Apple Watch Ultra, 49mm, Cellular, Titanium, White Ocean Band

Apple Watch Ultra, 49mm, Cellular, Titanium, White Ocean Band

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chytré, vysoko odolné športové hodinky Apple Watch Ultra. Dotykový retina displej. Korunka Digital Crown. OS iOS. Interná pamäť 32 GB. Krytie IP6X, certifikácia MIL-STD 810H a certifikácia EN13319 – medzinárodne uznávaný štandard pre potápačské príslušenstvo. Presná dvojfrekvenčná GPS. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
1 040,13 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz
999 €

Skladom u partnera 5+ kusov

31.1.2023 na výdajnom mieste
 
31.1.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 20538709

Popis

Chytré hodinky Apple Watch Ultra, 49 mm púzdro z titánu

Chytré, vysoko odolné a plné funkcií , ktoré vám pomôžu strážiť si zdravie, postarajú sa o vaše bezpečie a udržia vás v spojení. Apple Watch Ultra, to je doslova koncentrácia neuveriteľných funkcií a možností, ktoré prekonávajú limity, to všetko koncentrované do prekvapivo malého, designového priestoru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti

 • robustné titánové púzdro
 • dvojfrekvenčné GPS
 • výdrž batérie až 36 hodín
 • vysoko odolná konštrukcia s vojenskou certifikáciou MIL-STD-810H
 • tlačidlo Akcia
 • funkcie pre šport i zdravie

Mimoriadne odolné

Hodinky Apple Watch Ultra sú navrhnuté tak, aby odolali a prekonali nejednu každodennú prekážku a ľahko s Vami držali krok aj tam, kde by bežné hodinky už dávno povedali svoje posledné slovo. Hodinky nerozhádžu otrasy, pády, prach, voda ani extrémne teploty.

 • odolné proti korózii
 • sklíčko zo zafírového kryštálu
 • puzdro z titánu
 • vodeodolné až do 100 m
 • krytie IP6X
 • vojenská certifikácia MIL-STD-810H

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tlačidlo Akcia

Tlačidlo Akcia slúži na rýchle ovládanie najrôznejších funkcií . Funkcie tlačidla si môžete jednoducho upraviť a nastaviť tak, ako potrebujete – na ovládanie cvičenia, označenie cesty v kompase, na začatie ponoru a pod . Dlhším podržaním tlačidla sa spustí siréna. Tlačidlo má oranžovú farbu, aby sa dalo dobre nájsť aj za zlých svetelných podmienok. 

Skvelá výdrž

Výdrž batérie hodiniek sa počíta na dlhé hodiny až na dni. Pri bežnom používaní vydrží na jedno nabitie fungovať až 36 hodín av režime s nízkou spotrebou sa môžete tešiť až na 60 hodín. S ďaleko dlhšou výdržou batérie sa tak nemusíte báť pustiť do prakticky čohokoľvek.

Osobný tréner

Nezáleží na tom, či žijete športom, alebo sa len snažíte zmestiť do každého dňa polhodinku pohybu. Apple Watch Ultra vás motivujú ako váš osobný tréner , aby ste nepoľavili. Hodinky sledujú a zaznamenávajú množstvo údajov týkajúcich sa vášho zdravia a zároveň vás podporujú k viac pohybu a cvičeniu. Všetky potrebné dáta o vašom pokroku nájdete potom v aplikácii Cvičenie.

 • zóny tepovej frekvencie ; počítajú sa podľa osobných zdravotných dát, ale dajú sa vytvoriť aj ručne. Vďaka zónam máte ihneď prehľad o intenzite tréningu

 • bežecká technika ; pre lepšiu predstavu o efektivite behu

 • výkon pri behu ; okamžitý ukazovateľ záťaže, ktorý vám pomôže nasadiť udržateľné tempo

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Funkcia pre zdravie

Hodinky nie sú len váš fitness tréner, ale zároveň fungujú trochu aj ako váš zdravotný brat . Hodinky dokážu totiž sledovať a mapovať hneď niekoľko rôznorodých zdravotných ukazovateľov a hodnôt.

 • snímanie teploty
 • sledovanie spánku
 • EKG
 • srdcový rytmus a tep
 • hladina kyslíka v krvi

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo ešte stojí za zmienku?

 • dotykový Retina displej ; displej hodiniek je dokonale čitateľný aj na slnku. Dizajn ciferníka je možné personalizovať a zmestí sa naň až 8 aplikácií. Pri slabom svetle je možné aktivovať nočný režim, ktorý sfarbí všetky prvky na ciferníku do červenej farby.

 • GPS anténa ; presná dvojfrekvenčná GPS poskytuje spoľahlivé informácie o Vašej polohe. Hodí sa na sledovanie tempa, záznam trasy a určenie vzdialenosti.

 • siréna ; hodinky sú vybavené hlasitou (86 dB) sirénou, ktorá je počuť až na vzdialenosť 180 m. Jedná sa o skvelý nástroj na privolanie pomoci v prípade núdze.

 • hĺbkomer ; meria hĺbku ponoru v reálnom čase až do 40 m pod hladinou a zároveň aj teplotu vody

Remienok Midnight Ocean Band

Remienok Midnight Ocean Band je lisovaný z ľahkej a pružnej fluoroelastomerovej gumy, má titánovú pracku a nastaviteľnú titánovú sponu s pružinou, ktorá istí trubičky remienka a dokonale drží.

Kľúčové vlastnosti

Chytré, vysoko odolné športové hodinky Apple. Dotykový retina displej. Korunka Digital Crown. Jas 2000 nitov. OS iOS. Interná pamäť 32 GB. Vysoko odolné: sklíčko zo zafírového kryštálu, odolné proti korózii, vodeodolné až do 100 m, odolné proti prachu s krytím IP6X , odolné proti extrémnym teplotám –20 °C až +55 °C. Certifikácia MIL-STD-810H a certifikácia EN13319 – medzinárodne uznávaný štandard pre potápačské príslušenstvo. Presná dvojfrekvenčná GPS , podpora Galileo, QZSS, GLONASS, Beidou, dva reproduktory, tlačidlo „Akcia“, siréna, sústava troch mikrofónov, hĺbkomer, kompas. Aplikácia Cvičenie pre sledovanie pokrokov pri športovaní a rad športových režimov (chôdza, cyklistika, beh, lyžovanie, potápanie a pod). Zdravotné funkcie : senzor pre snímanie telesnej teploty (sleduje ženský cyklus, odhad ovulácie), sledovanie spánku, EKG, sledovanie tepu a srdcového rytmu, meranie hladiny kyslíka v krvi, dychové cvičenia, pripomenutie pohybu a pod. Bezpečnostné funkcie : detekcia pádu a tiesňové SOS volania . Podpora NFC, Wi-Fi, Bluetooth v5.3. Ďalšie funkcie: volanie a správy, hudba, mapy, Apple Pay, App Store, Siri , vibrácie, počasie, hľadanie telefónu, vlastný ciferník, stopky, kalendár a pod. Senzory a hardvér: výškomer, akcelerometer, oxymeter, barometer, gyroskop. Výdrž batérie až 36 hodín v normálnom režime používania. Podpora bezdrôtového nabíjania. Nízka hmotnosť 61,3 g. 49mm puzdro z titánu. Remienok Midnight Ocean Band veľkosť 130–200 mm.