovyprazdňovacou dokovacou stanicou. Roborock S7+ White ponúka sonické mopovanie, ultrasonickú detekciu kobercov a automatické nadvihnutie mopu.

môžete mať ZAJTRA

MALL