Goal Zero Guide 10 Plus + Nomad 7 Plus Sada
156,35 € 153,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický set záložného akumulátora a solárneho panelu. Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Cestovná nabíjačka je ideálny externým zdrojom pre mobily, čelovky, tablety a MP3. Goal Zero Guide 10 Plus + Nomad 7 Plus Sada je ideálna na cestovanie.

Goal Zero Venture 30 + Nomad 7 Plus Sada
219,05 € 215 €
+ doprava zadarmo

Praktický set záložného akumulátora a solárneho panelu. Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Powerbanka je veľmi odolná vďaka pogumovanému telu a nevadí jej ani voda. Inteligentný systém nabíjania si zistí potrebné údaje a prispôsobí tomu parametre nabíjania. Goal Zero Venture 30 + Nomad 7 Plus Sada je ideálna na cestovanie.

Goal Zero Nomad 7 Plus
122,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Solárny panel disponuje magnetickým odnímateľným stojanom, ktorý umožňuje nastavenie do požadovanej pozície proti slnku. Modrý LED indikátor zobrazuje silu slnečného svitu. Goal Zero Nomad 7 Plus je ideálny na cestovanie.

Goal Zero Venture 30
115 € 98,20 €
+ doprava zadarmo

Powerbanka je veľmi odolná vďaka pogumovanému telu a nevadí jej ani voda. Inteligentný systém nabíjania si zistí potrebné údaje a prispôsobí tomu parametre nabíjania, je oveľa rýchlejšia ako klasické sieťové. Goal Zero Venture 30 využije určite každý cestovateľ.

Goal Zero Guide 10 Plus
45,77 € 44,10 €
+ doprava zadarmo

Cestovná nabíjačka je ideálny externým zdrojom pre mobily, čelovky, tablety a MP3. Batérie možno nabíjať slnečnou energiou alebo zapojením USB portu napríklad do počítača. Goal Zero Guide 10 Plus využije každý cestovateľ.

Aukey  Quick Charge 3.0 10050mAh - PB-AT10
36,49 €

Qualcomm Quick Charge 3.0Powerbanka je vybavena technologií Qualcomm 3.0, která dokáže nabíjet zařízení až 4× rychleji než běžné nabíječky a powerbanky.  Technologie adaptivního nabíjení AiPowerAiPower pomáhá k co.

Goal Zero Flip 10 - Charcoal Grey
32,90 €

Externá batéria Goal Zero Flip 10 od renomovanej americkej značky Goal Zer. Je malá, elegantná a prenosná, navrhnutá aby jedenkrát nabila mobilný telefón. Micro USB kábel je súčasťou balenia.