DENON DNP-800NE

DENON DNP-800NE

Hodnotenie: 5
504,62 € 454,90 €

Sieťový audioprehrávač s podporou hlasového asistenta Amazon Alexa vám zahrá vo všetkých miestnostiach synchrónne alebo v každej inú skladbu. Multiroom HEOS prepojí Denon DNP-800NE s ďalšími reproduktormi a zosilňovačmi Denon.

Soundmaster IR1450WE

Soundmaster IR1450WE

Hodnotenie: 4,5
99,90 €

Sviečková, palacinky, pečienka – v kuchyni vám to pôjde od ruky nielen vďaka kuchárskemu umeniu, ale aj príjemnej hudbe zo štýlového závesného kuchynského FM PLL s RDS rádia Soundmaster IR1450WE s pripojením k internetu cez WiFi. Prístroj disponuje výkonom 5 W, AUX IN vstupom, budíkom, hodinami a diaľkovým ovládaním.

BSA WA220
79 €

Tento WIFI digitálny zosilňovač je navrhnutý tak, aby zjednodušil ozvučenie miestnosti pre dva reproduktor. Nemusíte riešiť zložitú kabeláž a zdroj hudby. Je malý kompaktný a môže sa inštalovať aj do podhladu.

BSA BA215
29 €

Kompaktný stereo digitálny zosilňovač s Bluetooth prehrávačom. Pomocou Bluetooth môžete bezdrôtovo prehrávať hudbu z mobilného telefónu, tabletu alebo PC. Je vhodný na ozvučenie izby, kuchyne, kúpelne, kancelárie, atď… Digitálny zosilňovač zabezpečuje veľmi kvalitný a čistý zvuk.

Fonestar FONCAST
99 €

Posledný kus za túto cenu!

FONCAST je microSD/MP3 prehrávač s Bluetooth pripojením a sieťový prehrávač umožňujúci prehrávať internetové rádia, podcasty a hudobné súbory z lokálneho alebo sieťového (NAS) úložiska do existujúcej audio zostavy.

MADISON MAD-LINK100
149 €

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu prostredníctvom siete Wi-Fi alebo USB. Tento kvalitný zvukový systém má Wifi pripojenie, USB/MP3 prehrávač a linkový vstup (jack 3,5 mm). Ozvučnica je osadená 2× 3" basovým a 2× 1" výškovým reproduktorom.

MADISON MAD-LINK20
75 €

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu bez ohľadu na to, kde ste: doma alebo v kancelárii prostredníctvom siete Wi-Fi alebo USB. Vezmite si ho, pripojte a vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu. Tento prenosný batériový zvukový systém má Wifi pripojenie, USB/MP3 prehrávač a linkový vstup (jack 3,5mm).

Onkyo TX-L20D

Onkyo TX-L20D

Hodnotenie: 5
539 €

Ponúka skvelé multiroom ozvučenie a parádny výkon 2 × 85 W – elegantný a veľmi štíhly sieťový audio prehrávač Onkyo TX-L20D dostal do výbavy FlareConnect, DTS Play-Fi, 4 × HDMI vstup a 1 × HDMI výstup s ARC i vstavaný Google Chromecast alebo AirPlay. Je kompatibilný so Spotify a vie dekódovať Dolby TrueHDDTS-HD Master Audio.

Yamaha NP-S303

Yamaha NP-S303

Hodnotenie: 5
399,49 €

Sieťový audio prehrávač je ľahkou cestou pre vstup do sveta streamovanej hudby a ukrýva v sebe know-how, bohaté technológie a skúsenosti od Yamaha. Sieťové funkcie AirPlay, DLNA, Bluetooth, internetové rádiá Spotify, TIDAL, Deezer, systém MusicCast, natívna podpora DSD, aplikácie pre iOS, Android, USB, LAN, Wi-Fi, digitálny optický a koaxiálny výstup.

Soundmaster IR5500WE

Soundmaster IR5500WE

Hodnotenie: 5
96,70 €

Veľa dobrej muziky z ohromného množstva internetových rádií naprieč zemeguľou vás obklopí vďaka modernému rádiobudíku Soundmaster IR5500WE s integrovaným bezdrôtovým sieťovým adaptérom WiFi. Vo výbave prístroja nájdete farebný displej aj funkcie Sleep, Snooze, duálny alarm, UPnP, DLNA a zobrazenie času.