Cerva Zimné pracovné nohavice Titan pánske modrá XL
17,23 €

Pánske, zimné, zateplené nohavice na traky – s náprsenkou značky Titan Červa s nastaviteľnými trakmi a vreckami. Sú vhodné ako pracovné nohavice resp. montérky, ale je ich možné využiť aj na bežné nosenie, rybolov, či práce v teréne.

Cerva Pracovné nohavice Rhino pánske čierna 54
20,45 €

Celosezónne, nezateplené, ľahké, pánske pracovné nohavice Rhino s praktickými vreckami na bedrách a nohách sú praktické pánske pracovné oblečenie vhodné na prácu tak v interiéroch ako aj exteriéroch.

Cerva Zateplené nepremokavé nohavice Rodd M
29,10 €

Pracovné alebo voľnočasové nohavice Rodd patria medzi zateplené a nepremokavé odevy s membránou. Ideálne na jar, jeseň alebo zimu. Pútka na opasok a zapínanie na zips a gombík.

Olza Softshellové zateplené a nepremokavé nohavice S
42,07 €

Praktické, celosezónne, nepremokavé a paropriepustné softshellové pánske nohavice sú z vnútra potiahnuté fleecom a majú efektné prešitie v oblasti členka. Vodeodolné zipsy, vhodné i do mínusových teplôt, v páse na gumu a s pútkami na opasok

Cerva Zimné nohavice s trakmi Cremorne sivá S
43,19 €

Pánske zimné zateplené pracovné nohavice/montérky s odnímateľnými trakmi, vystuženými kolennými časťami a zadnými spodnými časťami pre čo najvyššiu odolnosť.