Cerva Pršiplášť s kapucňou Irwell
4,14 €

Pršiplášť so sťahovacou kapucňou Irwell značky Červa je dlhý vetruodolný a nepremokavý plášť do dažďa s dvoma krytými bočnými vreckami. Vďaka 100% PVC je Irwell praktický pracovný odev do daždivého počasia.

Cerva Pršiplášť Siret
35,58 €

Nepremokavý dlhý pršiplášť s kapucňou v golieri má kryté zipsy a vrecká. Je ľahký, flexibilný, nešušťavý, príjemný na dotyk a vodeodolný. Vodný stĺpec 2000 mm, dĺžka 120 cm.

Cerva Pršiplášť s kapucňou Cetus
6,17 €

Univerzálny pánsky alebo dámsky pršiplášť s kapucňou Cetus je ochranný, nepremokavý plášť do dažďa značky Červa. Okrem prechádzok v lese počas nepriaznivého počasia je ideálny ako vodeodolné pracovné oblečenie.

Cerva Pršiplášť dlhý Neptun
8,09 €

Univerzálny pánsky alebo dámsky dlhý pršiplášť s kapucňou Neptun predstavuje ideálne nepremokavé pracovné oblečenie do daždivého počasia.

CRV Dámsky pršiplášť Yowie
54,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámsky pršiplášť Yowie je vyrobený z elastického polyuretánu, má praktické zapínanie na zips so zapínateľným prekrytím, dve vrecká s príklopkou a dva vetracie otvory v podpazuší. Šírka rukávov je nastaviteľná.

Cerva Reflexný pršiplášť Siret
51,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Reflexný pršiplášť Siret s kapucňou v golieri je nepremokavé a vetru-odolné pracovné oblečenie s predĺženým strihom a s reflexnými doplnkami.