Click and Grow Smart Garden sadenica Mäta Pieporná

Click and Grow Smart Garden sadenica Mäta Pieporná

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náhradná kazeta so semienkami mäty piepornej. Pre domáce pestovanie v inteligentnej záhradke Click and Grow. Doba klíčenia 1 až 2 týždne. Plný vzrast za 1 až 2 mesiace. Životnosť rastlín 2 až 3 mesiace. Balenie obsahuje 3 kusy kazety so semienkami. Celý popis
11,56 €
Vrátane DPH
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100058646810

Popis

Mäta Pieporná

Už u pradávnych Arabov sa mäta tešila veľkej úcte a mala aj kultový význam. Nosili ju pri sebe, aby odháňala muchy a hmyz, bola tiež symbolom priateľstva a lásky. Zaiste to súviselo s tým, že mäta značne povzbudzuje a posilňuje organizmus. Zvyšuje telesnú kondíciu (spolu s rozmarínom), údajne pomáha aj pri frigidite a impotencii (spolu so saturejkou), posilňuje celú nervovú sústavu. Predovšetkým sa však liečebne uplatňuje pri všetkých druhoch žalúdočných ťažkostí. Zastavuje zvracanie, uvoľňuje kŕče žalúdku, lieči koliky a choroby čriev, zlepšuje chuť do jedla, tíši bolesti pri žlčových kameňoch, zlepšuje vylučovanie žlče a odstraňuje plynatosť. Pre príjemnú chuť a všestranne dobré vlastnosti ju možno použiť aj do denného čaju, avšak nie veľa, pretože má intenzívnu chuť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Semená pre inteligentné záhradky Click and Grow Smart Garden

Pestujte zdravú zeleninu a voňavé bylinky priamo vo svojej kuchyni. Nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti ani pestovateľské skúsenosti. Postačí vám inteligentná záhradka Click and Grow Smart Garden.

Tento bezstarostný pomocník sa sám stará o vaše rastliny. Zaistí im dostatok vody, svetla i živín. A to po celú dobu ich rastu. Vám nezostáva nič iné, než sa tešiť z dobre živených rastliniek vo vašom dome.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobrý základ pre kvalitné rastliny

Pre pestovanie chutných byliniek a zdravej zeleniny je najdôležitejšia dobrá pôda, kvalitné osvetlenie a samozrejme dostatočná vlaha. O to je so záhradkou Click and Grow Smart Garden postarané. Použitá nano-technológia pôdy dáva rastlinám správne množstvo vody, kyslíka a živín po celú dobu vegetácie. Použité LED osvetlenie s integrovaným časovým spínačom spolu s nano pôdou zaisťujú optimálny rast rastlín a robia tak vlastne všetku prácu za vás.

Žiadne pesticídy, geneticky modifikované organizmy, fungicídy, rastlinné hormóny, iné škodlivé látky. Spoľahnúť sa môžete na to, že vám porastú iba dravé a prekrásne rastlinky.

Aké jednoduché

Na spustenie vašej inteligentnej záhradky vám postačia iba tri kroky. Vložte kapsule do záhradky, pridajte vodu a zapojte toto inteligentné zariadenie do zásuvky. Potom už sa len tešte z rastu rastliniek.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Náhradná kazeta so semienkami mäty piepornej. Pre domáce pestovanie v inteligentnej záhradke Click and Grow. Doba klíčenia 1 až 2 týždne. Plný vzrast za 1 až 2 mesiace. Životnosť rastlín 2 až 3 mesiace. Balenie obsahuje 3 kusy kazety so semienkami. Kazetu so semienkami vložíte iba do Click and Grow kvetináča. Najjednoduchší spôsob, ako sa zásobiť zdravými antioxidantmi a vitamínmi. Pestujete priamo v byte prakticky bez námahy a skúseností.