LAMAX X8.1 Sirius + čelenka + plavací grip + náhradná batéria

Hodnotenie: 3,5 4 hodnotení Značka: LAMAX Náš kód: 1065995

Doprava zadarmoNáš tipSplátky bez navýšenia

LAMAX X8.1 Sirius + čelenka + plavací grip + náhradná batéria

Akčná kamera. Natívne 2,7K 30fps video, Gyro stabilizácia, integrovaný 2" LCD displej, predný OLED displej, 22 ks príslušenstva v balení, 4K video time-lapse video, spomalené zábery bez postprodukcie, WiFi a mobilné aplikácie, fotografie až 16MPx, dve batérie, sériové foto, uhol záberu až 170° Celý popis

109.5
3.5 4
141,23 €
109,50 €
-22%

Náš kód: 1065995

Popis

Popis produktu

Teraz navyše čelenka, plavák a náhradná batéria ZADARMO!

LAMAX X8.1 Sirius LAMAX X8.1 Sirius

Stabilná jednotka medzi akčnými kamerami

Vysoké natívne rozlíšenie 2,7K, v ktorom akčná kamera LAmax X8.1 Sirius natáča, zaručuje vždy ostrý a jasný obraz. Ku kvalite záznamu prispieva stabilizácia Gyro, ktorá eliminuje vplyv chvenia a rázov. Vďaka nej sú nahrávky plynulé ako profesionálny film. Pri všetkých druhoch pohybu – po vlastných nohách, jazde na lyžiach, skateboarde alebo na bicykli – sa môžete tešiť na stabilné zábery. Ak chcete umocniť akčnosť, môžete využiť funkciu sériového snímania statických záberov (s veľkosťou až 16 Mpix). LAMAX X8.1 Sirius 
tizen tizen

Kamera, s ktorou viete, že točíte skvele

Zaobstarávaný záznam je možné sledovať priebežne alebo ho neskôr prehrať na displeji s uhlopriečkou 2" umiestnenom na zadnom paneli. Užitočnou pomôckou pri nahrávaní je tiež menší OLED displej na čelnej strane, ktorý umožňuje lepšie komponovať záber a skontrolovať nastavené parametre a pomôže vám získať jedinečné nahrávky – od časozberných v ultravysokom rozlíšení 4K po slow-motion video, na ktorom môžete analyzovať každý milimeter pohybu.  
tizen tizen

Pripravená do každého terénu a všetkých podmienok

Kamera X8.1 Sirius sa dodáva s bohatým príslušenstvom, ktoré výrazne rozširuje jej možnosti v každom prostredí a za všetkých podmienok. Dve batérie v základnom balení umožňujú dlhší pobyt v prírode a ďalších 22 kusov príslušenstva – vrátane celého spektra pomôcok na upevnenie kamery a vode a nárazom odolného puzdra, ktoré kameru chránia až do hĺbky 30 m. Budete tak môcť zaobstarať unikátne zábery aj v extrémnych situáciách, kde iné vybavenie neobstojí. Pomocou nastavenia v kamere môžete navyše upraviť parametre záznamu podľa aktuálneho prostredia.  

Natívne 2,7K video – Vysoké základné rozlíšenie 2,7K pri 30 snímkach za sekundu zaisťuje ostrý, do posledného detailu prekreslený obraz, ktorý nadchne všetkých fanúšikov akčného videa.

Gyro stabilizácia – Gyroskopická stabilizácia obrazu pri natáčaní umožňuje zaobstarať neroztrasené video s plynulosťou profesionálneho filmu v každom rozlíšení.

Integrovaný 2" LCD displej – Veľký LCD displej s uhlopriečkou 2" na zadnom paneli slúži jednak k prehraniu záznamu so všetkými detailmi, jednak na ovládanie a nastavovanie kamery.

Predný OLED displej – Čelný displej typu OLED s uhlopriečkou 0,66" zobrazuje aktuálne nastavenie kamery a režim záznamu, kedykoľvek sa tak môžete presvedčiť, že je všetko nastavené, ako má byť.

Časozberné video v rozlíšení 4K – Nesmierne pôsobivé časozberné nahrávky s kamerou X8.1 Sirius kúpite aj bez prácneho spájania statických snímok – kamera sa o všetko postará bez ďalších zásahov.

Efektné spomalené zábery bez postprodukcie – V režime slow motion kamera automaticky zaznamená spomalené zábery, ktoré nie je nutné ďalej upravovať a môžete nimi obohatiť nahrávky o nový rozmer.

WiFi a mobilné aplikácie – Vstavaný WiFi modul umožňuje kameru prepojiť s mobilnými zariadeniami a z nich pomocou mobilnej aplikácie kameru na diaľku ovládať vďaka živému náhľadu a upravovať jej nastavenia, ale aj sťahovať zhotovené nahrávky do mobilného zariadenia.

Kvalitné fotografie s rozlíšením 16 MPx – Kamerou možno vyhotoviť nielen video záznam, ale aj fotografie s rozlíšením až 16 Mpx. Svoje zážitky môžete teda zachytiť aj na pôsobivých momentkách.

Dve batérie v balení – Kamera sa dodáva v základnom s dvoma batériami, takže môžete natáčať v teréne dvojnásobne dlhú dobu bez dobíjania.

Jedinečné sériové foto – Stlačte spúšť kamery a fotografujte, v závislosti od nastavenia, hneď niekoľko obrázkov počas krátkeho časového úseku.

Kompletné príslušenstvo v balení – Aby ste mohli kameru využívať hneď naplno, je v základnom balení 24 kusov príslušenstva, vrátane ochranného puzdra, ktoré je nielen odolné voči otrasom, ale aj vodotesné až do hĺbky 30 metrov.

České menu – Používateľská príručka aj menu kamery pre nastavenie a ovládanie je kompletne v češtine.

Obsah balenia

 • Akčná kamera LAMAX X8.1 Sirius
 • Vodotesné puzdro
 • Držiak na trubku
 • Rám pre použitie bez vodotesného puzdra
 • J mount
 • Fast plug-in
 • Quick clip mount
 • Samolepiaci držiak rovný (2 ks)
 • 3-axis connector (3 časti)
 • Adaptér na statív
 • Stativová redukcia
 • Univerzálne remienky so suchým zipsom
 • Náhradné 3M podložky (2 ks)
 • USB kábel
 • Li-ion batéria (2 ks)
 • Náhradné dvierka
 • Sťahovacie remienky
 • Oceľové lanko
 • Utierka z mikrovlákna
 • Užívateľská príručka

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia 4K
Max. rozlíšenie videosekvencie 3840 X 2160
Veľkosť LCD 2 Palec
AV výstup nie
mini USB áno
USB áno
Vodotěsnost áno
HDMI výstup áno
Typ pamäte microSD / microSDHC
Outdoorový/vonkajšia áno
Do auta nie
Šírka 59 mm
Výška 41 mm
Hĺbka 21 mm
Hmotnosť 53 g
Farba čierna