Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie Kávovary Tassimo alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnějšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Produkty z kategórie Kávovary Tassimo si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
  • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Na MALL.SK nájdete viac ako 1 000 000 produktov.

Upresniť parametre
Bosch TASSIMO TAS1006 Bosch TASSIMO TAS1006
Bosch TASSIMO TAS1006

Kapsuľový kávovar v kompaktných rozmeroch a v atraktívnom farebnom prevedení. Bosch TASSIMO TAS1006 pripraví rozmanité nápoje od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K príprave nápoja stačí stlačiť jediné tlačidlo. Vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke sa neprenášajú chute a tak bude váš nápoj chutiť vždy tak, ako má.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch TASSIMO TAS1007 Bosch TASSIMO TAS1006
Bosch TASSIMO TAS1007

Kapsulový kávovar v kompaktných rozmeroch a v atraktívnom farebnom prevedení. Bosch TASSIMO TAS1007 pripraví rozmanité nápoje od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K príprave nápoja stačí stlačiť jediné tlačidlo. Vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke sa neprenášajú chute, a preto bude váš nápoj chutiť vždy tak, ako má.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch TAS6502 Bosch TASSIMO TAS1006
Bosch TAS6502

Kávovar na kapsule v čiernej farbe určený pre kávové kapsule Tassimo. Bosch TAS6502 disponuje veľkým výberom nápojov mnohých obľúbených značiek. Pomocou individuálneho nastavenia môžete personalizovať svoje obľúbené nápoje a uložiť ich do pamäte. Filtračné technológie BRITA MAXTRA zabezpečuje lepšiu chuť.

môžete mať 06.03

Partner: MALL
Bosch TASSSIMO TAS1104 Bosch kávovar na kapsule TAS1002N
Bosch TASSSIMO TAS1104

Kapsuľový kávovar v kompaktných rozmeroch a v atraktívnom farebnom prevedení. Bosch TASSIMO TAS1104 pripraví rozmanité nápoje od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K príprave nápoja stačí stlačiť jediné tlačidlo. Vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke sa neprenášajú chute a tak bude váš nápoj chutiť vždy tak, ako má.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch kávovar na kapsule TAS1002N Bosch kávovar na kapsule TAS1002N
Bosch kávovar na kapsule TAS1002N

Kávovar na kapsule s veľkým výberom nápojov. Bosch TAS1002N je vybavený inteligentnou sparovacou jednotkou, obsluhou pomocou jedného tlačidla a nastaviteľným a odnímateľným podstavcom na šálky. Patentovaná technologia intellibrew. LED ukazovatele informujú o stave prístroja.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch kávovar na kapsuly TAS1102 Bosch kávovar na kapsule TAS1002N
Bosch kávovar na kapsuly TAS1102

Kávovar na kapsuly s inteligentnou sparovacou jednotkou a jednoduchou prípravou stlačením jedného tlačidla. Bosch TAS1102 ponúka výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky s nerezovou mriežkou, ktorý je vhodný pre všetky veľkosti hrnčekov a pohárov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch TASSSIMO TAS1107 Bosch kávovar na kapsule TAS16B7
Bosch TASSSIMO TAS1107

Kapsuľový kávovar v kompaktných rozmeroch a v atraktívnom farebnom prevedení. Bosch TASSIMO TAS1107 pripraví rozmanité nápoje od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K príprave nápoja stačí stlačiť jediné tlačidlo. Vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke sa neprenášajú chute a tak bude váš nápoj chutiť vždy tak, ako má.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch TASSSIMO TAS1106 Bosch kávovar na kapsule TAS16B7
Bosch TASSSIMO TAS1106

Kapsuľový kávovar v kompaktných rozmeroch a v atraktívnom farebnom prevedení. Bosch TASSIMO TAS1106 pripraví rozmanité nápoje od značiek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K príprave nápoja stačí stlačiť jediné tlačidlo. Vďaka automatickému čisteniu trysiek po každej šálke sa neprenášajú chute a tak bude váš nápoj chutiť vždy tak, ako má.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch kávovar na kapsule TAS16B7 Bosch kávovar na kapsule TAS16B7
Bosch kávovar na kapsule TAS16B7

Kávovar na kapsule s inteligentnou sparovacou jednotkou a jednoduchou prípravou stlačením jedného tlačidla. Bosch TAS16B7 umožňuje pripraviť intenzívnejšiu kávu stlačením tlačidla po dobu 3 sekúnd. LED ukazovatele informujú o stave prístroja. Výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky s nerezovou mriežkou je vhodný pre všetky veľkosti hrnčekov a pohárov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch kávovar na kapsule TAS16B2 Bosch kávovar na kapsule TAS16B2
Bosch kávovar na kapsule TAS16B2

Kávovar na kapsule s inteligentnou sparovacou jednotkou a jednoduchou prípravou stlačením jedného tlačidla. Bosch TAS16B2 umožňuje pripraviť intenzívnejšiu kávu stlačením tlačidla po dobu 3 sekúnd. LED ukazovatele informujú o stave prístroja. Výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky s nerezovou mriežkou: vhodný pre všetky veľkosti hrnčekov a pohárov

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bosch kávovar na kapsule TAS6504 Bosch kávovar na kapsule TAS16B2
Bosch kávovar na kapsule TAS6504

Kávovar na kapsule s veľkým výberom nápojov mnohých obľúbených značiek. Bosch Tassimo TAS6504 ponúka inteligentnú sparovaciu jednotku, obsluhu stlačením jedného tlačidla a prispôsobenie nápojov podľa intenzity, teploty a objemu. Dotykové užívateľské rozhranie.

môžete mať 06.03

Partner: MALL
Bosch TAS3102 Bosch kávovar na kapsule TAS16B2
Bosch TAS3102

Kávovar na kapsule v kompaktnom nadčasovom dizajne. Bosch TAS3102 zaistí perfektnú kvalitu nápojov vďaka inteligentnej naparovacej jednotke. Nápoj pripravíte jednoduchým stlačením tlačidla. Kávovar je na použitie pripravený takmer okamžite vďaka nulovému zahrievaniu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL