SanDisk Micro SDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 UHS-I U3 V30 pro akční kamery + SD adaptér (SDSQXAF-032G-GN6AA)

SanDisk Micro SDHC Extreme 32GB 100MB/s A1 UHS-I U3 V30 pro akční kamery + SD adaptér (SDSQXAF-032G-GN6AA)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rýchla pamäťová karta micro SDHC Extreme UHS-I s kapacitou 32 GB, ideálna pre akčné kamery, nahrávanie videa v rozlíšení 4K, vodotesná, odolná voči teplotám, trieda rýchlosti Class 10 (U3) s minimálnou rýchlosťou 10 MB/s, rýchlosť UHS-I až 100 MB/s pri čítaní a 60 MB/s pri zápise, súčasťou balenia a Celý popis
Partner: CZC.cz
9,31 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059663202

Popis

SanDisk Secure Digital (SDHC) Extreme UHS-I

Natáčajte videá v rozlíšení 4K pomocou tejto karty, ktorá sa môže pochváliť špecifikáciami triedy 10 a rýchlostnej triedy 3 (U3) UHS. Umožňuje zachytávať vynikajúco vykreslené videá v ultravysokom rozlíšení, ktoré spĺňajú súčasné najvyššie štandardy. Skvele budú vyzerať aj na obrazovkách najnovších televízorov s rozlíšením 4K Ultra HD.

Kedy sa hodí pamäť flash

Pamäť flash je špeciálny typ pamäťového média určený predovšetkým pre prenosné zariadenia. Flash pamäte sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou spotrebou energie, vysokou spoľahlivosťou a rýchlym prístupom k uloženým údajom. Spájajú výhody pevného disku a pamäte RAM – nemajú žiadne pohyblivé časti a informácie zostávajú uložené aj bez napájania. Sú však veľmi odolné (vydržia pád na zem bez straty údajov) a údaje zostanú uložené bez napájania veľmi dlho.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rýchlosť a 4K

Karty Micro SDHC Extreme využívajú rýchlostnú triedu UHS 3, vďaka ktorej dosahujú rýchlosť čítania až 90 MB/s. Karta má tiež rýchlostnú triedu Class 10, ktorá poskytuje minimálnu rýchlosť zápisu 10 MB/s. Vďaka tomu je karta vhodná na snímanie vo formáte RAW a nahrávanie videa až do rozlíšenia 4K.

Extrémna vytrvalosť

Spoločnosť SanDisk vyrába svoje karty tak, aby vydržali používanie v extrémnych podmienkach. Sú vodotesné, nárazuvzdorné, odolné voči röntgenovému žiareniu a odolávajú širokému rozsahu teplôt. To chráni vaše spomienky pred nehodami, či už sa rozhodnete fotografovať na snehu, v púšti alebo pri bazéne.

Kľúčové vlastnosti

Karta Micro SDHC Extreme má kapacitu 32 GB. Ponúka rýchlosť až 100 MB/s pri čítaní a 60 MB/s pri zápise. Je vhodný aj pre fotoaparáty a videokamery s rozlíšením 4K. Karta je vysoko odolná voči nárazom, vode a širokému rozsahu teplôt. Súčasťou balenia je adaptér, ktorý umožňuje vloženie karty do bežného slotu SD. Doživotná záruka.