U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj šiltovky. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie šiltovky alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

Cerva Šiltovka Tulle oranžová UNI
1x

Cerva Šiltovka Tulle

2 Kč

Pánska čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony. Je vyrobená zo 100%-nej česanej bavlny.

Desman Pracovná šiltovka

Desman Pracovná šiltovka

3 Kč

Pracovná šiltovka Desman je čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony umiestnenej v zadnej časti.

Emerton Pracovná šiltovka

Emerton Pracovná šiltovka

3 Kč

Pánska pracovná šiltovka Emerton je 100%-ne bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu a s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony.

Stanmore Pracovná šiltovka hnedá/čierna UNI

Stanmore Pracovná šiltovka

3 Kč

Pánska ochranná pracovná šiltovka Stanmore je bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony. Vhodná aj na bežné nosenie.

Cerva Reflexná šiltovka Riom čierna UNI
1x

Cerva Reflexná šiltovka Riom

3 Kč

Reflexná bavlnená šiltovka Riom je ochranná pracovná čiapka so šiltom baseballového typu s reflexnými prvkami a s reguláciou veľkosti pomocou suchého zipsu.

Cerva Reflexná šiltovka Tahr oranžová UNI

Cerva Reflexná šiltovka Tahr

3 Kč

Reflexná šiltovka Tahr značky Červa je pánska pracovná reflexná čiapka so šiltom baseballového typu. Vhodná je na bežné nosenie ale aj ako doplnok pre pracovné odevy. Univerzálna veľkosť.