Singing Rock Garnet
55,56 € 53,40 €

Univerzálny úväzok Singing Rock Garnet s nastaviteľnými nohavičkami. Perfektná voľba pre lezcov, ktorí chcú jeden úväzok pre všetky lezecké a horské aktivity.

Singing Rock úväzok Zaza
45,80 € 41,30 €

Celotelový úväzok disponuje elastickým hrudným popruhom so zapínaním na trojzubec. Súčasťou sú farebne odlíšené naväzovacie body a 1 rýchlospona v hornej časti. Singing Rock úväzok Zaza je vhodný pre deti s výškou 95–130 cm a váhe do 40 kg.

Singing Rock istiaci prostriedok Rama oranžová
22,70 € 20,50 €

Poloautomatické istítko disponuje jednoduchým ovládaním na princípe zlaňovacieho kýbla. Má ergonomický nos pre pevný a pohodlný úchop. Singing Rock istiaci prostriedok Rama oranžová je vhodný na športové lezenie a lezenie jednodiaľkových ciest.

Singing Rock istiaci prostriedok Rama šedá
22,70 € 20,50 €

Poloautomatické istítko disponuje jednoduchým ovládaním na princípe zlaňovacieho kýbla. Má ergonomický nos pre pevný a pohodlný úchop. Singing Rock istiaci prostriedok Rama šedá je vhodný na športové lezenie a lezenie jednodľžkových ciest.

Singing Rock Fakir II Classic
99,60 € 89,70 €

Singingrock Fakir II Classic sú kĺbové mačky s 12-tich hrotmi pre všetky terény z chróm-molibdenovej ocele. Mačky sú ideálne pre klasické horské výstupy a ľadovcovú turistiku.

Singing Rock úväzok Packet Gym
76,50 € 68,80 €

Praktický set úväzku a ďalších doplnkov. Súčasťou je vrecúško s uzatváracím systémom so spevneným okrajom, ktorý obsahuje 35 g magnézia proti poteniu rúk. Singing Rock úväzok Packet Gym je sada vhodná pre začiatočníkov lezúce po stene či skalách.

Singing Rock ToTOP New

Singing Rock ToTOP New

Hodnotenie: 4,8
32,69 € 26,90 €

Singing Rock Top New je plne nastaviteľný úväzok pre via ferraty, hory a ľadovce. Úväzok využijete aj na umelé horolezecké steny, pre lezecké školy a skialpinizmus.

Singing Rock Penta red

Singing Rock Penta red

Hodnotenie: 5
65 € 53,80 €

Ľahká, komfortná a plne odvetraná helma Singing Rock Penta je ideálna pre športové lezenie, tradičné lezenie, pohyb a lezenie v horách aj na via ferratách.

Singing Rock Fakir II Semi-classic
107,30 € 96,90 €

Singingrock Fakir II Semi-classic sú kĺbové mačky s 12-timi hrotmi pre náročné terény z chróm-molibdenovej ocele s rýchloupínacou pätkou. Asymetrický tvar umožňuje optimálne pripnutie na topánku.

Singing Rock Buddy set

Singing Rock Buddy set

Hodnotenie: 4,6
24,60 € 21,30 €

Singing Rock Buddy set je zlaňovacie vedro s HMS karabínou vrátane drôtovej poistky proti pretočeniu.

Singing Rock Chalk Bag Large čierna
10,30 €

Singing Rock Chalk Bag Large je anatomicky tvarované vrecko na magnézium. Vrecúško jednoducho upevníte na lezeckú konštrukciu či chytíte karabínou k akejkoľvek pracke. Veľmi ľahké a odolné prevedenie.

Singing Rock Versa

Singing Rock Versa

Hodnotenie: 4,6
49,60 € 37,80 €

Singing Rock Versa je variabilný, univerzálny úväzok s nastaviteľnými nohavičkami. Vďaka pokrytiu celého veľkostného radu iba 2 veľkosťami je vhodný najmä pre začiatočníkov, lezecké kurzy a steny.

Singing Rock Merlin

Singing Rock Merlin

Hodnotenie: 4,8
68,80 € 54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Singingrock Merlin je ľahký cepín určený pre ľadovcové túry, vysokohorskú turistiku a jednoduché horské výstupy. Cepín má rovnú duralovú násadu a hrot z kvalitnej kalenej Cr-Mo ocele, ktorý ľahko preniká do tvrdého snehu alebo ľadu.

Singing Rock Safety chain 120 cm
12,71 € 10,90 €

Inovovaný, patentovaný Singing Rock Safety chain pre vyššiu bezpečnosť pri technickom lezení.

Singing Rock Osma L

Singing Rock Osma L

Hodnotenie: 5
11,20 € 10,10 €

Singing Rock zlaňovacia osma L klasického a overeného tvaru vhodná pre hrubšie laná. Osma je dodávaná v rôznych farbách.

Singing Rock Colt Screw

Singing Rock Colt Screw

Hodnotenie: 3
10,41 € 9,40 €

Malá a ľahká skrutkovacia karabína Singing Rock Colt Screw, ideálna pre istenie a budovanie standov pri tradičnom aj alpskom lezení. Karabína je dodávaná v rôznych farbách.

Singing Rock Magnézium Drvené
8,46 € 6,20 €

Drvené lezecké magnézium Singing Rock Magnum (magnézium carbonate) v papierovom sáčku 300 g vhodné pre všetky lezecké aktivity.

Singing Rock TOP New Padded
36,91 € 31,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Singing Rock Top Padded je sedací úväzok pre via ferraty, hory alebo ľadovce. Jedná sa o polstrovanú verziu klasického úväzku TOP. Hodí sa tiež na umelé horolezecké steny, lezecké školy a skialpinizmus.

Singing Rock Bora Screw HMS
12,31 € 10,60 €

Univerzálna Singing Rock Bora Screw HMS karabína pre horolezectvo a prácu vo výškach so skrutkovacou poistkou. Karabína je dodávaná v rôznych farbách.

Singing Rock Accord 8,3

Singing Rock Accord 8,3

Hodnotenie: 5
96 € 80,80 €

Kompaktné lano Singing Rock Accord 8,3 je certifikované ako polka aj ako dvojča, odolné proti oderu s minimálnym trením medzi vláknami. Lano možno používať ako jednoduché iba pri doplnkovom istení, napr. pri doberaní dvoch druholezcov. Testované a certifikované podľa EN 892.

Singing Rock Colt Wire bent

Singing Rock Colt Wire bent

Hodnotenie: 4,6
7,50 € 6,60 €

Ultra ľahká karabína Colt Wire bentdrôteným zámkom navrhnutá tak, aby sa ľahko používala ako pri športovom a tradičnom lezení, tak aj pri lezení v ľade.

Singing Rock Ropedancer II.
76,90 € 63,10 €

Celotelový úväzok Singing Rock Ropedancer II.. Podľa farby zadného textilného trojuholníka rýchlo a ľahko spoznáte veľkosť postroja: S – M/L = sivá, XL – XXL = žltá

Singing Rock Aladin plus

Singing Rock Aladin plus

Hodnotenie: 5
40,40 € 34,90 €

Hrudný úväzok Singing Rock Aladin plus je určený pre použitie v kombinácii so sedacím úväzkom. Optimalizuje pozíciu tela pri vise v lane a po páde

Singing Rock Kappa II

Singing Rock Kappa II

Hodnotenie: 5
46,60 €

Inovovaná univerzálna, odolná prilba Singing Rock Kappa je určená pre všetky lezecké aktivity. Jej hlavnými prednosťami je nízka hmotnosť a funkčné odvetranie. Vďaka anatomicky tvarovanej penovej vložke, ktorá pohlcuje svojou deformáciou prípadné nárazy je prilba veľmi pohodlná.

Singing Rock Complete

Singing Rock Complete

Hodnotenie: 4
48,10 € 41 €

Posledný kus za túto cenu!

Inovovaný celotelový úväzok Complete pre via ferraty a pre začiatočníkov. Pri vise alebo pri páde udržuje telo vo zvislej polohe a zabraňuje pretočeniu hlavou dole.

Singing Rock Bala

Singing Rock Bala

Hodnotenie: 5
45,80 € 39 €

Celotelový úväzok Singing Rock Bala je určený pre najmenších horolezcov s výškou 95–125 cm a max. váhou 40 kg. Vďaka ergonomickému dizajnu úväzok dobre sadne, drží tvar a široký popruh na nohavičkách zaistí pohodlie.

Singing Rock Bora TWL HMS
14,60 € 12,50 €

Univerzálna Singing Rock Bora TWL HMS karabína pre horolezectvo a prácu vo výškach s twist lock poistkou určená k isteniu, zlaňovaniu a kotveniu.

Singing Rock Hector screw BC
15,40 € 13,40 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector screw BC so skrutkovacou poistkou zámku a priečkou zabraňujúcou pretáčaniu karabíny. Používa sa ako koncový fixný prvok kotviacich systémov a lanyardov.

Singing Rock Hector Triple BC
17,30 € 15,60 €

Väčšia duralová HMS karabína Hector triple BCtriple lock poistkou zámku a priečkou zabraňujúcou pretáčaniu karabíny. Používa sa ako koncový fixný prvok kotviacich systémov a lanyardov.

Singing Rock Safety chain 140 cm
15,10 € 12,90 €

Inovovaný, patentovaný Singing Rock Safety chain pre vyššiu bezpečnosť pri technickom lezení.

Singing Rock Buddy

Singing Rock Buddy

Hodnotenie: 4,3
13,50 € 11,50 €

Buddy je ľahký a kompaktný istiaci/zlaňovací kýbel. Vďaka jednoduchému tvaru, ľahkému podávaniu lana a vysokému brzdnému účinku zvládnu obsluhu i začínajúci lezci. Kýblik je dodávaný v rôznych farbách.

Singing Rock istiaci prostriedok Rama set
34,19 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Poloautomatické istítko disponuje duralovou karabínou s dvojčinnou twist lock poistkou. Má ergonomický nos pre pevný a pohodlný úchop. Singing Rock istiaci prostriedok Rama set je vhodný na športové lezenie a lezenie jednodľžkových ciest.

Singing Rock Lift left

Singing Rock Lift left

Hodnotenie: 5
50 € 43,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Singing Rock Lift je ručný blokant pre bezpečný a plynulý výstup na lane.

Singing Rock Lift right

Singing Rock Lift right

Hodnotenie: 5
50 € 43,60 €

Singing Rock Lift je ručný blokant pre bezpečný a plynulý výstup na lane.

Singing Rock úväzok Ara
53,49 € 48,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Úväzok disponuje vnútorným rýchloschnúcim sieťovaným materiálom, ktorý efektívne vstrebáva pot. Súčasťou sú 3 spony a 2 materiálové pútka. Má odopínateľné a rýchlo nastaviteľné zadné gumičky na nohavičkách. Singing Rock Ara je vhodný úväzok pre deti s dostatočne vyvinutými bokmi pre správne umiestnenie.

Singing Rock úväzok Garnet
65,40 € 53,40 €

Úväzok disponuje vnútorným rýchloschnúcim sieťovaným materiálom, ktorý efektívne vstrebáva pot. Súčasťou sú 3 spony a 4 materiálové pútka. Spony sú vyrobené z nerezovej ocele a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Singing Rock úväzok Garnet je určený pre mužov.

Singing Rock úväzok Pearl
63,50 € 58,90 €

Úväzok disponuje vnútorným rýchloschnúcim sieťovaným materiálom, ktorý efektívne vstrebáva pot. Súčasťou sú 3 spony a 4 materiálové pútka. Spony sú vyrobené z nerezovej ocele a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Singing Rock úväzok Pearl je určený pre ženy.

Singing Rock Aladin

Singing Rock Aladin

Hodnotenie: 5
26,50 € 23,90 €

Singing Rock Aladin je hrudný úväzok pre via ferraty, hory alebo ľadovce. Jedná sa o anatomicky tvarovaný prsák s ľahkou konštrukciou. Neodporúčame používať samostatne.

Singing Rock Bora GP Screw HMS
13,79 € 13,30 €

Karabína Singing Rock Bora GP Screw HMS špeciálne navrhnutá, aby eliminovala nebezpečné priečne zaťaženie. Drôtová poistka udržuje karabínu v správnej polohe.

Singing Rock Hector screw
13,50 € 11,50 €

Väčšia duralová HMS karabína Singing Rock Hector screw so skrutkovacou poistkou zámku je určená pre istenie vedierkom, polovičným lodným uzlom a pre prácu vo výškach.

Singing Rock Score 10,1 zelená 50m
127 € 119 €

Horolezecké jednoduché lano Singing Rock Score 10,1 pletené na 44 paličkovej pletačke s použitím patentovanej technológie Route 44.

Singing Rock Shuttle

Singing Rock Shuttle

Hodnotenie: 5
17,30 € 15,10 €

Singing Rock Shuttle je istiacou a zlaňovacie pomôckou, ktorá je navrhnutá pre dvojité, polovičné aj jednoduché laná. Hlavnou výhodou je nízka hmotnosť a malé rozmery.

Singing Rock Storm 9,8 zelená 50m
119 € 104,10 €

Lano Storm 9,8 od českého výrobcu Singing Rock je perfektná voľba pre všestranných lezcov, ktorí chcú jedno lano pre rôzne použitie.

Singing Rock Storm 9,8 zelená 60m
142,80 € 129 €

Lano Storm 9,8 od českého výrobcu Singing Rock je perfektná voľba pre všestranných lezcov, ktorí chcú jedno lano pre rôzne použitie.

  • Singing Rock je lezenie a toto krédo napĺňa bezozbytku.
  • Sídlo firmy leží v podhorí Krkonoší na pomedzí medzi Českým rajom a skalnými mestami polickej panvy (Ostaš, Teplické skaly a Adršpach). Väčšina zamestnancov firmy sú horolezci, skialpinisti, kanoisti. Blázni s čakanmi, pádlami a lyžami. Drvivá väčšina začala svoje prvé lezecké krôčiky v pieskovcových oblastiach Českého raja a drsnej žuly Jizerských hôr. Ďalší potom pokračovali do hôr a veľhôr. Tak intenzívne lezenie na skalách a v ľade umožňuje fy. Singing Rock posúvať hranice vo vývoji vysoko funkčného a kvalitného horolezeckého vybavenia. Za celý rok naši zamestnanci spoločne nájdu desiatky kilometrov, napadajú stovky pádov. V tom im ďalej pomáhajú špičkoví horolezci (Adam Ondra, Dušan Janák, súrodenci Stráníkovci, Luboš Mázl, Jitka Mázlová, Honza Říha, speleoexperti z KOTA 1000 a ďalší).
  • Teda skôr, než sa sedák, lano alebo karabína dostane k Vám, prejde si skutočným očistcom. Singing Rock je tu preto, aby Vám prinášal kvalitné a funkčné vybavenie.
  • Singing Rock je lezenie a toto krédo napĺňa bezozbytku.
  • Sídlo firmy leží v podhorí Krkonoší na pomedzí medzi Českým rajom a skalnými mestami polickej panvy (Ostaš, Teplické skaly a Adršpach). Väčšina zamestnancov firmy sú horolezci, skialpinisti, kanoisti. Blázni s čakanmi, pádlami a lyžami. Drvivá väčšina začala svoje prvé lezecké krôčiky v pieskovcových oblastiach Českého raja a drsnej žuly Jizerských hôr. Ďalší potom pokračovali do hôr a veľhôr. Tak intenzívne lezenie na skalách a v ľade umožňuje fy. Singing Rock posúvať hranice vo vývoji vysoko funkčného a kvalitného horolezeckého vybavenia. Za celý rok naši zamestnanci spoločne nájdu desiatky kilometrov, napadajú stovky pádov. V tom im ďalej pomáhajú špičkoví horolezci (Adam Ondra, Dušan Janák, súrodenci Stráníkovci, Luboš Mázl, Jitka Mázlová, Honza Říha, speleoexperti z KOTA 1000 a ďalší).
  • Teda skôr, než sa sedák, lano alebo karabína dostane k Vám, prejde si skutočným očistcom. Singing Rock je tu preto, aby Vám prinášal kvalitné a funkčné vybavenie.