Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 36758081

Apple Watch Ultra 2, Alpine Loop, Indigo, Small

Apple Watch Ultra 2, Alpine Loop, Indigo, Small

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chytré hodinky, OLED displej (rozlíšenie 410 × 502 bodov, stále zapnutý, až 3000 nitov, plocha 1185 mm2), ovládanie gestami / korunka Digital Crown s haptickou odozvou / bočné tlačidlo / tlačidlo Akcia, meranie saturácie kyslíkom, EKG, snímanie teploty, men cyklu, siréna, vodeodolné do 100 m. Celý popis
934,53 €
Tovar od: CZC.cz
934,53 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Iní predajci

26.6.2024 na výdajnom mieste
24.6.2024 - 25.6.2024 na vašej adrese

Popis

Chytré hodinky Apple Watch Ultra 2

Užite si všetky vymoženosti modernej doby, ktoré ponúkajú chytré hodinky Apple Watch Ultra. Sú múdre, odolné a plné praktických funkcií , ktoré vám pomôžu nielen ustrážiť si vaše zdravie, ale tiež vás ľahko udržia v spojení s vašimi kolegami či blízkymi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Buďte v spojení aj bez telefónu

Celulárne modely Apple Watch Ultra 2, ktoré majú zaplatenú aktívnu mobilnú tarifu , umožňujú vybavovať hovory, posielať správy a používať veľa ďalších funkcií aj bez iPhonu. Tieto inteligentné hodinky podporujú pásma LTE a UMTS .

Hodinky opäť posúvajú limity výkonu

Apple s hodinkami zo série Ultra 2 opäť posúva limity výpočtového výkonu. Zariadenia obsahujú úplne nový SiP S9 procesor , ktorý im dodáva skvelú porciu výkonu. K dispozícii je tiež tzv. „kúzelný“ nový spôsob ovládania bez kontaktu s displejom, kedy sa niektoré funkcie dajú ovládať gestami rúk, na ktoré hodinky nosíte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti

 • Odolné (vodeodolné, odolné proti prasknutiu a proti prachu)
 • Funkcia pre šport aj zdravie
 • Výdrž batérie až 36 hodín v bežnom režime používania
 • Notifikácia
 • Široké možnosti prispôsobenia

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tak výkonné

Zoznámte sa s vôbec najvýkonnejším čipom, ktorý si kedy našiel miesto v Apple Watch. Aj vďaka jeho obrovskému výkonu si môžete vychutnať nový spôsob ovládania bez kontaktu s displejom .

S pomocou revolučného čipu od Apple sa Apple Watch Series 9 stávajú ešte výkonnejšími, intuitívnejšími a svižnejšími. Novo integrované dvojjadrové CPU sa môže pochváliť neuveriteľnými 5.6 miliardami tranzistorov , čo predstavuje nárast o 60% v porovnaní s čipom S8. K tomu je tu novo skonštruovaný štvorjadrový Neural Engine, ktorý dokáže zvládnuť úlohy spojené so strojovým učením až dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúce verzie.

Tieto výkonnostné zlepšenia nielen zvyšujú rýchlosť a efektivitu hodiniek, ale taktiež umožňujú množstvo inovácií, vrátane pridania nového gesta – poklepania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý displej

Pokročilý displej Apple Watch Ultra 2 teraz ponúka väčší maximálny jas , dosahujúci až 3000 nitov, čo je dvojnásobok v porovnaní s Apple Watch Series 8. Tieto vylepšenia zaisťujú výrazne lepšiu čitateľnosť aj v priamom slnečnom svite. Navyše, s možnosťou zníženia jasu až na 1 niť , sa hodinky prispôsobia dokonale aj v situáciách s nízkym osvetlením, ako je sledovanie filmu v kine. Navyše sa v tme automaticky spustí nočný režim.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akčné tlačidlo

Nové ovládacie tlačidlo Akcia je navrhnuté na rýchlu manipuláciu so širokou škálou funkcií len jedným dotykom. Možno ho využívať na aktiváciu tréningu, označenie konkrétneho miesta v aplikácii Kompas alebo na začatie potápačského ponoru. Ponúka jednoducho obrovské možnosti. Rovnako ako vy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nájdite svoj iPhone

Ultraširokopásmový procesor druhej generácie je základom pre precízne vyhľadávanie, ktoré ti ukazuje odhadovanú vzdialenosť k zabudnutému iPhonu a nasmeruje vás k nemu (funkcia vyžaduje, aby iPhone technológiu podporoval, taktiež musí byť podporovaná v danej lokácii). Akonáhle sa k nemu priblížite, haptická spätná väzba spolu so zvukovým signálom a vizuálnym ukazovateľom ti pomôžu identifikovať jeho presnú polohu.

Tak odolné

Hodinky Apple Watch Ultra 2 sú navrhnuté tak, aby odolali a prekonali nejednu každodennú prekážku. Sú odolné voči pôsobeniu proti prachu, sú tiež vodeodolné až do 100 metrov (40 metrov pri potápaní), takže sa dajú používať napríklad pri plávaní v bazéne alebo v mori.

Zariadenie chráni puzdro z titánu, zadná časť je keramická . Silné predné sklíčko s rovnou spodnou stranou a robustnou geometriou je odolné a len tak nepraskne. Model má predné sklíčko zo zafírového kryštálu .

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Funkcia pre zdravie

Hodinky nie sú iba váš fitness tréner, ale zároveň fungujú trochu aj ako váš zdravotný brat. Vďaka radu informácií, ktoré vedia hodinky získať prostredníctvom radu vyspelých zdravotných snímačov, získate ucelený rad informácií o svojom zdraví.

Všetky zdravotné údaje sú chránené a zabezpečené. A keď ich budete chcieť ukázať lekárovi, priateľom alebo rodine, budete mať nad všetkým plnú kontrolu.

 • snímanie teploty ; inovatívny snímač zaznamenáva počas spánku teplotu a na základe získaných dát potom hodinky dokážu spätne odhadnúť dobu ovulácie alebo dobu, kedy dostanete menštruáciu.
 • sledovanie spánku ; hodinky sledujú fázy spánku a jeho kvalitu
 • EKG
 • hladina kyslíka v krvi

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Osobný tréner

Apple Watch Series 9 sledujú a zaznamenávajú množstvo údajov týkajúcich sa vášho zdravia a zároveň vás podporujú k viac pohybu a cvičeniu. Všetky potrebné dáta o vašom pokroku nájdete potom v aplikácii.

Počas cvičenia budú všetky kľúčové informácie, vrátane tepovej frekvencie a jej zón, zhromaždené a ľahko prístupné. Otočením ovládacieho kolieska Digital Crown si môžete prezrieť ďalšie sledované parametre.

Skvelá výdrž na jedno nabitie

V závislosti na tom, ako často bude hodinky zamestnávať a aké náročné úlohy od nich budete chcieť, sa odvíja ich výdrž na jedno nabitie. Pri bežnom používaní vydržia hodinky na jedno nabitie fungovať až 36 hodín av režime s nízkou spotrebou sa môžete tešiť až na 72 hodín .

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

 • Chytré hodinky Apple Watch Ultra 2
 • Obsahujú stále zapnutý Retina displej (OLED, 410 × 502 bodov, stále zapnutý, až 3000 nitov, plocha 1185 mm2)
 • Možnosti ovládania: gestá / korunka Digital Crown s haptickou odozvou / bočné tlačidlo / tlačidlo Akcia
 • Vybrané zdravotné funkcie: meranie saturácie kyslíkom, EKG, snímanie teploty, menštruačného cyklu
 • Ďalšia výbava: vodeodolné do 100 metrov, obsahujú kompas, výškomer, akcelerometer, gyroskop, podporujú rozpoznanie pádu, automobilové nehody, podporujú aplikáciu pre funkcie počítača na potápanie
 • Výdrž batérie až 36 hodín pri štandardnom používaní
 • Odolné prevedenie vďaka titánovému puzdru a pevnému zafírovému sklíčku
 • Rozhranie: podpora pásiem LTE a UMTS, reproduktor a mikrofón, WiFi 4, Bluetooth 5.3, GPS, magnetický rýchlonabíjací USB‑C kábel