10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Isokor Facade Colour Revital - Oživenie farby fasády a revitalizácia - 1000ml

Isokor Facade Colour Revital - Oživenie farby fasády a revitalizácia - 1000ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nanometrická revitalizačná impregnácia pre oživenie farby fasády s hydrofóbnym efektom, ktorý chráni fasádu pred nadmerným znečistením.

Objem balenia

16,90 €
Tovar od: ISOKOR
16,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so

17.7.2024 na výdajnom mieste
17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Čo je revitalizácia fasády?

Je to nový systém Isokor, ktorý ak použijete včas, ušetrí vám až do 70% nákladov na obnovu alebo oživenie farby fasády. V prvej fáze odstránime nečistoty z fasády, vrátane čiernych a zelených škvŕn, v ďalšej nanesieme Isokor Facade Colour Revital podľa návodu na použitie. Ide o nanometrický revitalizačný systém, ktorý chráni fasádu pred vznikom plesní tým, že odpudzuje vodu, vytvára takzvaný hydrofóbny efekt a tým, že udržiava povrch suchý, podporuje odolnosť fasády voči patogénom. Prípravok na oživenie farby Isokor Facade Colour Revital zvýrazňuje a oživuje farbu fasády. Takže zo zašednutej, vyblednutej fasády, ktorá by bežne vyžadovala nový farebný náter, je možné revitalizáciou vytvoriť fasádu s oživenou farbou, chránenú nanometrickým štítom proti nadmernému znečisťovaniu. Účinná revitalizácia fasády bez potreby nanášania novej farby.Dokáže zvýrazniť i zostatkovú farbu staršej fasády a obnovuje tak jej pôvodný vzhľad. Impregnácia zároveň dlhodobo chráni fasádu hydrofóbnym účinkom pred rastom plesní a znečistením z premávky, či od prachu a ďalších zdrojov znečistenia. Nemení paropriepustnosť povrchu. Ošetrený povrch získava samočistiace vlastnosti, ktoré sa prejavujú najmä pri prudkom daždi.

Odporúčaný postup pre oživenie farby fasády

Pred použitím je vhodné povrch, ktorý budete impregnovať, dôkladne vyčistiť. Pre odstránenie mastnoty, olejov či bežných nečistôt ako prach a usadeniny odporúčame použiť Isokor Facade, pokiaľ je povrch znečistený čiernymi či zelenými fľakmi najčastejšie spôsobenými plesňami, potom použitie Isokor Facade Professional. Na škvrny od hrdze a na vodný kameň odporúčame použiť Isokor LMS. Po dôkladnom vyčistení nechajte povrch vysušiť. Prípravok pretrepte po dobu aspoň 30 sekúnd. Na povrch aplikujte rozprašovačom, štetcom alebo maliarskym valčekom rovnomerne tak, aby celý povrch navlhol a absorboval rovnaké množstvo prípravku. Aby revitalizácia fasády prebehla rovnomerne, dôsledná aplikácia je kľúčová. Nanášajte pri teplote 5–35°C a počas nanášania sa vyhnite priamemu slnečnému svitu. Po nanesení nechajte 12–24 hodín reagovať bez pôsobenia chemických alebo mechanických faktorov (dotyk, dážď, oter…) V prípade potreby je možné naniesť 2 a viac vrstiev, vždy s odstupom aspoň 12 hodín.

Revitalizácia fasády vám zaručí následujúce vlastnosti

  • Zvýrazní sa pôvodná farba podkladu,
  • výbornú odpudivú silu voči olejom, posypovej soli, striekajúcej i padajúcej vode, kyselinám, zásadám až do pH=14,
  • vytvára lotosový efekt – efekt samočistenia povrchu pri styku s vodou,
  • nezmení paropriepustnosť vody či priepustnosť pre plyn,
  • veľmi dobrý samočistiaci účinok najmä na zvislých a šikmých povrchoch,
  • ošetrovaný povrch je dobre odolný voči tlakovej vode až do tlaku 50 barov,
  • výrazne ovplyvní rast plesní i machov,
  • na povrchu sa vytvorí účinná vrstva odolná voči UV-žiareniu.
Ak si nie ste istí správnym postupom, neváhajte nás pre upresnenie kontaktovať mailom alebo telefonicky. Radi vám poradíme ako postupovať, prípadne vám môžeme naceniť revitalizáciu fasády aj dodávateľsky, ako službu „na kľúč“.