MIO MiVue 792 WiFi Pro

94%
Hodnotenie: 4,7
MIO

MIO MiVue 792 WiFi Pro

94%
Hodnotenie: 4,7
MIO

Záznamová kamera do auta MiVue 792 WiFiFull HD rozlíšením, 2,7" obrazovkou. GPS záznamom trasy, upozornenie na rýchlostné radary s doživotnou aktualizáciou. Špičková optika Sony s uhlom záberu 140°, automatické spustenie po naštartovaní. Celý popis

154.3
4.7 24
206,07 € Vrátane RP a DPH
154,30 €
-25%
Momentálne nedostupné

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Kód: 1040543

Popis

Popis produktu

Váš očitý svedok pri cestovaní

Kamera MiVue 792 WIFI je ideálne spolujazdec pre každého vodiča. Veľký displej a jednoduché ovládanie vám doprajú nerušený zážitok z ciest. Intuitívny senzor nečakaných udalostí a vysoká kvalita nahrávania vám potom pomôžu pri riešení kolízií, dopravných kontrol a ďalších zásadných momentov na ceste. Vstavaná GPS navyše poskytne profesionálnym a rekreačným cestovateľom jasný prehľad o prejdených trasách. Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu je možné jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 792 WIFI tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

Špecifikácie

 • Full HD záznam – 1080p pri 30 fps
 • H.264 technológia zaisťujúca vysoko kvalitné video pri menšej veľkosti súboru
 • Integrované WIFI pripojenie pre pripojenie k smartphonu a rýchle zdieľanie nahrávok
 • Sklenená optika F1.8 pre skvelé snímky aj v šere a v tme
 • Starvis Sensor od spoločnosti Sony
 • Záznamový uhol 140°
 • 2,7" obrazovka
 • GPS čip, zobrazenie trasy na Google mapách
 • 3 osý G-senzor
 • Upozornenie na rýchlostné radary s bezplatnou aktualizáciou
 • Podpora inteligentného systému ADAS (Advanced Driver Assistance System)
 • Automatické nahrávanie a fotografický režim
 • Automatická detekcia nehody
 • Malý držiak na sklo otočný o 360°
 • Slot pre MicroSD kartu
 • Rýchlostný alarm
 • Možnosť pripojenia zadnej kamery MiVue A20+ (voliteľne) pre duálne nahrávanie
 • 240mAh vstavaná batéria

Vysoko kvalitný objektív Sony Starvis zachytí každý detail za každej situácie

Kamera MiVue má vysokú svetelnosť 1.8F, a preto vie zaznamenať detaily z ciest aj pri horších svetelných podmienkach. Širokouhlý objektív s rozsahom 140° dokáže zaobstarať nahrávky v kvalite Full HD s rozlíšením 1080p, a to aj v oblasti mŕtveho uhla. Okrem videozáznamu možno vďaka vstavanej batérii MiVue použiť aj ako fotoaparát mimo kabíny automobilu. Okamžite tak máte po ruke spoľahlivé zariadenie, ktoré môžete využiť pre dokumentáciu stavu automobilu po nehode. Veľký displej kamery navyše umožňuje okamžité prehranie videa aj fotografií, čo urýchľuje riešenie dopravných situácií priamo na ceste.

Integrovaná WIFI

Jednoducho pošlite video do Vášho smartphonu, alebo zdieľajte svoje zážitky z ciest na Facebooku s využitím MiVue aplikácie.

ADAS (Advanced Driver Assistance System)

To znamená, že vás pri jazde podporia dve bezpečnostné funkcie: varovanie pri opustení jazdného pruhu LDWS (Lane Departure Warning System) a varovanie pred čelným stretom FCWS (Forward Collision Warning System). Tieto dve funkcie pridávajú do zariadenia vysokú hodnotu z hľadiska bezpečnosti, pretože LDWS vás upozorní v prípade, že vychádzate vozidlom z jazdného pruhu, čím potenciálne zabráni priamemu stretu. A ak sa zmenší vzdialenosť medzi vaším vozidlom a vozidlom pred vami, napríklad keď vodič pred vami prudko šliapne na brzdy, funkcia FCWS vás tiež upozorní.

Ostražitý spolujazdec postráži automobil bez dozoru a pomôže s riešením nehôd

Kamera MiVue 792 WIFI je vybavená G senzorom, ktorý rýchlo reaguje na náhlu zmenu smeru jazdy a preťaženia. Integrovaný snímač zaznamenáva smer jazdy v troch osiach. Vďaka tomu možno zistiť, odkiaľ prišiel náraz a ako k nemu došlo. V momente, keď G senzor zaznamená razantnú zmenu pohybu, kamera automaticky uloží záznamy o udalosti.

GPS prijímač zaznamená trasy vašich ciest

Vstavaná GPS umožnuje zaznamenať všetky absolvované cesty do mapových podkladov. Po synchronizácii kamery a programu MiVue Manager tak vodič získa podrobný prehľad o všetkých jazdách vo forme videa, smeru jazdy, rýchlosti a grafického znázornenia ciest na Google mapách.

Aktuálne databázy radarov zaistia pohodovú jazdu bez pokút

Prístroj je vybavený GPS lokátorom, ktorý priebežne sleduje súradnice automobilu. Vďaka tomu dokáže kamera odhadnúť rýchlosť jazdy aj jej smer. MiVue 792 WIFI tiež vie porovnať dáta o polohe a smere jazdy vozidla so vstavanou databázou radarov. Počas ciest vás tak prístroj upozorní zvukovým signálom na výskyt radaru a vždy budete vedieť, kde ísť zvlášť opatrne a zložiť nohu z plynu. Databáza pre model 792 WIFI je navyše po dobu životnosti zariadenia bezplatne aktualizovaná.

MiVue Manager – ideálny nástroj pre sledovanie, zdieľanie a archiváciu ciest

MiVue Manager je počítačový program pre správu, analýzu a archiváciu nahraných dát. Program je kompatibilný s operačnými systémami Windows i Mac. Vďaka G senzoru v kamere dokáže MiVue Manager analyzovať udalosti pred nehodou a pomôcť tak aj s určením smeru jazdy vinníkov kolízií. Za pomocou dát z integrovanej GPS dokáže program zobraziť aj grafické znázornenie prejdených trás v Google mapách. Obľúbenou funkciou programu je tiež zdieľanie nahratých videí na YouTube a Facebooku.

Obsah balenia

 • kamera MiVue 792
 • dlhý napájací kábel do auta
 • otočný držiak na sklo

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia Full HD
Max. rozlíšenie videosekvencie Full HD (1920 x 1080)
Veľkosť LCD 2.7 Palec
USB áno
Typ pamäte MICROSDHC
Outdoorový/vonkajšia nie
Do auta áno
Farba čierna