10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Isokor SW EKO - Impregnácia fasády, kameňa, obkladu, strešnej krytiny - 1000ml

Isokor SW EKO - Impregnácia fasády, kameňa, obkladu, strešnej krytiny - 1000ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Samočistiaca ochranná impregnácia nasiakavých povrchov, účinná impregnácia fasády, strešnej krytiny, betónu, omietky, impregnácia kameňa, zámkovej dlažby a iných poréznych povrchov.

Objem balenia

22,90 €
Tovar od: ISOKOR
22,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so

17.7.2024 na výdajnom mieste
17.7.2024 na vašej adrese

Popis

Charakteristika

Veľmi silná a trvácna impregnačná účinnosť. Účinný predovšetkým ako ochranná impregnácia nasiakavých povrchov a minerálnych povrchov – ako impregnácia fasády, impregnácia kameňa, betónu, betónovú alebo pálenú strešnú krytinu, zámkovú dlažbu. (Spotreba približne 1000ml/10m²).

Vhodná ako impregnácia nasiakavých povrchov

Isokor SW EKO je produkt vhodný na impregnáciu fasády, betónu a iných nasiakavých povrchov. Umožňuje tiež impregnáciu mierne vlhkých nasiakavých minerálnych povrchov, napríklad impregnácia zámkovej dlažby, a to pri spotrebe približne 1000ml/7–10m². Je vhodná na prírodný a umelý kameň, vápenec, pieskovec, žulu, betón, vápenno-cementové a iné omietky, moderné aj tradičné fasádne systémy. Ako nanoimpregnácia je vhodný na impregnáciu pri šikmých i zvislých plochách či už fasád, múrikov, striech domov, obkladov i vodorovných plôch ako sú betónová dlažba a kamenné chodníky. Impregnácia vyvolá samočistiaci efekt pri styku s dažďom či stekajúcou, alebo striekajúcou vodou.

Ako funguje nanometrická ochranná impregnácia fasády?

Ochranná impregnácia fasády Isokor SW EKO po nanesení na povrchu vytvára nanometrickú sieť, ktorá chráni povrch pred vodou, olejmi, usadzovaním nečistôt, plesňami, machmi a tvorbe vlhkosti na múrikoch, betónových alebo murovaných, kamenných plochách či iných nasiakavých minerálnych plochách. Sieť nezabráni prechodu pár a teda povrch naďalej voľne dýcha. Životnosť sa pohybuje podľa typu a situácie podkladu od 4 do 15 rokov.

Impregnovaný povrch získa vlastnosti

  • Výbornú odpudivú silu voči oleju, posypovej soli, striekajúcej i padajúcej vode, kyselinám, zásadám až do pH=14. Veľmi dobre pomáha pri hydrofóbnej ochrane, či ako prevencia pred koróziou stavebnej ocele v betóne, betónových stavbách vplyvom snehu mrazu, posypovej soli a dažďa.
  • Dlhodobo udržiava „lotosový efekt“ – efekt samočistenia povrchu pri styku s vodou.
  • Nezmení paropriepustnosť vody či priepustnosť pre plyn.
  • Veľmi dobrý samočistiaci účinok.
  • Ošetrovaný povrch je dobre odolný voči tlakovej vode až do tlaku 50 barov.
  • Ako účinná impregnácia fasády výrazne ovplyvní rast plesní i machov.
  • Na povrchu sa vytvorí účinná neviditeľná vrstva odolná voči UV-žiareniu, pričom farba podkladu ani úroveň matu / lesku sa nemenia.

Aplikácia

Pred použitím prípravok pretrepte približne 5 sekúnd. Na očistený, odmastený, suchý prípadne mierne vlhký povrch aplikujeme nanášaním štetcom, striekaním nízkotlakovou pištoľou alebo valčekom pri teplote od 5–35°C. Necháme zaschnúť približne 4 hodiny. Reakcia je po 24 hodinách ukončená. V priebehu tohto času nevystavujeme ošetrený povrch pôsobeniu mechanickým ani chemickým faktorom, či teplote pod 3°C.

Zloženie

Voda, modifikované hybridné látky, aditíva.

Doporučenie

Pred použitím nanočasticového výrobku je nutné očistiť ošetrovaný povrch. Nečistoty odstráňte prípravkom Isokor Facade, vodný kameň a vápenaté usadeniny pomocou Isokor LM Descaling.

Bezpečnostné upozornenie

Pri práci s prípravkom Isokor SW EKO používajte bežné opatrenia ako pri práci s chemickými prípravkami. Pri striekaní sa vyhnite vdýchnutiu aerosólu. Pri náhodnom požití nevyvolávajte zvracanie, ale vypite väčšie množstvo vody a vyhľadajte lekársku pomoc. V prípade kontaktu s pokožkou je potrebné opláchnuť ju väčším množstvom vody. V prípade zasiahnutia očí je potrebné ich opláchnuť vodou a vyhľadať lekársku pomoc.

Galéria

Isokor SW EKO Before
Isokor SW EKO After