Singing Rock sedák SINGING ROCK Top Black

Singing Rock sedák SINGING ROCK Top Black

29,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny popruhový sedací úväzok SINGING ROCK Top vhodný na via ferraty, ľadovcové túry, skialp, umelé steny alebo lezecké školy. Je ľahký a plne nastaviteľný. Nepolstrovaný úväzok s jednoduchým dizajnom.

Singing Rock obal na lekárničku SINGING ROCK First Aid Bag

Singing Rock obal na lekárničku SINGING ROCK First Aid Bag

10,30 €

Ľahká a kompaktná lekárnička bez obsahu SINGING ROCK First Aid Bag vhodná pre všetkých, ktorý si chcú zvoliť vlastný obsah pri cestovaní, lezení, na turistiku a pri iných outdoorových aktivitách. Červená farba tkaniny zvyšuje viditeľnosť lekárničky za nepriaznivého počasia.

  • Singing Rock je lezenie a toto krédo napĺňa bezozbytku.
  • Sídlo firmy leží v podhorí Krkonoší na pomedzí medzi Českým rajom a skalnými mestami polickej panvy (Ostaš, Teplické skaly a Adršpach). Väčšina zamestnancov firmy sú horolezci, skialpinisti, kanoisti. Blázni s čakanmi, pádlami a lyžami. Drvivá väčšina začala svoje prvé lezecké krôčiky v pieskovcových oblastiach Českého raja a drsnej žuly Jizerských hôr. Ďalší potom pokračovali do hôr a veľhôr. Tak intenzívne lezenie na skalách a v ľade umožňuje fy. Singing Rock posúvať hranice vo vývoji vysoko funkčného a kvalitného horolezeckého vybavenia. Za celý rok naši zamestnanci spoločne nájdu desiatky kilometrov, napadajú stovky pádov. V tom im ďalej pomáhajú špičkoví horolezci (Adam Ondra, Dušan Janák, súrodenci Stráníkovci, Luboš Mázl, Jitka Mázlová, Honza Říha, speleoexperti z KOTA 1000 a ďalší).
  • Teda skôr, než sa sedák, lano alebo karabína dostane k Vám, prejde si skutočným očistcom. Singing Rock je tu preto, aby Vám prinášal kvalitné a funkčné vybavenie.