Beko DPY 8506 GXB1

Beko DPY 8506 GXB1

Hodnotenie: 4,5 A+++
579 € 459 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Víťaz produkt roka 2018! Sušička novej rady s tepelným čerpadlom Beko DPY 8506 GXB1. Sušička je v energetickej triede A+++ a pojme 8 kg bielizne. Sušička disponuje špeciálnym programom pre detskú bielizeň a možnosťou osvieženia bielizne.

Beko HDF7412CSRX

Beko HDF7412CSRX

Hodnotenie: 4,5 A++
627,60 € 486,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Volně stojící kondenzační sušička prádla v energetické třídě A++ s náplní 7 kg prádla a 15 programy. Beko HDF7412CSRX nabízí český popis programů a dotykový displej, funkci odloženého konce sušení až o 24 hodin a dětský zámek.

Beko DS 7433 CS RX

Beko DS 7433 CS RX

Hodnotenie: 4,5 A++
529 € 377,50 €

Splátky bez navýšenia

Sušička nového radu Beko DS 7433 SK RX s tepelným čerpadlom v energetickej triede A++. Sušička pojme 7 kg bielizne a ďalej disponuje špeciálnym programom pre detskú bielizeň a možnosťou osvieženia bielizne.

Beko EDS7434CSRX-34%
530 € 348 €

Akcia

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem v energetické třídě A++ pojme 7 kg prádla. Beko EDS7434CSRX nabízí 16 programů, včetně programu pro jemné oblečení a programu pro osvěžení prádla. Veškeré nastavení snadno navolíte na panelu s českými popisy.

Beko DH 8534 CSRX

Beko DH 8534 CSRX

Hodnotenie: 4,5 A+++
649 € 499 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kondenzačná sušička Beko DH 8534 CSRX s tepelným čerpadlom v energetickej triede A+++. Sušička pojme 8 kg bielizne a ďalej disponuje špeciálnym programom pre detskú bielizeň a možnosťou osvieženia bielizne.

Beko EDS7534CSRX-34%

Beko EDS7534CSRX

Hodnotenie: 4,5 A+++
576,10 € 378 €

Akcia

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem v energetické třídě A+++ pojme 7 kg prádla. Beko EDS7534CSRX nabízí 16 programů, včetně programu pro jemné oblečení a programu pro péřové oblečení. Veškeré nastavení snadno navolíte na panelu s českými popisy.

Beko EDS7512CSGX

Beko EDS7512CSGX

Hodnotenie: 5 A+++
530 € 380,80 €

Splátky bez navýšenia

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem v energetické třídě A+++ pojme 7 kg prádla. Beko EDS7512CSGX nabízí 15 programů, včetně programu pro jemné oblečení a programu osvěžení s vůní. Veškeré nastavení snadno navolíte na panelu s českými popisy.

Beko DH8536CSARX
626,60 € 486,10 €
+ doprava zadarmo

Zľava naviac

AKCIA: Okamžitá zľava 20 EUR do objednávky po zadaní kódu DCMBR20 (platí od 01. 12. do 15. 12. 2019 alebo vypredania zásob), ďalšie okamžité zľavy nájdete tu!
Kondenzační sušička Superia s tepelným čerpadlem v energetické třídě A+++ pojme 8 kg prádla. Beko DH8536CSARX nabízí 16 programů, včetně programu pro péřové oblečení a tichého nočního programu. Veškeré nastavení snadno navolíte na panelu s českými popisy.
Beko HDR8534CSRX
672,20 € 531,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kondenzační sušička s hybridní technologií v energetické třídě A+++ pojme 8 kg prádla. Beko HDR8534CSRX nabízí 16 programů, včetně programu pro jemné oblečení a tichého nočního programu. Veškeré nastavení snadno navolíte na panelu s českými popisy.

Beko DS8512GX

Beko DS8512GX

Hodnotenie: 5 A+++
530 € 424 €
+ doprava zadarmo

Zľava naviac

AKCIA: Okamžitá zľava 40 EUR do objednávky po zadaní kódu DCMBR40 (platí od 01. 12. do 15. 12. 2019 alebo vypredania zásob), ďalšie okamžité zľavy nájdete tu!

Kondenzační sušička s tepelným čerpadlem v energetické třídě A+++ pojme 8 kg prádla. Beko DS8512GX nabízí 15 programů, včetně programu pro jemné oblečení a programu pro péřové oblečení. Veškeré nastavení snadno navolíte na panelu s českými popisy.

Beko DPS 7405 G B5

Beko DPS 7405 G B5

Hodnotenie: 5 A++
519 € 349 €

Splátky bez navýšenia

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Beko DPS 7405 G B5 v energetickej triede A++ s náplňou pre 7 kg bielizne. Sušička má senzorovú technológiu a automatický systém proti pokrčeniu.

Sušičky

Výber sušičky bielizne nemusí byť zložitý. Dnešné sušičky ponúkajú mnoho technológií, ktoré sú praktické a mohli by sa vám hodiť. Aké to sú?

AEG sušičky

Spoločnosť AEG vyrába ako sušičky s tepelným čerpadlom tak aj kondeznačné sušičky. Pre AEG je dominantou systém AbsolutCare®, ktorý zaisťuje, že všetky tkaniny vrátane vlny alebo hodvábu, budú v sušičke chránené vďaka špeciálnym programom. Zároveň oblečenie chráni pred žmolkami a vyblednutím.

Beko sušičky

Niektoré sušičky Beko sú vybavené čerpadlom EcoGentle™, ktoré umožňuje sušenie pri nižšej teplote. Sušička sa vďaka nemu postará o to, aby bielizeň nestratila svoju farbu a tvar. Sušička Beko vďaka nemu tiež spotrebuje menej energie.

Sušičky Miele

Sušičky Miele Active Plus se pýšia úspornou energetickou triedou A+++ a technológiou EcoDry. Tiež sa skladá z filtračného čerpadla a bezúdržbového výmeníku udržujúceho spotrebu energie na nízkej úrovni. Miele PerfectDry zaisťuje presné nastavenie teploty pre každý druh sušenej bielizne.

LG sušičky

Sušičky LG sú dizajnové a vysoko funkčné. Zapadnú do malej aj veľkej kúpeľne a sú vybavené senzormi sušenia, ktoré zdokonalujú sušiace programy. K SMART sušičkám sa môžete pripojiť pomocou mobilného telefónu a technológie Smart ThinQ + Wi-Fi pripojenie, aby ste mali prehľad o prebiehajúcom sušení. Často sú LG sušičky tiež vybavené invertorovým motorom a technológiou EcoHybrid™ (hybridné sušenie) pre úsporu energie alebo času.

Sušička SIEMENS

Systém intelligentCleaning v sušičkách SIEMENS sa postará o zvyšky tkanín a uvoľnené vlákna, ktoré už nemusíte odstraňovať z filtru takmer po každom cykle, stačí raz za dvadsať cyklov sušenia. Technológia autoDry (zabráni nerovnomernému sušeniu vďaka senzorom, ktoré presne merajú vlhkosť a teplotu bielizne. Vďaka tomu zo sušičky nikdy nevytiahnete presušenú, alebo naopak nedosušenú bielizeň. Bubnový systém softDry sa zase postará o šetrné sušenie vďaka konstantnému prúdeniu vzduchu a stabilnej teplote.

Sušička Electrolux

Sušičky bielizne Electrolux sú obľúbené vďaka mnohým pokročilým technológiám. Tými hlavnými sú DelicateCare® , ktorá nastaví teplotu vzduchu a intenzitu programu na mieru jednotlivým tkaninám. Ďalšou technológou sušičiek Electrolux je CycloneCare , ktorá rovnomerne usuší akékoľvek tkaniny, ktoré vďaka tomu nestratia pružnosť, tvar a farby.

Whirlpool sušičky bielizne

Sušičky Whirlpool sú obvykle vybavené 6. zmyslom, ktorý automaticky zaznamená vlhkosť, vďaka čomu môže prispôsobiť program sušenia. Rad sušičiek Whilpool Supreme Care s tepelným čerpadlom navyše počas sušenia sám nastavuje a upravuje teplotu, aby bola bielizeň správne usušená.

Vône a obrúsky do sušičky

Vône do sušičky zaistia, že bude bielizeň po dosušení krásne prevoňaná. Najčastejšie ich zoženiete vo forme sáčkov obrůskov, ktoré jednoducho vložíte medzi bielizeň, a vďaka horúcemu vzduchu sa vône z obrúskov uvoľnia. Ďalšou alternatívou je aviváž do sušičky, ktorú jemne nastriekate na vypranú bielizeň a dáte sušiť.

Loptičky do sušičky

Loptičky a balónky do sušičky fungujú ako zmäkčovač vlákien a tkanín. Zároveň urýchľujú sušenie, pretože prirodzene oddeľujú bielizeň v sušičke od seba.

Sušičky ovocia vs. sušičky bielizne

Nie je sušička ako sušička. Ak hľadáte sušičku potravín a ovocia pozrite sa na našich stránkach na kategóriu malé domáce spotrebiče.

_____

^ Naspäť hore

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné sušičky.