Madman Flexibilný statív malý

Madman Flexibilný statív malý

Malý štýlový statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek, čo vás napadne. Vďaka jeho flexibilným a ľahko nastaviteľným nohám ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné. Celý popis
11,99 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
19.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 820587

Popis

Malý štýlový statív v modernom dizajne, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek, čo vás napadne. Jedná sa o nový trend tej najvyššej kvality. Vďaka jeho flexibilným a ľahko nastaviteľným nohám ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné. Vďaka praktickej vodováhe je jednoduché nastaviť správnu kompozíciu záberu.

Čiernočervené nohy statívu skrývajú vedľa kovu tiež penové časti, vďaka ktorým je statív ľahko nastaviteľný, čo vám umožňuje ho ľahko nastaviť a prichytiť aj k nerovným povrchom, čo bolo predtým niečo nevídaného. Nie je problém upevniť statív na znášku kameňov, popadané konáre, alebo napríklad menší zráz, jeho nohy obtočíte okolo čohokoľvek. Možností je naozaj nespočetne veľa, záleží len na vás a vašich nápadoch. Vďaka tejto unikátnej vlastnosti statívu, posuniete vaše zábery opäť o stupeň vyššie. Môžete totiž natáčať z netradičných miest aj uhlov.

Vďaka praktickej vodováhe je jednoduché nastaviť správnu kompozíciu záberu.

Kvalitný a ľahko prenášateľný

Maximálne nastaviteľný statív od značky MADMAN je nielen ľahký, veľmi kompaktný a malý, ale je zároveň aj značne robustný a odolný. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čo vám zaručí jeho dlhú živnosť. Jeho malú hmotnosť a skladnosť zasa oceníte na cestách, kedy vám nebude zaberať žiadne miesto. Môžete ho tak nosiť všade so sebou a máte istotu, že ho využijete. Je rovnako vybavený klasickým 1/4“ závitom, čo znamená, že je kompatibilný s drvivou väčšinou kamier, či fotoaparátov a montáž je veľmi jednoduchá (stačí ho na závit naskrutkovať a môžete do akcie).

Plne variabilný

Statív je okrem iného vybavený guľovou hlavou, vďaka ktorej môžete vaše foto / video zariadenia nastaviť presne do tej polohy, ktorú potrebujete. Guľová hlava je navyše vybavená poistnou skrutkou, teda sa vám nemôže stať, že by sa zariadenie uvoľnilo a výsledný záber by tak mohol byť pokazený.Pre uchytenie k športovým kamerám GoPro nutné použiť v kombinácii s produktom MadMan Nadstavec na statív pre GoPro alebo MadMan Držiaky na statív.

Parametre a technické špecifikácie

  • Flexibilný statív s pogumovanou kĺbovou konštrukciou
  • Univerzálny 1/4“ statívový závit
  • Guľová hlava
  • Vodováha
  • Maximálne zaťaženie: 1000 g

Rozmery a hmotnosť

  • 195 × 45 × 35 mm
  • 105 g