Počet nájdených produktov: 126

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Fieldmann FZO 6010

Fieldmann FZO 6010

Hodnotenie: 4,5
7,90 €

Pre pohodlnú a bezpečnú prácu najmä s benzínovými pílami, krovinorezmi a kosačkami odporúčame pracovné rukavice FIELDMANN.


FISKARS Zimné rukavice 1015447
17,90 €

14,90 €

Rukavice Fiskars zimné 1015447. Kvalitné Softshellové rukavice Fiskars ochránia Vaše ruky pred dažďom, chladom a vetrom za každého počasia. Polyuretanový poťah zaisťuje maximálnu priľnavosť rukavíc k pracovným nástrojom.


Fieldmann FZO 5010

Fieldmann FZO 5010

Hodnotenie: 5
13 €

3,90 €

Ochranné pracovné rukavice.


Ansell 37-676 Sol-Vex 10
3,49 €

Antistatické rukavice z 0,38 mm silného nitrilu, s velúrovou úpravou vo vnútri, reliéfnym povrchom v dlani a na prstoch, v celkovej dĺžke 33 cm.


Červa Bavlnené pracovné rukavice Finch 9
0,46 €

Bavlnené rukavice Finch sú ochranné pracovné rukavice šité z hnedej bavlnenej teplákoviny. Rukavice majú pružný náplet, vďaka čomu sa prispôsobia rôznym veľkostiam rúk.


Červa Bavlnené pracovné rukavice Kite 7
0,26 €

Textilné bavlnené rukavice Kite sú vyrobené z jemného bieleného bavlneného úpletu podľa strihu „fourchtte“. Tieto pracovné rukavice nemajú manžetu.


Červa Detské pracovné rukavice Jay Kids 6
2,89 €

Kombinované rukavice Jay kids sú detské pracovné rukavice značky Červa z bravčovej lícovky v dlani s podšívkou a bavlnenej tkaniny na chrbte a manžete. Tieto detské prcovné rukavice pripomínajú rukavice pre dospelých.


Červa Fleece rukavice Mynah zateplené čierna 7
4,02 €

Fleece rukavice Mynah sú zateplené pracovné rukavice vyrobené zo silného farebného fleecu. Rukavice majú mäkkú podšívku a plastovú karabínu na pripnutie k bunde alebo navzájom.


Červa Jednorazové rukavice Barbary (100 ks) M
8,47 €

Rukavice Barbary sú púdrované pracovné rukavice určené na jednorázové použitie a predávajú sa v 24 cm dĺžke balení po 100 kusoch. Vhodné na krátkodobý styk s potravinami.


Červa Jednorazové rukavice Duck (100 ks) 9
0,70 €

Jednorazové polyetylénové rukavice Duck značky Červa sú priehľadné pracovné rukavice z polyetylénovej fólie vhodné pre krátkodobý styk s potravinami.


Červa Jednorazové rukavice Duck blue (500 ks) 9
4,78 €

Jednorazové rukavice Duck Blue sú polyetylénové pracovné rukavice značky Červa určené na jedno použitie. Vyrobené sú z polyetylénovej fólie a sú atestované na krátkodobý styk s potravinami. Rukavice sú modrej farby.


Červa Jednorazové rukavice Loon (100 ks) L
4,19 €

Latexové rukavice Loon sú jednorazové pracovné púdrované rukavice vhodné pre krátkodobý styk s potravinami. Atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Tieto rukavice sa predávajú v balení po 100 ks.


Červa Jednorazové rukavice Rail nepúdr. 100ks  7
3,91 €

Vinylové rukavice Rail sú jednorazové, vinylové, nepudrované pracovné rukavice vhodné pre krátkodobý styk s netukovými potravinami – sú atestované pre priamy styk s netukovými potravinami.


Červa Jednorazové rukavice Spoonbill (100 ks)  S
7,26 €

Spoonbill sú jednorazové nitrilové nepúdrované rukavice. Atestované pre priamy styk s tukovými potravinami. Rukavice sa predávajú v balení po 100 ks.


Červa Kožené pracovné rukavice Heron 9
2,89 €

Kožené rukavice Heron sú pracovné rukavice značky Červa, ktoré majú dlaň a prsty vyrobené vyrobené z bravčovej lícovky a chrbát je vyrobený z z bravčovej štiepenky na chrbte.


Červa Kožené pracovné rukavice Magpie Full 11
2,36 €

Kožené rukavice Magpie Full sú pracovné rukavice z hovädzej štiepenky, ktoré majú navyše zosilnenú dvojitú vrstvu v dlani, na palci a na ukazováku. Tieto pracovné rukavice sú doplnené 7 cm manžetou.


Červa Kožené pracovné rukavice Pigeon 10
1,85 €

Celokožené rukavice Červa Pigeon sú pracovné rukavice bez podšívky zo štiepanej bravčovej kože. Rukavice majú pruženku (pružnú gumičku) na zápästí.


Červa Kožené pracovné rukavice Snipe 11
1,90 €

Kožené rukavice Červa Snipe patria medzi pracovné rukavice bez podšívky. Tieto ochranné pomôcky sú vyrobené z hovädzej štiepenky a sú doplnené pevnou 7cm širokou manžetou.


Červa Latexové rukavice Starling 7
0,50 €

Latexové rukavice Starling sú pracovné rukavice s velúrovaným vnútrom. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk majú tiež protišmykovú úpravu v dlani a na prstoch.


Červa Nitrilové pracovné rukavice Babbler 6
0,82 €

Povrstvené nylonové rukavice s nitrilom Babble značky Červa sú pletené a bezšvové ochranné pracovné pomôcky na ruky. Tieto pracovné rukavice majú vrstvu mikroporézneho nitrilu v dlani a na prstoch sú doplnené pružným nápletom.


Červa Nitrilové pracovné rukavice Fieldfare čierna 9
1,07 €

Rukavice Fieldfare sú povrstvené pletené bezšvové pracovné rukavice máčané do 3/4 v čiernom nitrile na dlani a prstoch. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk sú taktiež vybavené pružným nápletom.


Červa Nitrilové pracovné rukavice Harrier Blue 11
0,68 €

Nitrilové rukavice Harrier Blue sú pracovné rukavice šité z bavlneného úpletu. Tieto ochranné pracovné pomôcky sú polomáčané v nitrile a majú pružný úplet. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).


Červa Nitrilové pracovné rukavice Swift 10
1,20 €

Nitrilové pracovné rukavice Swift sú celomáčané pracovné rukavice značky Červa z bavlneného úpletu. Rukavice majú pevnú manžetu a sú dostupné v tmavo-modrej farbe. Rukavice majú odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).


Červa Nylonové pracovné rukavice Booby 8
0,40 €

Textilné nylonové rukavice Booby sú bezšvové pletené pracovné pomôcky značky Červa bielej farby, ktoré sú vyrobené zo skučeraveného nylonu. Tieto pracovné rukavice sú vybavené aj pružnou manžetou.


Červa Nylonové pracovné rukavice Bunting 10
0,64 €

Nylonové rukavice Bunting sú povrstvené, pletené pracovné rukavice bez švov, ktoré sú doplnené tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch. Majú pružnú manžetu. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).


Červa Nylonové rukavice Bunting Black 9
0,66 €

Nylonové rukavice Bunting Black patria medzi povrstvené, pletené, bezšvové, nylonové pracovné rukavice značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch. Tieto pracovné rukavice sú zároveň vybavené aj pružnou manžetou.


Červa Pletené PVC pracovné rukavice Scoter 10
0,47 €

Pletené PVC pracovné rukavice Scoter sú bezšvové, z bavlneného úpletu vyhotovené rukavice, ktoré majú dlaň a prsty máčané vo farebnom PVC. Rukavice majú pružnú manžetu. Na výber viacero farieb.


Červa Polyesterové rukavice Bunting Evolution 11
0,47 €

Polyesterové rukavice Bunting Evolution – povrstvené, pletené, bezšvové, polyesterové, pracovné rukavice. Patria medzi ochranné pracovné pomôcky značky Červa s tenkou vrstvou polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnou manžetou.


Červa Pracovné rukavice Bunting Black Evolution čierne 7
0,50 €

Pracovné rukavice Bunting Black evolution sú pletené, bezšvové, polyesterové ochranné pracovné pomôcky značky Červa. Tieto povrstvené rukavice majú tenkú vrstvu polyuretánu v dlani a na prstoch a pružnú manžetu.


Červa Pracovné rukavice Curlew HiVis žltá  10
2,71 €

Kombinované rukavice Curlew HiVis značky Červa sú pracovné rukavice z jednofarebnej hovädzej štiepenky v dlani. Rukavice majú podšívku, polyesterový úplet a reflexnú farbu na chrbte a manžete.


Červa Pracovné rukavice Eider 10
1,75 €

Kombinované pracovné rukavice Červa Eider majú dlaň vyrobenú z jedného kusu silnej hovädzej štiepenky s podšívkou, bavlnenú tkaninu na chrbte, bavlnenú vystuženú manžetu, celokožené palce a ukazováky a prekryté špičky prstov.


Červa Pracovné rukavice Gull kombinované 10
1,43 €

Kombinované rukavice Gull sú pracovné rukavice vyrobené z hovädzej štiepenky v dlani s podšívkou. Tieto ochranné pracovné pomôcky chrániace vaše ruky počas práce majú chrbát a manžetu z bavlnenej tkaniny.


Červa Pracovné rukavice Hornbill 10
1,69 €

Gumené rukavice Červa Hornbill s pružnou gumou sú pletené, bezšvové, nylonové pracovné rukavice (15 GG), ktoré majú protišmykovú pružnú gumenú dlaň a prsty a tiež pružné manžety. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 3 (2000 cyklov).


Červa Pracovné rukavice Magpie kombinované 10
1,87 €

Kombinované rukavice Magpie sú pracovné rukavice z hovädzej štiepenky. Patria medzi rukavice, ktoré majú podšívku, zosilnenú vrstvu v dlani, bielu bavlnenú tkaninu na chrbte a pevnú manžetu.


Červa Pracovné rukavice Palawan žltá  10
1,44 €

Nylonovo – latexové rukavice Palawan sú pracovné rukavice značky Červa – pletené, bez švov. Nylonová vrstva je na dlani obohatená o mikroporéznu a paropriepustnú latexovú vrstvu. Rukavice majú na zápästí pružný náplet.


Červa Pracovné rukavice Pelican kombinované 8
1,45 €

Kombinované rukavice Pelican značky Červa sú šité z jemnej lícovej kozinky v dlani. Tieto pracovné rukavice patria medzi ochranné pomôcky vybavené bielou bavlnenou tkaninou na chrbte a manžetou na suchý zips.


Červa Pracovné rukavice PelicanBlue kombinované 8
2,69 €

Kombinované rukavice PelicanBlue sú pracovné rukavice značky Červa vyhotovené z jemnej lícovej kozinky (jedného kusu) v dlani. Rukavice majú tiež manžetu na suchý zips, pomocou ktorej si ich môžete prispôsobiť podľa potreby.


Červa Pracovné rukavice PelicanPlus kombinované 8
1,63 €

Pracovné rukavice Pelican Plus sú ušité z jemnej lícovej kozinky v dlani, majú bielu bavlnenú tkaninu na chrbte a úplet na zápästí. Ich veľkou výhodou je, že celá dlaň je ušitá z jedného kusu kozinky – čo zvyšuje ich trvácnosť.


Červa Pracovné rukavice Robin kombinované 10
1,19 €

Kombinované rukavice Robin sú rukavice z lícovej nábytkovej hovädziny v dlani a s bavlnenou podšívkou na chrbte a na manžete. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 2 (500 cyklov), odolnosť proti prerezaniu čepeľou 2 (index 2,5).


Červa Protichemické rukavice Grebe  10
1,98 €

Protichemické rukavice Grebe Green sú nitrilové pracovné rukavice (0,38 mm silný nitril) s velúrom vo vnútri a protišmykovým reliéfnym povrchom v dlani a na prstoch. Rukavice sú určené na ochranu rúk pred chemikáliámi a sú dlhé 33 cm.


Červa Protiporézne pracovné rukavice Razorbill 7
4,97 €

Protiporézne rukavice Razorbill sú pletené pracovné rukavice značky Červa bez švov chrániace proti prerezaniu. Materiál je modifikované sklenené vlákno, Spandex a nylon, pričom na dlani a prstoch je tiež nános HCT nitrilu.


Červa Protiporézne pracovné rukavice Stint 7
3,42 €

Protiporézne pracovné rukavice Stint sú pletené bezšvové rukavice značky Červa určené na ochranu proti prerezaniu. Na dlani a prstoch je odolná sivá PU vrstva. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).