Candy truhlicová mraznička CCHH 200 + záruka 11 rokov na kompresor

Candy truhlicová mraznička CCHH 200 + záruka 11 rokov na kompresor

Truhlicová mraznička v energetickej triede F a bielom prevedení s objemom 194 l a mechanickým ovládaním. Candy CCHH 200 disponuje statickým chladením a kontrolkami prevádzky a zvýšenej teploty. Integrované madlo na boku mrazničky a 1 drôtený kôš. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
232,20 €
Vrátane RP a DPH
229 €
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.
Kód: 3039116

Popis

Kľúčové vlastnosti Candy CCHH 200

 • Inteligentná technológia mrazenia
 • Ekologická prevádzka
 • Dlhá akumulačná doba
 • Mechanické ovládanie
 • Kompaktný tvar
 • Výkon mrazničky 4 hviezdičky
Mraznička Candy CCHH 200

Candy CCHH 200

Teplota pod kontrolou

Vďaka Inteligentnej technológii je mraznička ekologická a úsporná. Navyše sa stará o vaše potraviny tak, aby vydržali čo najlepšie a najdlhšie uchované. Teplota vo vnútri mrazničky je sústavne monitorovaná a pri jej poklese pod stanovenú úroveň sa automaticky zvýši intenzita mrazenia.

Candy CCHH 200

Dokonalé mrazenie

Intenzitu mrazenia je možné nastavovať v 5 krokoch. Silne a intenzívne na najvyššom výkone pre rýchlejšie zmrazenie a pre zachovanie všetkých vlastností potravín alebo naopak stredný výkon pre dlhodobé a ekologické skladovanie bez zbytočných energetických strát.

Candy CCHH 200

Prehľadné usporiadanie potravín

Pultová mraznička je vybavená jedným drôteným košom, ktorý napomáha udržať vnútorný priestor prehľadne vyrovnaný, a to aj pokiaľ skladujete drobné potraviny ako nanuky alebo zmrzlinu. Tak je možné ochrániť malé množstvá mrazených potravín a oddeliť ich od ostatných.

Candy CCHH 200

Dlhá akumulačná doba

V prípade výpadku prúdu udrží mraznička zmrznuté potraviny po dobu ďalších 15 hodín. Budete tak mať dosť času potraviny premiestniť, ak by výpadok trval dlhšie alebo jednoducho bude dodávka elektrického prúdu obnovená skôr a potraviny tak ani nezaznamenajú problém.

Candy CCHH 200

Mechanické ovládanie

Ovládací panel zaisťuje dobrú viditeľnosť a ovládanie bez námahy. O zvyšok sa postará Inteligentná technológia mrazenia. Zvoliť si môžete z 5 výkonov + Maximálne nastavenie, ktoré slúžia k rýchlemu nástupu teploty. Okrem otočného termostatu je ovládací panel doplnený tiež o 2 svetelné LED kontrolky, ktoré signalizujú správny chod a prípadný výpadok prúdu.

Candy CCHH 200

Ideálne rozmery

Truhlicová mraznička je vďaka kombinácii šírky, hĺbky a výšky vhodná pre každú miestnosť, kde vďaka inteligentne zvoleným parametrom bude v súlade s okolím. Integrovaná rukoväť do bočnej strany veka navyše pôsobí čisto, jednoducho a nikde neprekáža.

Candy CCHH 200

Tichý chod

Mraznička Candy je silná v mrazení a navyše má takmer nepostrehnuteľný hlučnosť. Tá je len 39 dB, takže vás nebude svojou prevádzkou rušiť.

Candy CCHH 200

Manuálne odmrazovanie

Mraznička sa odmrazuje ručne. Pred odmrazovaním odpojte mrazničku od napájania a vyberte potraviny a úložný kôš. Námraza vnútri prirodzene roztopí; vytrite vodu po odmrazovaní suchou, mäkkou látkou. Na topiacu námrazu možno použiť škrabku na ľad, aby sa urýchlilo odmrazovanie.

Candy CCHH 200

Výkon mrazničky 4 hviezdičky

Hviezdičky mrazničky slúžia na označenie minimálnej zaručenej teploty a účelu, pre ktorý je označený mraziaci priestor konštruovaný. Mraznička Candy umožňuje dlhodobo skladovať potraviny pri teplote nižšej ako –18 °C.

Vlastnosti

 • Statické chladenie
 • Mechanické ovládanie
 • Červená svetelná kontrolka zvýšenej teploty
 • Zelená svetelná kontrolka prevádzky
 • 1 drôtený kôš
 • Integrované madlo na boku mrazničky
 • Ekologické chladiace médium R 600a
 • 1 kompresor

Technické parametre

Energetická trieda F
Spotreba el. energie 248 kWh/rok
Úžitkový objem 194 l
Hlučnosť 39 dB
Výška 84,5 cm
Šírka 82 cm
Hĺbka 55,5 cm
Trieda mrazenia ****
Doba skladovania pri výpadku 15 h

Odkazy