Coleman Event Shelter Pro L

Coleman Event Shelter Pro L

Hodnotenie: 4,5
208 € 158 €

Splátky bez navýšenia

Elegantný a funkčný stan Coleman Event Shelter L, ktorý nesmie chýbať na žiadnej solídnej „garden-párty“. Spoľahlivo ochráni všetkých hostí a priateľov, ktorí sa vmestia na približne dvadsiatich štvorcových metroch pod týmto prístreškom.

High Peak Pavillon

High Peak Pavillon

Hodnotenie: 5
137,20 € 107,30 €

Splátky bez navýšenia

Párty stan využijete nielen pri záhradných oslavách, ale aj pri rôznych rautoch. Ochráni vás aj vaše vybavenie pred dažďom. Voľné steny je možné uzavrieť priedušnou moskytiérou. High Peak Pavillon má vodný stĺpec 1000 mm.

Coleman Sundome New

Coleman Sundome New

Hodnotenie: 4,9
42,56 € 31,80 €

Záruka 3 roky

Veľmi ľahký prístrešok stanového typu Coleman Sundome New, z ktorého je možné jednoduchým uzavretím predĺženého dielu podlážky urobiť jednoduchý stan. Výborná ochrana pred studeným vetrom alebo rozpáleným poludňajším slnkom.

Coleman FastPitch Shelter L
352,90 € 309 €

Splátky bez navýšenia

Velký přístřešek nabízí možnost bočních stěn s dveřmi nebo bez. Coleman FastPitch Shelter L má výškově nastavitelné ocelové tyče a snadno ho postavíte v jedné osobě. Konstrukce je opatřená WeatherTec 1000 mm systémem a ochranou proti UV záření. Postavený stan má rozměry 3,65 × 3,65 × 2,72 m.

Coleman Event Shelter Pro XL
249 € 179,90 €

Splátky bez navýšenia

Elegantný a funkčný stan Coleman Event Shelter XL, ktorý nesmie chýbať na žiadnej solídnej „garden-párty“. Spoľahlivo ochráni všetkých hostí a priateľov, ktorí sa zmestia na približne dvadsiatich štvorcových metroch pod týmto prístreškom.

High Peak Siesta
255,20 € 207,60 €

Splátky bez navýšenia

Párty stan s priehľadnými oknami využijete nielen pri záhradných oslavách, ale i rôznych rautoch. Ochráni vás aj vaše vybavenie pred dažďom. Po celej dĺžke sú pásy, ktoré zabraňujú vniknutiu nečistôt. Vchody možno uzavrieť uzamykateľnou moskytiérou. High Peak Siesta má vodný stĺpec 2000 mm.