SanDisk Micro SDXC Ultra Android 64GB 48MB/s UHS-I (SDSQUNB-064G-GN3MN)

SanDisk Micro SDXC Ultra Android 64GB 48MB/s UHS-I (SDSQUNB-064G-GN3MN)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Rýchla pamäťová karta microSDXC Ultra UHS-I s kapacitou 64 GB, trieda rýchlosti Class 10 s minimálnou rýchlosťou 10 MB/s, rýchlosť UHS-I až 48 MB/s pri čítaní, bezplatne stiahnuteľná aplikácia SanDisk Memory Zone. Vhodné pre mobilné zariadenia so systémom Android. Celý popis
Partner: CZC.cz
32,64 €
Vrátane RP a DPH
29,68 €

Skladom u partnera 2 kusy

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059701336

Popis

SanDisk Micro SDHC Ultra Android UHS-I

Spoločnosť SanDisk vyrába a inovuje zariadenia na ukladanie dát už viac ako 27 rokov. Od štýlových USB Flash diskov cez výkonné SSD až po spoľahlivé pamäťové karty. Jej produkty sa používajú v mnohých popredných svetových dátových centrách. Pre vás teraz prináša pamäťovú kartu Micro SDXC Ultra Android UHS-I.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pamäť Flash

Flash pamäte sú špeciálnym typom pamäťových médií určených predovšetkým pre prenosné zariadenia. Flash pamäte sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou spotrebou energie, vysokou spoľahlivosťou a rýchlym prístupom k uloženým údajom. Spájajú výhody pevného disku a pamäte RAM – nemajú žiadne pohyblivé časti a informácie zostávajú uložené aj bez napájania. Sú však veľmi odolné (vydržia pád na zem bez straty údajov) a údaje zostanú uložené bez napájania veľmi dlho.

Rýchlosť a HD

Karta Micro SDXC Ultra využíva rýchlostnú triedu UHS-I, vďaka ktorej dosahuje rýchlosť čítania až 48 MB/s. Karta má tiež rýchlostnú triedu Class 10, ktorá poskytuje minimálnu rýchlosť zápisu 10 MB/s. Vďaka tomu je karta vhodná na snímanie vo formáte RAW a nahrávanie HD videa.

Android a pamäťová zóna

Táto karta je vhodná na použitie v smartfónoch alebo tabletoch s operačným systémom Android. Veľkou výhodou je bezplatne stiahnuteľná aplikácia dostupná v obchode Google Play s názvom SanDisk Memory Zone, ktorá umožňuje zobrazovať, prenášať a zálohovať údaje zo zariadenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Extrémna vytrvalosť

Spoločnosť SanDisk vyrába svoje karty tak, aby vydržali používanie v extrémnych podmienkach. Sú vodotesné, nárazuvzdorné, odolné voči röntgenovému žiareniu a odolávajú širokému rozsahu teplôt. To chráni vaše spomienky pred nehodami, či už sa rozhodnete fotografovať na snehu, v púšti alebo pri bazéne.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Karta Micro SDXC Extreme má kapacitu 64 GB. Patrí do rýchlostnej triedy Class 10 s minimálnou prenosovou rýchlosťou 10 MB/s. Patrí tiež do triedy UHS-I, vďaka čomu má karta rýchlosť čítania až 45 MB/s. Vhodné pre fotoaparáty a videokamery. Môže sa však používať aj v iných zariadeniach. Karta je vysoko odolná voči nárazom, vode a širokému rozsahu teplôt. Doživotná záruka.