Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 11344377

HEVOLTA Glasense sklenená zásuvka, WiFi, Polarium White

HEVOLTA Glasense sklenená zásuvka, WiFi, Polarium White

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ovládajte svoje spotrebiče pohodlne aj na diaľku cez aplikáciu so smart sklenenými zásuvkami Glasense. Vyberte si inteligentné zásuvky so štýlovým dizajnom v troch farebných variáciách. Celý popis

Farba

YES
YES
YES
YES
18 €
Tovar od: HEVOLTA
18 €

5.10.2023 - 9.10.2023 na vašej adrese

Popis

VYTVORTE SI INTELIGENTNÚ DOMÁCNOSŤ S PRODUKTAMI GLASENSE

Inteligentné dotykové zariadenia Glasense® prinášajú do vašej domácnosti jednoduché riešenie, moderný dizajn a dokonalú bezpečnosť. Vďaka exkluzívnym skleneným vypínačom a zásuvkám získajú vaše priestory punc jedinečnosti a luxusu.

MODERNOSŤ A BEZPEČNOSŤ V JEDNOM

Inteligentné vypínače a zásuvky Glasense® ovládate jemným dotykom alebo pomocou aplikácie Hevolta. Stačí vám pripojenie na wifi a systém reaguje okamžite. Naše dotykové zariadenia prinášajú komfortné ovládanie osvetlenianielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže.

Hlavné zaradenie tvorí tvrdené kalené sklo, ktoré:

  • s hrúbkou 4mm poskytuje výbornú bezpečnosť,
  • je odolné voči poškriabaniu a nárazom,
  • je antistatické a vodeodolné.

ŠIROKÝ VÝBER MOŽNOSTÍ

Moderný a luxusný dizajn inteligentných dotykových zariadení dopĺňa orientačné podsvietenie a široká škála prvkov pre nadčasovú domácnosť. 

Ak máte radi prémiové, bezpečné a jednoduché riešenia a páči sa vám ovládanie dotykom, aplikáciou alebo hlasom, inteligentné vypínače a zásuvky Glasense sú tu pre vás. Dodajte svojej domácnosti originálnosť a vyberte si z viacerých farebných prevedení