CRV Pánske kraťasy Chena olivová zelená L
25,39 €

Pánske kraťasy Chena sú voľnočasové resp. pracovné krátke nohavice s moderným strihom, atraktívnym dizajnom, prepracovanými detailmi a praktickými vreckami.


Olza Nepremokavé nohavice softshellové S
41 €

Praktické, celosezónne, nepremokavé a paropriepustné softshellové pánske nohavice Olza sú z vnútra potiahnuté fleecom a majú efektné prešitie v oblasti členka.


Červa Strečové pracovné nohavice Keilor sivá 54
31,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Strečové pracovné nohavice Keilor sú vďaka svojmu elastickému materiálu extra pohodlné pri akejkoľvek práci, kde sa potrebujete voľne pohybovať, skláňať, kľačať, atď.


Červa Zateplené nepremokavé nohavice Rodd M
28,36 €

Pracovné nohavice Rodd patria medzi zateplené a nepremokavé pracovné odevy s membránou. Tieto praktické nohavice vhodné na jar, jeseň alebo zimu majú pútka na opasok a zapínanie na zips a gombík.


Červa Pracovné nohavice Rhino pánske čierna 54
19,93 €

Celosezónne, nezateplené, ľahké, pánske pracovné nohavice Rhino s praktickými vreckami na bedrách a nohách sú praktické pánske pracovné oblečenie vhodné na prácu tak v interiéroch ako aj exteriéroch.


Červa Zimné pracovné nohavice Titan pánske modrá XL
16,79 €

Pánske, zimné, zateplené nohavice na traky – s náprsenkou značky Titan Červa s nastaviteľnými trakmi a vreckami. Sú vhodné ako pracovné nohavice resp. montérky, ale je ich možné využiť aj na bežné nosenie, rybolov, či práce v teréne.