Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 11345473

HEVOLTA Glasense sklenený vypínač 2-tlačidlový + voľný rámik, WiFi, Polarium White

HEVOLTA Glasense sklenený vypínač 2-tlačidlový + voľný rámik, WiFi, Polarium White

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Smart vypínače Glasense® prinášajú jednoduché ovládanie a moderný dizajn bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže. Vyrobené z tvrdeného skla sú odolné voči poškriabaniu, antistatické a vodeodolné. K dvojvypínaču si môžete do voľného rámiku pridať napríklad modul zásuvky. Celý popis

Farba

default
default
default
default
44 €
Tovar od: HEVOLTA
44 €
Vrátenie zadarmo cez Packetu

6.10.2023 - 10.10.2023 na vašej adrese

Popis

VYTVORTE SI INTELIGENTNÚ DOMÁCNOSŤ S PRODUKTAMI GLASENSE

Inteligentné dotykové zariadenia Glasense® prinášajú do vašej domácnosti jednoduché riešenie, moderný dizajn a dokonalú bezpečnosť. Vďaka exkluzívnym skleneným vypínačom a zásuvkám získajú vaše priestory punc jedinečnosti a luxusu.

MODERNOSŤ A BEZPEČNOSŤ V JEDNOM

Inteligentné vypínače a zásuvky Glasense® ovládate jemným dotykom alebo pomocou aplikácie Hevolta. Stačí vám pripojenie na wifi a systém reaguje okamžite. Naše dotykové zariadenia prinášajú komfortné ovládanie osvetlenianielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže.

Hlavné zaradenie tvorí tvrdené kalené sklo, ktoré:

  • s hrúbkou 4mm poskytuje výbornú bezpečnosť,
  • je odolné voči poškriabaniu a nárazom,
  • je antistatické a vodeodolné.

ŠIROKÝ VÝBER MOŽNOSTÍ

Moderný a luxusný dizajn inteligentných dotykových zariadení dopĺňa orientačné podsvietenie a široká škála prvkov pre nadčasovú domácnosť. 

Ak máte radi prémiové, bezpečné a jednoduché riešenia a páči sa vám ovládanie dotykom, aplikáciou alebo hlasom, inteligentné vypínače a zásuvky Glasense sú tu pre vás. Dodajte svojej domácnosti originálnosť a vyberte si z viacerých farebných prevedení