Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
  • Značka
    Revlon
    ×
Revlon ONE-STEP STYLE BOOSTER RVDR 5 Jednokrokový štýlový booster na sušenie vlasov Revlon ONE-STEP STYLE BOOSTER RVDR 5 Jednokrokový štýlový booster na sušenie vlasov
Revlon ONE-STEP STYLE BOOSTER RVDR 5 Jednokrokový štýlový booster na sušenie vlasov

REVLON ONE-STEP STYLE BOOSTER RVDR 5292 UKE je revolučná profesionálna okrúhla kefa na sušenie vlasov, ktorá okamžite vysuší vaše vlasy a dodá im skvelý vzhľad. Obľúbený produkt stylistov.

môžete mať 24.06 - 26.06

Partner: babys
Revlon One-Step volumizér plus RVDR5298E Revlon ONE-STEP STYLE BOOSTER RVDR 5 Jednokrokový štýlový booster na sušenie vlasov
Revlon One-Step volumizér plus RVDR5298E

Volumizér pre objemnejšie a lesklejšie vlasy za polovicu času a o 50 % nižšie vystavenie teplu. Revlon RVDR5298E je vybavený oválnou kefou s priemerom 6,4 cm, titánovým keramickým turmalínovým povrchom a štetinami s aktívnym uhlím.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Revlon trojkulma RVIR3056UKE Revlon ONE-STEP STYLE BOOSTER RVDR 5 Jednokrokový štýlový booster na sušenie vlasov
Revlon trojkulma RVIR3056UKE

Trojkulma s 3 jumbo valčekmi pre prirodzené voľné vlny. Revlon RVIR3056UKE ponúka variabilné nastavenie teploty, turmalínový keramický povrch a chladnú špičku. Zámok dosky a rukoväť na zavesenie pre pohodlné skladovanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Revlon PRO COLLECTION RVIR1159 Kulma s technológiou Rose Gold Revlon PRO COLLECTION RVIR1159 Kulma s technológiou Rose Gold
Revlon PRO COLLECTION RVIR1159 Kulma s technológiou Rose Gold

Zmeňte svoj štýl, ako sa vám páči. Hladké a lesklé cez deň, šialené a kučeravé v noci.

môžete mať 24.06 - 26.06

Partner: SLATE
Revlon Kulmofén One-Step Volumizer RVDR5222E Revlon PRO COLLECTION RVIR1159 Kulma s technológiou Rose Gold
Revlon Kulmofén One-Step Volumizer RVDR5222E

Horkovzdušný statický kulmofén v sobě spojuje funkci kulmy a fénu – vlasy natočí a zároveň vysuší. Je ideální na dodání objemu vašim vlasům.

môžete mať 20.06 - 21.06

Revlon Kulmofén One-Step Volumizer RVDR5222TE1 Revlon PRO COLLECTION RVIR1159 Kulma s technológiou Rose Gold
Revlon Kulmofén One-Step Volumizer RVDR5222TE1

Horkovzdušný statický kulmofén v sobě spojuje funkci kulmy a fénu – vlasy natočí a zároveň vysuší. Je ideální na dodání objemu vašim vlasům.

môžete mať 20.06 - 21.06

Revlon One-Step Style Booster RVDR5292E Revlon SALON ONE-STEP SUŠIČ VLASOV A VOLUMIZÉR MINT - rozbalené
Revlon One-Step Style Booster RVDR5292E

Chcete mít účes jako od kadeřníka každý den? Horkovzdušný kartáč Revlon One-Step Root Booster je vaší novou tajnou zbraní. Šikovný styler na vlasy 2v1 je kombinací těch nejlepších vlastností běžného fénu a kartáče na vlasy. V jeden okamžik vlasy krásně rozčesává a zároveň účinně vysouší.

môžete mať 25.06 - 27.06

Rozbalené
Revlon SALON ONE-STEP SUŠIČ VLASOV A VOLUMIZÉR MINT - rozbalené Revlon SALON ONE-STEP SUŠIČ VLASOV A VOLUMIZÉR MINT - rozbalené
Revlon SALON ONE-STEP SUŠIČ VLASOV A VOLUMIZÉR MINT - rozbalené

Multifunkčná kulma s príkonom 800 W, 3 teplotnými nastaveniami a 2 rýchlosťami. Revlon SALON ONE-STEP SUŠIČ VLASOV A VOLUMIZÉR MINT v ľahkom dizajne je vybavená ergonomickou rukoväťou, chladnou špičkou a otočným napájacím káblom. Duálny plug EU/UK.

môžete mať DNES

Partner: MALL