Manipulačné vozíky

U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj manipulačné vozíky. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie manipulačné vozíky alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

Hecht 53080 - prívesný vozík
23x

Hecht 53080 - prívesný vozík

224,90 €

Prívesný vozík vhodný za väčšinu záhradných traktorov a štvorkolky s možnosťou ručného rolovania. Ideálny pre odvoz záhradného odpadu, trávy, lístia, zeminy, dreva alebo náradia.

Tovar od predajcu MALL
ShopJK Záhradný vozík 3v1 500kg 220l
3x

ShopJK Záhradný vozík 3v1 500kg 220l

99 €

Dokonalým pomocníkom pre záhradné práce. Záhradný vozík kombinuje 3 funkcie: príves, vozík a fúrik. ZDARMA – kovový kôš (jediná takáto verzia na trhu) Vozík má veľkú a veľmi pohodlnú rukoväť, ktorá umožňuje ľahké ťahanie aj pri plnom naložení…

Partner: ShopJK
MacHook skladací vozík
37x

MacHook skladací vozík

34,90 €
34,50 €

Ďalšia ponuka za 29,80 €

Praktický skladací vozík s nosnosťou 70 kg a rozmerom lopaty 38,5×28 cm. Veľmi skladný a ľahký na prenos vďaka hmotnosti 3 kg a teleskopickej rukoväti. Kvalitné prevedenie z odolných materiálov.

Tovar od predajcu MALL

Manipulačné vozíky

Manipulačné vozíky sú určené na prepravu ťažších nákladov doma, na záhrade a v podnikoch. Rudla je skladný, plošinový vozík, má väčšiu nosnosť. Niektoré prepravné vozíky uchytíte aj za bicykel.

Rudla

  • Rudla vám pomôže premiestniť ťažšie predmety bez námahy. Je vybavená dvoma kolieskami a menšie plošinou pre naloženie. Nosnosť manipulačného vozíka je až 250 kg. Lopata (nakladacia plocha) aj držadlo môžu byť sklopné.

Plošinový vozík

  • Plošinový vozík slúži na prepravu rozmernejších nákladov. Je vybavený 4 kolesami, dve z nich sú otočné. Plošina má protišmykový povrch a jej nosnosť je aj 300 kg (podľa modelu). Niektoré typy sú skladacie.

Paletový vozík

  • Paletový vozík sa používa na premiestňovanie paliet a predmetov na nich uložených. Ručný paletový vozík zdvíha záťaž pumpovaním (mechanicko-hydraulický pohon), elektrický paletový vozík funguje na akumulátor.

Transportný vozík pre hotely a reštaurácie

  • Špeciálne niekoľkoposchodové typy vozíkov sú navrhnuté do reštaurácií a jedální na ukladanie tácok či tanierov. Vybrať môžete aj vozíky na špinavú bielizeň alebo vozíky na prevoz batožiny.

Prepravný vozík za bicykel

  • Prepravný vozík za bicykel slúži na prepravu materiálu, ale existujú aj typy pre prepravu detí a domácich maznáčikov. Vždy skontrolujte legislatívne normu krajiny, v ktorej chcete vozík za bicykel používať na bežných cestách.

→ Ako príslušenstvo môžete zaobstarať náhradné gumová kolesá do vozíka.