Fieldmann FZO 6010

Fieldmann FZO 6010

Hodnotenie: 4,5
7,90 € 7,20 €

Pre pohodlnú a bezpečnú prácu najmä s benzínovými pílami, krovinorezmi a kosačkami odporúčame pracovné rukavice FIELDMANN.

Cerva Polyesterové rukavice Bunting Evolution 11
0,46 € 0,44 €

Akcia

Polyesterové rukavice Bunting Evolution – povrstvené, pletené, bezšvové, polyesterové, pracovné rukavice. Patria medzi ochranné pracovné pomôcky značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnou manžetou.

Cerva Jednorazové rukavice Barbary (100 ks) M
8,26 €

Rukavice Barbary sú púdrované pracovné rukavice určené na jednorázové použitie a predávajú sa v 24 cm dĺžke balení po 100 kusoch. Vhodné na krátkodobý styk s potravinami.

FISKARS Zimné rukavice (1015447)
17,90 € 15,80 €

Rukavice Fiskars zimné 1015447. Kvalitné Softshellové rukavice Fiskars ochránia Vaše ruky pred dažďom, chladom a vetrom za každého počasia. Polyuretanový poťah zaisťuje maximálnu priľnavosť rukavíc k pracovným nástrojom.

Cerva Pracovné rukavice Bunting Black Evolution čierne 7
0,48 € 0,46 €

Akcia

Pracovné rukavice Bunting Black evolution sú pletené, bezšvové, polyesterové ochranné pracovné pomôcky značky Červa. Tieto povrstvené rukavice majú tenkú vrstvu polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnú manžetu.

Milwaukee Zimné rukavice odolné proti prerezaniu Stupeň 3 - vel M/8 - 1ks
11,04 €

Zimné rukavice proti porezu úrovne 3 Smartswipe – schopnosť používať zariadenia s dotykovou obrazovkou bez odstránenia rukavíc Nitrilom potiahnutá rukavica zaisťuje bezpečné uchopenie na akomkoľvek materiáli vrátane kontaminovaných a mastných povrchov 3 stupne ochrany označené farbami na zápästí

Cerva Kožené pracovné rukavice Pigeon 10
1,87 €

Celokožené rukavice Červa Pigeon sú pracovné rukavice bez podšívky zo štiepanej bravčovej kože. Rukavice majú pruženku (pružnú gumičku) na zápästí.

Cerva Nylonové rukavice Bunting Black 9
0,64 €

Nylonové rukavice Bunting Black patria medzi povrstvené, pletené, bezšvové, nylonové pracovné rukavice značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch. Tieto pracovné rukavice sú zároveň vybavené aj pružnou manžetou.

Fieldmann Pracovné rukavice FZO 6011
15 € 7,20 €

Rukavice FZO 6011 chránia pred porezaním, poškrabaním rúk. Veľmi dobrý cit, príjemné nosenie nízke potenie, veľmi vysoká ochrana pred porezaním.

Free Hand Teplovzdorné rukavice Sponsa do 250 °C 11
14,75 €

Teplovzdorné rukavice Sponsa do 250 °C – pracovné rukavice značky Free Hand vytvorené zo špeciálnej tkaniny. Povrch je namáčaný v nitrile. Rukavice majú termoizolačnú podšívku z netkanej textílie.

Milwaukee Rukavice odolné proti prerezaniu Stupeň 1 - vel M/8 - 1ks
4 €

Rukavice proti porezu úrovne 1 Smartswipe - schopnosť používať zariadenia s dotykovou obrazovkou bez odstránenia rukavíc Nitrilom potiahnutá rukavica zaisťuje bezpečné uchopenie na akomkoľvek materiáli vrátane kontaminovaných a mastných povrchov 3 stupne ochrany označené farbami na zápästí (úrove

Cerva Pracovné rukavice Pelican kombinované 8
1,33 €

Kombinované rukavice Pelican značky Červa sú šité z jemnej lícovej ovčiny v dlani. Tieto pracovné rukavice patria medzi ochranné pomôcky vybavené bielou bavlnenou tkaninou na chrbte a manžetou na suchý zips.

Cerva Protiporézny rukávnik Pochard (25 cm) UNI
3,53 €

Kevlarový návlek na pažu Pochard značky Červa je pracovný rukávnik dlhý 25 cm. K dispozícii v žltej farbe. Cena za jeden kus. Rukávniky sú odolné voči oderu 1 (100 cyklov) a voči prerezaniu čepeľou 3 (index 5).

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Harrier Blue 11
0,66 €

Nitrilové rukavice Harrier Blue sú pracovné rukavice šité z bavlneného úpletu. Tieto ochranné pracovné pomôcky sú polomáčané v nitrile a majú pružný úplet. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Jednorazové rukavice Loon (100 ks) L
4,21 €

Latexové rukavice Loon sú jednorazové pracovné púdrované rukavice vhodné pre krátkodobý styk s potravinami. Atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Tieto rukavice sa predávajú v balení po 100 ks.

Cerva Protiporézne pracovné rukavice Razorbill 7
4,68 €

Protiporézne rukavice Razorbill sú pletené pracovné rukavice značky Červa bez švov chrániace proti prerezaniu. Materiál je modifikované sklenené vlákno, Spandex a nylon, pričom na dlani a prstoch je tiež nános HCT nitrilu.

Cerva Pracovné rukavice PelicanBlue kombinované 8
2,69 €

Kombinované rukavice PelicanBlue sú pracovné rukavice vyhotovené z jemnej lícovej kozinky/ovčinky (jedného kusu) v dlani. Rukavice majú tiež manžetu na suchý zips, pomocou ktorej si ich môžete prispôsobiť podľa potreby.

Cerva Nylonové pracovné rukavice Bunting 10
0,59 €

Nylonové rukavice Bunting sú povrstvené, pletené pracovné rukavice bez švov, ktoré sú doplnené tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch. Majú pružnú manžetu. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Latexové rukavice Starling 7
0,53 €

Latexové rukavice Starling sú pracovné rukavice s velúrovaným vnútrom. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk majú tiež protišmykovú úpravu v dlani a na prstoch.

Free Hand Pracovné rukavice Nyroca Maxim 7
2,90 €

Rukavice Nyroca Maxim sú pracovné rukavice z úpletu nylon/lycra, ktorých povrch je máčaný v nitrile s mikroporéznymi vlastnosťami. Rukavice sú priedušné a majú veľmi dobré úchopové vlastnosti.

Cerva Detské pracovné rukavice Jay Kids 6
2,93 €

Kombinované rukavice Jay kids sú detské pracovné rukavice značky Červa z bravčovej lícovky v dlani s podšívkou a bavlnenej tkaniny na chrbte a manžete. Tieto detské prcovné rukavice pripomínajú rukavice pre dospelých.

Cerva Pletené PVC pracovné rukavice Scoter 10
0,46 €

Pletené PVC pracovné rukavice Scoter sú bezšvové, z bavlneného úpletu vyhotovené rukavice, ktoré majú dlaň a prsty máčané vo farebnom PVC. Rukavice majú pružnú manžetu. Na výber viacero farieb.

Cerva Zváračské rukavice Merlin kožené 11
2,29 €

Celokožené zváračské rukavice Merlin značky Červa sú pracovné rukavice vyrobené z hovädzej štiepenky, s 15 cm širokou manžetou. Nemajú podšívku. Tieto ochranné pracovné pomôcky sú certifikované pre zváračské práce typu B.

Milwaukee Rukavice odolné proti prerezaniu Stupeň 1 - vel L/9 - 1ks
4 €

Rukavice proti porezu úrovne 1 Smartswipe - schopnosť používať zariadenia s dotykovou obrazovkou bez odstránenia rukavíc Nitrilom potiahnutá rukavica zaisťuje bezpečné uchopenie na akomkoľvek materiáli vrátane kontaminovaných a mastných povrchov 3 stupne ochrany označené farbami na zápästí (úrove

Cerva Zváračské rukavice Sandpiper Black kožené 11
3,60 €

Celokožené zváračské rukavice Sandpiper sú pracovné rukavice z hovädzej štiepenky. Rukavice majú bavlnenú podšívku a kryté švíky. Tieto ochranné pomôcky majú certifikát pre zváračské práce – typ A. Dĺžka 35 cm.

Cerva Jednorazové rukavice Rail nepúdr. 100ks 7
3,24 €

Vinylové rukavice Rail sú jednorazové, vinylové, nepudrované pracovné rukavice vhodné pre krátkodobý styk s netukovými potravinami – sú atestované pre priamy styk s netukovými potravinami.

Cerva Zimné kožené pracovné rukavice Heron 9
3,88 €

Zimné – zateplené kožené rukavice Heron sú pracovné rukavice značky Červa z bravčovej lícovky v dlani a bravčovej štiepenky na chrbte. Tieto pracovné pomôcky na ochranú rúk majú aj teplú podšívky.

Cerva Zváračské rukavice Sandpiper Red kožené 11
3,79 €

Kožené rukavice Sandpiper Red sú pracovné rukavice značky Červa pre zváračov s bavlnenou podšívkou a krytými švami. Materiál – hovädzia štiepenka. Dĺžka rukavíc je 35 cm. Možno ich využiť aj ako zváračské rukavice.

Milwaukee Rukavice odolné proti prerezaniu Stupeň 5 - vel M/8 - 12ks
132,24 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice proti porezu úrovne 5 - balenie 12 Párov Smartswipe - schopnosť používať zariadenia s dotykovou obrazovkou bez odstránenia rukavíc Nitrilom potiahnutá rukavica zaisťuje bezpečné uchopenie na akomkoľvek materiáli vrátane kontaminovaných a mastných povrchov 3 stupne ochrany označené farbam

Bosch Okuliare cez dioptrické okuliare
12,90 € 11,70 €

Ochranné okuliare Bosch cez dioptrické okuliare. Veľmi dobré, bezpečné a komfortné nosenie vďaka mäkkým „protišmykovým“ koncovkám bočníc.

Cerva Jednorazové rukavice Duck (100 ks) 9
0,67 €

Jednorazové polyetylénové rukavice Duck značky Červa sú priehľadné pracovné rukavice z polyetylénovej fólie vhodné pre krátkodobý styk s potravinami.

Cerva Kožené pracovné rukavice Heron 9
2,83 €

Kožené rukavice Heron sú pracovné rukavice značky Červa, ktoré majú dlaň a prsty vyrobené vyrobené z bravčovej lícovky a chrbát je vyrobený z z bravčovej štiepenky na chrbte.

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Babbler 6
0,77 €

Povrstvené nylonové rukavice s nitrilom Babble značky Červa sú pletené a bezšvové ochranné pracovné pomôcky na ruky. Tieto pracovné rukavice majú vrstvu mikroporézneho nitrilu v dlani a na prstoch sú doplnené pružným nápletom.

Cerva Nitrilové pracovné rukavice Swift 10
1,14 €

Nitrilové pracovné rukavice Swift sú celomáčané pracovné rukavice značky Červa z bavlneného úpletu. Rukavice majú pevnú manžetu a sú dostupné v tmavo-modrej farbe. Rukavice majú odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Cerva Pracovné rukavice Hornbill 10
1,69 €

Gumené rukavice Červa Hornbill s pružnou gumou sú pletené, bezšvové, nylonové pracovné rukavice (15 GG), ktoré majú protišmykovú pružnú gumenú dlaň a prsty a tiež pružné manžety. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 3 (2000 cyklov).

Cerva PVC pracovné rukavice Redstart (27 cm) 10
1,45 €

Gumené PVC rukavice Redstart sú pracovné rukavice z bavlneného úpletu s PVC povrchom. Dĺžka rukavíc je 27 cm. Dostupné v červenej farbe. Rukavice sú odolné proti oderu 4 (8000 cyklov), proti prerezaniu čepeľou 1 (index 1,2).

Cerva Textilné pracovné rukavice Cormoran 11
0,25 €

Textilné pracovné rukavice Cormoran sú pracovné rukavice značky Červa z jemného bieleného bavlneno-polyesterového úpletu. Rukavice majú elastickú manžetu. Rukavice sú atestované pre priamy styk so suchými potravinami.

Free Hand Protichemické rukavice Nivalis 10
6,44 €

Rukavice z PVC Nivalis sú protichemické gumené pracovné rukavice značky Free Hand odolné voči chemikáliám. Rukavice majú bavlnenú podšívku a špeciálnu povrchovú úpravu.

Free Hand Rukavice Porzana na dotykové obrazovky 8
3,71 €

Nitrilové rukavice Porzana Touch na dotykové obrazovky sú výstražné povrstvené pracovné rukavice značky Free Hand bez švov. Rukavice majú veľmi tenkú vrstvu penového nitrilu. Sú ideálne na obsluhovanie dotykových obrazoviek.