10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Alpina Vianočný stromček ZASNEŽENÁ BOROVICA so šiškami, výška 120 cm

Alpina Vianočný stromček ZASNEŽENÁ BOROVICA so šiškami, výška 120 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Každá rodina má svoje vlastné zaužívané tradície,na ktoré sa u vianočného stola s láskou spomína po mnohých rokoch.V takýchto rozhovoroch sa vianočný stromček a jeho dekorácie vždy objaví.Vianočné stromčeky Alpina zútulňujú a sú dokonalým riešením pre vytvorenie vianočnej atmosféry vo domácnosti.
37,90 €
Tovar od: DAS Handel
37,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy

19.7.2024 na výdajnom mieste
19.7.2024 na vašej adrese

Popis

Všetci sa tešíme na neopakovateľnú atmosféru Vianoc. V tú dobu sa stanú neoddeliteľnou súčasťou našich príbytkov vianočné stromčeky Alpina.

Umelé vianočné stromčeky Alpina sú predovšetkým veľmi pohodlné. Nedôjde k každodennému zametanie ihiel, pretože je nestrácajú. Neváži toľko ako prírodné stromčeky a napriek svojej impozantnej veľkosti nezaberú veľa miesta. Je potrebné zdôrazniť, že sú bezpečnejšie pre deti a zvieratá, pretože aj keď na ne náhodou spadnú, sú ľahšie a nemajú bodavé, nepríjemné ihly. Ako dekorácia vyzerá umelý vianočný stromček veľmi atraktívne: má rovnomerne rozmiestnené konáre a husté ihly. Vianočné stromčeky Alpina sa predávajú so stojanom.

V móde sú teraz zasnežené vianočné stromčeky. Vianočný stromček Alpina ZASNEŽENÝ BOROVICA podobne ako prírodné borovica je tento stromček bohatý na konárov. Biele ihličie pôsobí slávnostne i bez zdobenia.

Technické parametre stromčeka:

● Výška (maximálna): 120 cm

● Váha: 6 kg

● Dĺžka ihličie: dlhá

● Farba: stredne svetlo zelená

● Typ ihličie: mäkké

● Materiál: samozhášavá PVC fólie

● Stabilný stojan

● Jednoduchá montáž a skladovanie

● Len na použitie vo vnútorných priestoroch

● Dodávka obsahuje 1 x vianočný stromček a 1 x stojan

● Stromček sa dodáva vcelku

Jednoduché zostavenie aj následná manipulácia.

Stromček je rozdelený na viac častí, ktoré do seba zasuniete – šetrí sa tak priestor pre skladovanie stromčeka mimo sviatky.

Pred nákupom prosím bezpodmienečne zmerať výšku od podlahy k stropu. Umelé vianočné stromčeky sa predávajú vo veľmi rôznych veľkostiach. Tie najvyššie, napríklad 2,5 metra, sa môžu ukázať ako príliš vysoké. Stojí za pripomenutie ponechať do stropu 10 – 20 cm priestoru.

Alpina ZASNEŽENÝ BOROVICA ľahko zvládnete každý interiér premeniť v rozprávkovú zimnú krajinu!

Vyrobené v Európe