Easy Camp Chladiaca taška Backgammon Cool bag, L
24,70 € 22,20 €

Chladiaca taška s objemom 15 l disponuje odnímateľnou izolačnou vrstvou. Predná strana obsahuje vrecko na zips vhodné na príbory a obrúsky. Easy Camp Chladiaca taška Backgammon Cool bag, L je vybavená rukoväťami, ktoré sa dajú spojiť a vytvoriť ramenný popruh.

Easy Camp Chladiaca taška Backgammon Cool bag, M
21,20 € 19,10 €

Chladiaca taška s objemom 15 l disponuje odnímateľnou izolačnou vrstvou. Predná strana obsahuje vrecko na zips vhodné na príbory a obrúsky. Easy Camp Chladiaca taška Backgammon Cool bag, M je vybavená rukoväťami, ktoré sa dajú spojiť a vytvoriť ramenný popruh.

Outwell Chladiaca taška Albatross Hula L
57,60 € 51,90 €

Chladiaca taška s objemom 17 l disponuje nastaviteľným ramenným popruhom. Vnútro je vybavený hliníkovou vrstvou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Je vyrobená z vodeodolnej tkaniny. Outwell Chladiaca taška Hula L má predné vrecko na drobnosti.

Outwell Chladiaca taška Albatross L Blue
54,50 € 49,10 €

Chladiaca taška s objemom 12 l disponuje malým vonkajším vreckom na zips na drobnosti. Obsahuje odnímateľnú izolačnú vrstvu a rukoväte, z ktorých možno vytvoriť ramenný popruh. Outwell Chladiaca tašku Albatross L Blue využijete aj ako nákupnú či plážovú tašku.

Outwell Chladiaca taška Albatross M Blue
47,90 € 43,10 €

Chladiaca taška s objemom 8 l disponuje malým vonkajším vreckom na zips na drobnosti. Obsahuje odnímateľnú izolačnú vrstvu a rukoväte, z ktorých možno vytvoriť ramenný popruh. Outwell Chladiaca tašku Albatross M Blue využijete aj ako nákupnú či plážovú tašku.

Outwell Chladiaca taška Hula M
43,60 € 39,20 €

Chladiaca taška s objemom 8 l disponuje nastaviteľným ramenným popruhom. Vnútro je vybavený hliníkovou vrstvou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Je vyrobená z vodeodolnej tkaniny. Outwell Chladiaca taška Hula M má predné vrecko na drobnosti.

Campingaz Minimaxi 19 L

Campingaz Minimaxi 19 L

Hodnotenie: 4,8
17,60 € 14,70 €

Väčšia chladiaca taška Minimax 19 l na piknik v prírode s moderným dizajnom. Skladacia – nenáročná na skladovací priestor. Chladiaci účinok 12 hodín s chladiacimi vložkami. Pojme 6 fliaš o objeme 1,5 L.

Campingaz Entertainer 16 l

Campingaz Entertainer 16 l

Hodnotenie: 4,2
24,50 € 23 €

Chladiaca taška Campingaz Entertainer 16 l je vhodná na pikniky v prírode aj na pláži. Taška atraktívneho vzhľadu s praktickým vodotesným vreckom pojme až tri 1,5 l fľaše.

Campingaz Shopping Cooler 15 l
19,60 € 17,60 €

Chladiaca taška Campingaz Shopping cooler 15l je vhodná na pikniky v prírode a na pláži. Taška so zaujímavým degignom pojme až päť 1,5 litrových fliaš. Zavreté vnútorné švy v prípade poškodenia obalu potravín zabráni prieniku do izolačného systému.

Campingaz Entertainer Dual 18 l
33,90 € 30,10 €

Chladiaca taška Campingaz Entertainer Dual 18 l je vhodná na pikniky v prírode aj na pláži. Taška atraktívneho vzhľadu s praktickými dvoma komorami pojme až štyri 1,5 l fľaše.

Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxom vr. príborov
11,87 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Termotaška s 2 komorami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. V spodnej časti je plastová škatuľka so sadou príborov. Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxom vr. príborov je skvelá na výlety, pikniky aj do školy.

Spokey LEVANTE Plážová termo taška
14,16 € 14 €

Plážová taška s 3 vreckami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Praktické uchá sú dlhé a umožňujú nosenie cez rameno. Spokey LEVANTE Plážová termo taška nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.

Dakine Lunch Box 5L
29,28 € 24,20 €

Izolovaný termo box o objemu 5 l je vhodný na různé pikniky nebo výlety. Uzavíratelná kapsa udrží vaše potraviny teplé nebo studené. Dakine Lunch Box 5L Rincon obsahuje poutko pro snažší přenos.

Ostatní SILVER 18L 30x23x28 cm
8,82 €

Chladící taška SILVER 18L 30×23×28 cm Je chladící taška s hladinou 18 L. Pevné švy a skvělým chladící účinek je samozřejmostí. Taška lze snadno nosit přes rameno nebo jednoduše v ruce. Všimnete si také pestrého designu a moderního zpracování. Taška je výborná v kombinaci s chladícími vložkami.

Thermos Bezšvová termotaška 17 l
38,60 €

Bezšvová termotaška kombinuje najlepšie vlastnosti termoboxov (tuhosť, odolnosť, vysoký izolačný výkon) a mäkkých termotašiek (ohybnosť, nízka hmotnosť). .

SEDCO Sedco Cooling 5l
11,94 €

Chladící box Sedco Cooling 5lJe výborný pasivní chladící box s celoobvodovou izolací.

Thermos Termotaška 8 l
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Termotaška je navrhnutá pre udržiavanie ako teplých, tak i studených pokrmov. .

Campingaz Beach Coolbag
31,30 € 26,10 €

Multifunkčná termo taška Campingaz Beach Coolbag s objemom 15 l s popruhom cez rameno je skvelým štýlovým doplnkom na pláž a všade tam, kde potrebujete vaše nápoje a občerstvenie udržať v chlade. Z vonkajšej časti neoprén pre jednoduché čistenie. Chladiaci účinok 10 hodín.

Campingaz Entertainer 12L
20,70 € 19,40 €

Chladící taška je vhodná na pikniky s vašimi nejbližšími v lese i na dovolené u moře. Taška atraktivního vzhledu s praktickou vodotěsnou kapsou pojme rodinný oběd nebo zásobu pití na většinu dne. Campingaz Entertainer 12L zaujme nevšedním vzhledem a skvělou chladící funkcí.

Spokey RIMINI Termo batoh
14,47 € 12,70 €

Termo batoh obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Ramenné popruhy sú nastaviteľné a zips obojsmerný. Spokey RIMINI Termo batoh nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.