Alum online Profesionálny plniaci maliarsky valček - Paint Roller
19,99 €

Vďaka tomu plniacemu maliarskemu valčeku bude maľovanie zábavou! Jednoducho a efektívne budete môcť vymaľovať akúkoľvek miestnosť bez strachu z kvapkania farby, neustáleho namáčanie valčeka alebo nerovnomerného nanášanie farby. Nános bude krásne rovnomerný aj na ťažko dostupných miestach.

Wagner Valček nečalúnený 230/20mm
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný valček pre hladké a mierne štruktúrované plochy je ideálny pre maliarske a natieračské práce vonku i vo vnútri domu.

Wagner Váleček plyšový 230/12mm
8,70 €

Náhradný valček pre hladké a mierne štruktúrované plochy je ideálny pre maliarske a natieračské práce vonku i vo vnútri domu.

Fieldmann FDMV 1501 Maliarsky valček (50004038)
35,70 € 24,90 €

Maliarsky valček s perforovanou štruktúrou vybavený predlžovacou tyčou a integrovanou nádobkou s objemom 0,54 l. Vybavený ochranným štítom proti okolitému pokvapkaniu. Oporná podstava pre potreby poklepnutia prebytočnej farby. Vyrobené z odolného plastu a kovových častí. Súčasťou balenia je aj vazelína pre plynulé otáčanie.

Wagner Handi-Roller

Wagner Handi-Roller

Hodnotenie: 4,1
42,90 €

Ručný maliarsky valček Wagner handy-Roller s pumpou a nasávacím nadstavcom. Objem nádobky 550 ml vystačí na 5m2 plochy. Rýchlosť práce 15m2 za 19 minút. Pomocou handy-Roller sa nanáša farba rýchlo bez šmúh a škvŕn. Valček sa nenamáča do farby, farba sa nasáva do zásobníka v rukoväti..