10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 29447647

HARMAN/KARDON Inteligentný zvukový panel Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 s technológiou Dolby Atmos

HARMAN/KARDON Inteligentný zvukový panel Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 s technológiou Dolby Atmos

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inteligentný zvukový panel Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 s technológiou Dolby Atmos Celý popis
1 029,99 €
Tovar od: AVA Store
1 029,99 €
Doprava zadarmo
Posledné 2 kusy

3.6.2024 - 4.6.2024 na vašej adrese

Popis

Inteligentný zvukový panel Harman Kardon Citation MultiBeam 110 s technológiou Dolby Atmos


Inteligentný soundbar s technológiou MultiBeam™ a Dolby Atmos®, ktorý kombinuje výkonný zvuk a krásny priemyselný dizajn s materiálom Kvadrat odolným voči nečistotám. 11 prevodníkov vrátane dvoch smerujúcich nahor. Výstup HDMI s eARC, vstup HDMI, HDCP 2.3, HDR10, Dolby Vision. Plná podpora 4K. Technológia Harman PureVoice pre krištáľovo čistý prejav. Rozšíriteľné o Citation Surround a Citation Sub alebo Sub S. WiSA štandard. Vstavaný Chromecast a AirPlay. Spolupracuje s reproduktormi s Asistentom Google. Schopnosť vytvoriť multiroom systém. Jednoduché nastavenie pomocou aplikácie Google Home. Vstavaná intuitívna dotyková obrazovka. Výkon: 630W. Wi-Fi 2,4 GHz a 5 GHz, Bluetooth 5.0


PRIEMYSELNÝ DIZAJN NAJVYŠŠEJ KVALITY

Soundbar Citation Multibeam 1100 kombinuje inováciu v oblasti domácej zvukovej zábavy s prepracovaným a krásnym dizajnom. Vysokokvalitná zmesová vlna vyrobená spoločnosťou Kvadrat je odpudzujúca nečistoty a spomaľuje horenie.


KVALITA ZVUKU

Už viac ako 65 rokov sa Harman Kardon zaviazal poskytovať luxusný zvukový zážitok, ktorý umožní poslucháčom cítiť sa a ponoriť sa do hudby. Citation je toho najlepším dôkazom a je prvým svojho druhu na svete s takým kvalitným produktom.


Všadeprítomná HUDBA

Soundbar Citation Multibeam 1100 je schopný viacerých miestností a pridáva ďalšie reproduktory Citation na vytvorenie jedinečného zvukového zážitku v celej domácnosti. Môžete prehrávať rovnakú hudbu v rôznych miestnostiach a ovládať ju pomocou tabletu alebo smartfónu.


HLASOM OVLÁDANÝ GOOGLE ASISTENT

Asistent Google poskytuje pohodlné hlasové ovládanie vášho bezdrôtového domáceho zvukového systému. Použite svoj hlas na získavanie odpovedí, prehrávanie hudby, organizovanie dňa, zábavu a ovládanie vášho inteligentného domu.


 

BEZDRÔTOVÝ PRIESTOROVÝ ZVUK KINA

Získajte plný priestorový zvuk domáceho kina z pohodlia jediného soundbaru a voliteľných reproduktorov Citation Sub a Citation Surround.


 

PREHRÁVAJTE A OVLÁDAJTE SVOJU HUDBU HLASOM

Pomocou hlasu požiadajte o svoje obľúbené skladby a vychutnajte si streamovanie hudby s vysokým rozlíšením v cloude.


 

VIAC AKO 300 SLUŽIEB NA STREAMOVANIE HUDBY WI-FI

Počúvajte svoj obľúbený zvukový obsah, internetové rádiá a podcasty vo vysokom rozlíšení so vstavaným Chromecastom.PRIPRAVENÉ NA VIACKANÁLOVÝ PRIESTOROVÝ ZVUK

Pridajte subwoofer Citation pre hlboké, bohaté basy a pár reproduktorov Citation Surround Speakers pre pohlcujúci viackanálový zážitok z priestorového zvuku domáceho kina.


 

STAROSTLIVOSŤ O SÚKROMIE

Pre väčšiu bezpečnosť a súkromie je možné mikrofóny reproduktorov vypnúť. Viacfarebné LED indikátory zobrazujú aktuálny stav mikrofónov.


 

VŽDY TO NAJLEPŠIE

Vďaka automatickým aktualizáciám softvéru pre nové funkcie a služby budú vaše možnosti hudby a hlasu vždy aktuálne a najlepšie.JEDNODUCHÉ NASTAVENIE POMOCOU APLIKÁCIE GOOGLE HOME PRE IOS A ANDROID

Pomocou bezplatnej aplikácie Google Home pre iOS a Android môžete jednoducho nastaviť a spravovať každý zo svojich reproduktorov Citation. Všetky reproduktory podporujú 2,4 GHz aj 5 GHz Wi-Fi pripojenie.


 

FAREBNÝ DOTYKOVÝ OBRAZOVKA

Získajte dodatočné informácie o svojom zvukovom obsahu alebo ovládajte hudbu prstami pomocou intuitívnej farebnej dotykovej obrazovky.


 

BEZDRÔTOVÉ STREAMOVANIE CEZ BLUETOOTH®

Streamujte hudbu bezdrôtovo zo smartfónu alebo tabletu.


 

PLNÁ PODPORA PRE 4K TV

3 HDMI vstupy a jeden HDMI ARC pre pripojenie takmer všetkých televízorov, dokonca aj tých najpokročilejších 4K televízorov.Technické špecifikácie

Meniče: 3 × 25 mm výškové reproduktory, 6 x racetrack basové reproduktory (55 mm x 90 mm), 2 x hore smerujúce meniče (70 mm)

Výstupný výkon: 630W RMS

Napájací adaptér: 100–240V – 50/60Hz

Spotreba energie v režime spánku: < 2,0 W

Pracovná teplota: 0℃-45℃

Bezdrôtová sieť: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz / 5 GHz)

Výkon Wi-Fi vysielača 5 GHz: < 20 dBm (EIRP)

Frekvenčný rozsah 5 GHz Wi-Fi vysielača: 5,15 – 5,35 GHz, 5,470 – 5,725 GHz, 5,725 – 5,825 GHz

Výkon 2,4 GHz Wi-Fi vysielača: <19dBm (EIRP)

Frekvenčný rozsah 2,4 GHz Wi-Fi vysielača: 2412 – 2472 MHz (pásmo 2,4 GHz ISM, 11 kanálov v USA, 13 kanálov v Európe a iné)

Výkon vysielača 5G WISA: <14 dBm (EIRP)

Frekvenčný rozsah vysielača 5 GHz WISA: 5,15 – 5,35 GHz, 5,470 – 5,725 GHz, 5,725 – 5,825 GHz

Frekvenčná odozva: 52Hz – 20kHz (-6dB)

Zvukové vstupy: Optický, Bluetooth, Chromecast, AirPlay, Alexa MRM

Port USB: Typ A (len pre servis)

USB: 5V DC: 0,5A

HDMI špecifikácia

HDMI vstup: 1

Výstup HDMI (s vylepšeným spätným kanálom zvuku eARC): 1

Verzia HDMI HDCP: 2.3

HDR: HDR10, Dolby Vision

Rozmery