Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 30423232

Singing Rock Kladka Extra čierna

Singing Rock Kladka Extra čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľká kladka pre tých, ktorí potrebujú vysokú účinnosť zdvíhania, odolnosť a životnosť a zároveň ocenia ušetrené gramy. Je odolná, ľahká a zároveň vysoko účinná. Jednoduchá kladka na pravidelné použitie a ideálna pre zdvíhacie a záchranné systémy. Celý popis
38,61 €
Tovar od: Lezec-shop
38,61 €
Získajte dopravu ZADARMO so

27.9.2023 na výdajnom mieste
27.9.2023 - 28.9.2023 na vašej adrese

Popis

Veľká kladka pre tých, ktorí potrebujú vysokú účinnosť zdvíhania, odolnosť a životnosť a zároveň ocenia ušetrené gramy. Je odolná, ľahká a zároveň vysoko účinná. Jednoduchá kladka na pravidelné použitie a ideálna pre zdvíhacie a záchranné systémy.

Slúži na použitie so statickými a dynamickými textilnými lanami. Obsahuje zapuzdrené guličkové ložisko a veľký priemer rolne poskytujú vysokú 94% účinnosť celej kladky. Je zkonštruovaná a optimalizovaná pre použitie s Prusíkovým uzlom alebo mechanickým blokantom.

Obsahuje horné oko, ktoré je schopné poňať až tri karabiny. Má tvarované bočnice poskytujúce lanu v kladke ochranu pred kontaktom s okolím. Zalisované a zapuzdrené ložisko zaručuje dlhú životnosť. Diery v bočniciach umožňujú čistenie okolia ložiska.

  • Farba: oranžová, čierna
  • Pevnosť: 32 kN
  • Max. priemer lana: 13 mm
  • Ložisko: guličkové
  • Pracovné zaťaženie: 2 × 3 kN