Einhell Koza na rezanie dreva-51%
41 € 19,90 €

Akcia

VÍKENDOMÁNIA: Získajte dodatočnú zľavu 20 % z uvedenej ceny produktu po zadaní kódu VMSK20EINHELL v košíku (platí od 29.10. do 1.11. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Stabilná koza na rezanie dreva. Nepostrádateľný pomocník pre prípravu dreva na zimné obdobie.
Hecht 901 Držiak na rezanie dreva
48 €

Samosvorná podpora na rezanie dreva pre veľkosť polien s priemerom 24 – 230 mm. Držiak Hecht 901 disponuje jednoduchým systémom zovretia dreva medzi zubami stojana vlastnou váhou (pri nosnosti 100 kg). Múdra konštrukcia zaisťuje vysokú tuhosť a stabilitu aj pri manipulácii 1 osobou.

Hecht 900 Koza na rezanie dreva
24 €

Skladacia podpora na rezanie dreva pre veľkosť polien až do max. priemerom 30 cm. Koza Hecht 900 je vyrobená z pozinkovaného plechu o sile 1 mm a jej múdra konštrukcia zaisťuje vysokú tuhosť a stabilitu. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti sa s podperou ľahko manipuluje.

M.A.T Group Koza na rezanie dreva (14966)
22,90 € 20 €

Koza na rezanie dreva M.A.T Group. Koza je vyrobená z pozinkovanej ocele. Nepostrádateľný pomocník pre prípravu dreva na zimné obdobie.

wolfcraft Koza na pílenie dreva reťazovou pílou 5121000
154 €
+ doprava zadarmo

Táto koza na rezanie dreva značky wolfcraft predstavuje skvelého pomocníka pri pílení dreva. Rýchlo naplníte celý fúrik len pomocou dvoch či troch rezov bez toho, aby ste museli zastaviť reťazovú pílu. S touto kozou značky wolfcraft budete môcť rýchlo, bezpečne a jednoducho píliť drevené polená s dĺ

Čierna práškom sypaná koza na pílenie dreva
64 €
+ doprava zadarmo

Táto pevná a stabilná koza na pílenie bude skvelou pomocou pri pílení dreva. Je potiahnutá práškom pre ochranu pred hrdzavením a má nosnosť až do 400 kg. Vďaka svomu šikovnému dizajnu bude držať brvná a kusy dreva pevne na mieste. Okrem toho môže byť táto koza pre rýchlu prepravu a uskladnenie ľahko

Skladacia pozinkovaná koza na pílenie dreva
40 €
+ doprava zadarmo

Táto pevná a stabilná koza na pílenie dreva bude skvelým pomocníkom pri pílení dreva. Má pozinkovanú úpravu zabraňujúcu korózii a vysokú nosnosť až 100 kg. Má nešmykľavý, zúbkovaný povrch, ktorý udrží drevo pevne na mieste počas pílenia. Okrem toho je táto koza sklápacia, pre ľahkú prepravu a úschov

Skladací stojan na rezanie dreva Einhell
52 €
+ doprava zadarmo

Tento robustný a stabilný stojan, z pozinkovaného kovu, je určený pre ľahké rezanie dreva. Stojan ponúka výber z troch pracovných výšok. Robustné oporné zuby držia drevo pevne zafixované, a je tiež skladací pre úsporu miesta a ľahkú prepravu.