GoPro MAX (CHDHZ-201-RW)

94%
Hodnotenie: 4,7
GoPro

GoPro MAX (CHDHZ-201-RW)

94%
Hodnotenie: 4,7
GoPro

GoPro MAX je 4K outdoorová kamera s pokročilou stabilizáciou obrazu. Je vodotesná do 10 m bez pridaného obalu. Hlasové ovládanie počuje na 13 príkazov, Timewarp ovládate jednoduchým zaklepaním a panoramatické fotky zachytávajú obraz v uhle až 270 °. 6 vstavaných mikrofónov prináša 360° stereo zvuk. Celý popis

488.2
4.7 6
539,99 € Vrátane RP a DPH
488,20 €
U dodávateľa

Kód: 1410095

Mesačne od:
48,82 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Maximálne skvelá.

Natáčaj tradičné video, zhotovuj úžasné 360° zábery a vloguj ako profesionál. S GoPro MAX na maximum, najkreatívnejšiou GoPro kamerou vôbec.

Tri kamery v jednej.

S GoPro MAX môžeš natáčať tradičné video v štýle HERO, alebo zhotovovať úžasné 360° zábery. Vloguj na maximum s technológiou smerového mikrofónu a displejom smerujúcim na teba.

Max HyperSmooth

Nový kráľ stabilizácie prichádza! Max HyperSmooth prináša najstabilizovanejšie video, aké je možné natočiť. Navyše s revolučným vyrovnávaním horizontu v aplikácii.

Digitálne šošovky

Vyber si ideálnu šošovku pre svoj záber – Lineárna bez skreslenia, úzka, širokouhlá a SuperView.

Reframe

Vďaka aplikácii GoPro môžeš ľahko premeniť ohromujúce 360​​° zábery na klasické video a fotky. Prehrávaj, upravuj a zdieľaj – všetko priamo z telefónu.

PowerPano

Jediným stlačením tlačidla Zachyť neuveriteľnú 270° panoramatickú fotku. Navyše môžeš vyfotiť selfie a akčné fotky PowerPano – to všetko s vyrovnávaním horizontu.

360 Audio

Šesť – áno, šesť vstavaných mikrofónov sa postará o záznam 360° zvuku. Vznikne tak najlepší stereo zvuk, aký kedy GoPro malo.

Max Timewarp 2.0

Zaobstaraj fantastický efekt Timewarp, teraz bez nutnosti nastavovania. Poklepaním zrychlíš či spomalíš nahrávané video.

Odolná + Vodotesná

MAX je odolný, rovnako ako každé GoPro. Chceš na to ísť zostra? Nasaď ochranné kryty šošoviek a vyraz. Naviac je vodotesný do 5 metrov bez obalu.

GoPro App

Natoč. Uprav. Zdieľaj. A znova! Aplikácia GoPro sama vytvorí úžasné videá, ktoré môžete ľahko zdieľať.

Hlasové ovládanie

Ovládaj kameru hlasom pomocou 13 príkazov ako „GoPro, start recording.“ alebo „GoPro, take a photo.“


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia 4K
Max. rozlíšenie videosekvencie 5616 x 3744
AV výstup nie
USB áno
HDMI výstup áno
Typ pamäte MICROSD
Outdoorový/vonkajšia áno
Do auta nie
Farba čierna