Olympus TG-Tracker Black

Hodnotenie: 5 11 hodnotení Značka: Olympus Náš kód: 925859002
Už len 32 kusov

Doprava zadarmoAkciaSplátky bez navýšenia

Akcia platí do 22.12.2019 alebo do vypredania zásob.

Olympus TG-Tracker Black

MALL.sk Dni – Zľava 15 % na všetky fotoaparáty, optiku a diktafóny značky OLYMPUS s kódom MDC2SK33 (platí od 9.9. do 15.9. 2019 alebo do vypredania zásob)!
Nekompromisný outdoorový fotoaparát s 4K rozlíšením videa. Uhol záberu až 204°. Vodotesný do hĺbky 30 m a odolný pádu z výšky 2,1 m. GPS, kompas, akcelerometer, barometer a teplomer pre meranie fyzikálnych veličín a ich zapísanie do obrazu či videa. Celý popis

145
5 11
349 €
145 €
-58%

Náš kód: 925859002

Mesačne od:
14,50 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Dokonalý pre každú akciu, nech je akokoľvek drsná.

Zdolávejte horské štíty, ukážte vlnám, že sa nebojíte, dajte svahu čo preto … TG-Tracker odolá každej výzve. Robustná a ľahko ovládateľná akčná kamera vám prinesie brilantné videá a fotografie v tých najťažších podmienkach.

Je to ako prežívať skvelú jazdu znovu a znovu.

4K video, výkonný obrazový procesor, 5osá stabilizácia obrazu a ultra-širokouhlý objektív – to sú len niektoré z mnohých predností, ktoré vám pomôžu zachytiť dokonalú akciu. TG-Tracker prináša mimoriadny video výkon bez zložitého ovládania, takže sa môžete sústrediť na zachytenie zážitku.

Skvelý spôsob, ako zaznamenať a znovu prehrať svoj výkon.

TG-Tracker sleduje váš výkon a detailne zaznamenáva vaše dobrodružstvo, takže môžete znova naplno prežiť svoje úspechy. Vďaka detailným záznamom máte dokonalý prehľad o kľúčových dátach, takže sa môžete so systémom OLYMPUS Field Sensor neustále zlepšovať.

Tough výkon

 • vodotesný do 30m
 • mrazuvzdorný do –10 °C
 • nárazuvzdorný do 2,1 m
 • tlakuvzdorný do 100kg
 • prachotesný

Nový TG-Tracker je stvorený na zdolávanie akýchkoľvek výziev, ktorým sa rozhodnete čeliť. Sofistikovaný vnútorný a vonkajší plášť a preslávený systém utesnenia OLYMPUS sú zárukou impozantnej odolnosti a vodotesnosti.

Snímače prostredia

Vďaka systému piatich senzorov je na videách a fotografiách zachytené všetko, čo vidíte, a zaznamenané všetko, čo cítite! GPS, kompas, akcelerometer, barometer a teplomer zaznamenávajú priebeh akcie, aby boli spomienky na vaše dobrodružstvá ešte živšie. Ideálne pre záznam osobných výkonov počas náročných outdoorových aktivít.

Nasnímajte, zaznamenajte a zdieľajte

Preneste svoje fotografie alebo videozáznamy spolu so zaznamenanými údajmi do svojho chytrého telefónu a aplikácie OI.Track. Sledujte prehľadne svoje pokroky a zlepšovanie, s možnosťou prepínať medzi zobrazením rôznych zaznamenaných údajov. S bezplatnou aplikáciou OI.Share potom môžete svoje dobrodružné zábery ľahko importovať do svojich mobilných zariadení a predviesť na sociálnych sieťach. Alebo telefón použite ako diaľkový ovládač TG-Tracker, s ktorého pomocou môžete nastavovať parametre a spúšťať nahrávanie.

4K & ultra-širokouhlý objektív

Vďaka 4K rozlíšeniu videa a ultra-širokouhlému objektívu zachytíte celú scénu v dokonale ostrých detailoch. Ultra-širokouhlý objektív so zorným poľom celých 204° vám umožní prežiť najlepšie zážitky znovu a naplno.

Obsah balenia

 • Digitálny fotoaparát
 • Li-Ion batéria (Li-92B)
 • Napájací adaptér, USB kábel
 • Chránič objektívu, podvodný chránič objektívu
 • Stabilizačný úchyt (sg-t01), montážna spojka, kĺbová skrutka
 • CD s návodom a softvérom

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Outdoorový/vonkajšia áno
Farba čierna

Tento produkt v iných krajinách

Pre doručenie v Českej republike: TG-Tracker Black
Pre doručenie v Chorvátsku: TG-Tracker Black
Pre doručenie v Maďarsku: TG-Tracker Black
Pre doručenie v Poľsku: TG-Tracker Black
Pre doručenie v Slovinsku: TG-Tracker Black