SanDisk SDXC Extreme 128GB 150MB/s UHS-I U3 (SDSDXV5-128G-GNCIN)

SanDisk SDXC Extreme 128GB 150MB/s UHS-I U3 (SDSDXV5-128G-GNCIN)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rýchla 128GB pamäťová karta SDXC Extreme s rýchlosťou záznamu videa triedy 10 minimálne 10 MB/s, V30 minimálne 30 MB/s a rýchlosťou UHS-I (U3) až 150 MB/s pri čítaní a 70 MB/s pri zápise. Celý popis
26,01 €
Vrátane RP a DPH
23,48 €
Partner: CZC.cz
27,78 €

Skladom u partnera 5 kusov

19.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
19.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100059622021

Popis

SanDisk SDXC Extreme

Spoločnosť SanDisk vyrába a inovuje zariadenia na ukladanie dát už viac ako 27 rokov. Od štýlových USB flash diskov cez výkonné SSD až po spoľahlivé pamäťové karty. Jej produkty sa používajú v mnohých popredných svetových dátových centrách. Teraz pre vás prináša pamäťovú kartu SDXC Extreme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pamäť Flash

Flash pamäte sú špeciálnym typom pamäťových médií určených predovšetkým pre prenosné zariadenia. Flash pamäte sa vyznačujú malými rozmermi, nízkou spotrebou energie, vysokou spoľahlivosťou a rýchlym prístupom k uloženým údajom. Spájajú výhody pevného disku a pamäte RAM – nemajú žiadne pohyblivé časti a informácie zostávajú uložené aj bez napájania. Sú však veľmi odolné (vydržia pád na zem bez straty údajov) a údaje zostanú uložené bez napájania veľmi dlho.

Rýchlosť a 4k

Karta SDXC Extreme využíva rýchlostnú triedu UHS-I (U3), vďaka ktorej dosahuje prenosové rýchlosti čítania a zápisu až 150/70 MB/s. Karta spĺňa aj podmienky rýchlostnej triedy Class 10, ktorá poskytuje minimálnu rýchlosť zápisu 10 MB/s. So schopnosťou zachytávať video v rozlíšení 4K prichádza aj nové označenie minimálneho dátového toku pre nahrávanie videa. V tomto prípade je to V30. Karta teda vyžaduje minimálny dátový tok 30 MB/s na nahrávanie videa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Extrémna výdrž

Spoločnosť SanDisk vyrába svoje karty tak, aby vydržali používanie v extrémnych podmienkach. Sú vodotesné, nárazuvzdorné, odolné voči röntgenovému žiareniu a odolávajú širokému rozsahu teplôt. To chráni vaše spomienky pred nehodami, či už sa rozhodnete fotografovať na snehu, v púšti alebo pri bazéne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Karta SDXC Extreme má kapacitu 128 GB. Trieda 10 s minimálnou prenosovou rýchlosťou 10 MB/s, UHS-I (U3), ktorá poskytuje karte rýchlosť čítania/zápisu až 150/70 MB/s a v neposlednom rade trieda V30 s minimálnou prenosovou rýchlosťou pre video 30 MB/s. Vhodné pre fotoaparáty a videokamery. Môže sa však používať aj v iných zariadeniach. Karta je vysoko odolná voči nárazom, vode a širokému rozsahu teplôt.