Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 20538706

Apple Watch Series 8, Cellular, 45mm, Silver, White Sport Band

Apple Watch Series 8, Cellular, 45mm, Silver, White Sport Band

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Chytré športové hodinky Apple Watch Series 8. Stále zapnutý dotykový retina displej. OS iOS. Vodeodolné (5 ATM) a odolné proti prachu s IP6X. Aplikácia Cvičenie pre sledovanie pokrokov pri športovaní a rad športových režimov a funkcií + rad funkcií zdravotných (snímanie telesnej teploty. Celý popis
533,01 €
Tovar od: CZC.cz
533,01 €
Získajte dopravu ZADARMO so

17.6.2024 na výdajnom mieste
14.6.2024 - 17.6.2024 na vašej adrese

Popis

Chytré hodinky Apple Watch Series 8, Cellular, 45 mm

Chytré, odolné a plné funkcií, ktoré vám pomôžu strážiť si zdravie, postarajú sa o vaše bezpečie a udržia vás v spojení – to sú šikovné hodinky Apple Watch Series 8.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavné prednosti

  • odolné (vodeodolné, odolné proti prasknutiu a proti prachu)
  • funkcie pre šport aj zdravie
  • výdrž batérie až 18 hodín v bežnom režime používania
  • notifikácia
  • široké možnosti prispôsobenia

Odolné

Hodinky Apple Watch Series 8 sú navrhnuté tak, aby odolali a prekonali nejednu každodennú prekážku. Sú odolné proti prasknutiu, proti prachu s krytím IP6X a sú aj vodeodolné až do 50 metrov, takže sa dajú používať napríklad pri plávaní v bazéne alebo aj v mori.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Funkcia pre zdravie

Hodinky nie sú iba váš fitness tréner, ale zároveň fungujú trochu aj ako váš zdravotný brat. Vďaka radu informácií, ktoré vedia hodinky získať prostredníctvom radu vyspelých zdravotných snímačov, získate ucelený rad informácií o svojom zdraví.

  • snímanie teploty ; inovatívny snímač zaznamenáva počas spánku teplotu a na základe získaných dát potom hodinky dokážu spätne odhadnúť dobu ovulácie alebo dobu, kedy dostanete menštruáciu.
  • sledovanie spánku ; hodinky sledujú fázy spánku a jeho kvalitu
  • EKG
  • hladina kyslíka v krvi

Osobný tréner

Nezáleží na tom, či žijete športom, alebo sa len snažíte zmestiť do každého dňa polhodinku pohybu. Apple Watch Series 8 vás motivujú ako váš osobný tréner, aby ste nepoľavili. Hodinky sledujú a zaznamenávajú množstvo údajov týkajúcich sa vášho zdravia a zároveň vás podporujú k viac pohybu a cvičeniu. Všetky potrebné dáta o vašom pokroku nájdete potom v aplikácii Cvičenie.

Celý svet na ruke

Vybavujte hovory, posielajte správy, streamujte muziku alebo pokojne plaťte – s hodinkami Apple Watch Series 8 nie je nič problém.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvelá výdrž

Výdrž batérie hodiniek sa počíta na dlhé hodiny v bežnom režime a až na dni v režime nízkej spotreby. Pri bežnom používaní vydržia hodinky na jedno nabitie fungovať až 18 hodín av režime s nízkou spotrebou sa môžete tešiť až na 36 hodín.

Široké možnosti prispôsobenia

Ak si chcete hodinky viac personalizovať, budete prekvapení širokou škálou možností, ako to urobiť. K dispozícii je nespočetné množstvo aplikácií v App Store, ale meniť môžete aj vzhľad hodiniek, a to vďaka vymeniteľným remienkom a prispôsobiteľným ciferníkom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Chytré športové hodinky Apple Watch Series 8. Stále zapnutý dotykový retina displej. Jas až 1000 nitov. OS iOS. Vodeodolné (5 ATM) a odolné proti prachu s IP6X. Určovanie polohy: GPS, Galileo, QZSS, GLONASS, Beidou. Aplikácia Cvičenie pre sledovanie pokrokov pri športovaní a rad športových režimov (chôdza, cyklistika, beh, lyžovanie, potápanie a pod). Športové funkcie : meranie rýchlosti, tempa, tepovej zóny, meranie vzdialenosti, intervalový tréning a pod. Zdravotné funkcie: senzor pre snímanie telesnej teploty (sleduje ženský cyklus, odhad ovulácie), sledovanie spánku, EKG, sledovanie tepu a srdcového rytmu, meranie hladiny kyslíka v krvi, dychové cvičenia, pripomenutie pohybu a pod. Bezpečnostné funkcie. Podpora NFC a NFC platby, Wi-Fi, Bluetooth v5.0. Ďalšie funkcie: notifikácia, Apple Pay, App Store, Siri , vibrácie, počasie, navigácia, mobilné platby, hands-free, hľadanie telefónu, ovládanie prehrávania hudby v telefóne, vlastný ciferník, režim spánku/nerušiť, kompas, mikrofón, reproduktor, stopky , kalendár apod Senzory a hardvér: výškomer, akcelerometer, oxymeter, barometer, gyroskop. Výdrž batérie až 18 hodín v normálnom režime používania. Podpora bezdrôtového nabíjania. 45mm veľkosť ciferníka.