Lepidlá: Vybavenie pre každú domácnosť U nás na MALL.sk U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Lepidlá. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Lepidlá najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie Lepidlá alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar

GORILLA TOUGH Maskáčová vodeodolná lepiaca páska 8,2m

GORILLA TOUGH Maskáčová vodeodolná lepiaca páska 8,2m

6,35 €

MASKOVACIA PÁSKA GORILLA VEĽMI PEVNÁ 8,2 M x 47,8 mm Páska CAMOUFLAGE vďaka svojmu maskovaciemu vzoru splní vaše maskovacie požiadavky. Na zníženie odrazov svetla bol použitý matný povrch. Perfektné na lov, rybárčenie, kempovanie, turistiku atď.

Partner: PEBO s.r.o.
GORILLA TOUGH Biela vodeodolná lepiaca páska 10mx48mm

GORILLA TOUGH Biela vodeodolná lepiaca páska 10mx48mm

5,50 €

VODEODOLNÁ LEPIACA PÁSKA GORILLA TAPE 10m x 48mm je jednou z najsilnejších pások na svete. Lepí na drsné a nerovné povrchy, ako je drevo, kameň, sklo, omietka, tehly a ďalšie. Ľahko sa odtrhuje v rukách a môže zanechať stopy lepidla.

Partner: PEBO s.r.o.
Pattex disperzné lepidlo Fix Power samospúšť, 260 g

Pattex disperzné lepidlo Fix Power samospúšť, 260 g

7,90 €

Disperzné lepidlo Fix Power samospúšť, 260 g od značky Pattex. Univerzálne použitie. Vlastná spúšť pre maximálne jednoduchú aplikáciu. Ideálne pre savé materiály. Počiatočná priľnavosť až 100 kg/m².

Tovar od predajcu MALL