MIO MiVue 786 WiFi

100%
Hodnotenie: 5
MIO

MIO MiVue 786 WiFi

100%
Hodnotenie: 5
MIO

Mio MiVue 786 WiFi je záznamová kamera do auta s Full HD rozlíšením a 140° širokým uhlom záberu. Vybavená veľkým 2,7" displejom pre jednoduché ovládanie, kvalitným svetelným objektívom, G-senzorom pre detekciu nárazu a prípadné uzamknutie záznamu v prípade nehody. Wi-Fi a možnosť priameho streamovania jazdy na Facebook či jednoduchých aktualizácií firmvéru. Celý popis

147.9
5 3
187,23 € Vrátane RP a DPH
147,90 €
-21%
Na sklade

Kód: 1092150

Mesačne od:
14,79 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Váš osobný očitý svedok na cestách – Jazdite, nahrávajte, streamujte

Mio MiVue 786 Mio MiVue 786

Všetky nahrávky nečakaných situácií aj pekných spomienok na cestu možno jednoducho triediť, analyzovať a archivovať v programe MiVue Manager na počítačoch v pohodlí domova. Okrem programu pre správu záznamov a aktualizácií zadarmo získate pri nákupe kamery MiVue 785 tiež flexibilný otočný držiak a nabíjačku do auta.

 • Integrované WIFI – zdieľajte nahrávky cez sociálne médiá, zálohovanie videí a podpora správy dvoch kamier pomocou aplikácie MiVue Pro. Možnosť živého vysielania cez Facebook
 • 2,7" (6,9 cm) dotyková obrazovka – ponúka jednoduché ovládanie vďaka intuitívnemu a užívateľsky priateľskému rozhraniu.
 • Nahrávanie v rozlíšení Full HD 1080p rýchlosťou 30 snímok za sekundu – s najmodernejšou technológiou H.264 zaisťujúcou kvalitné video s malou veľkosťou súboru.
 • 140° široký zorný uhol – zachytí každý detail kritických okamihov.
 • Objektív F1.8 – poskytuje jasnejšie a čistejšie video aj za zhoršených svetelných podmienok.
 • Vysoko kvalitný optický snímač Sony – pre optimálne zobrazenie aj videozáznam, najmä za zlých svetelných podmienok.
 • Upozornenie na rýchlostné radary – bezplatné mesačné aktualizácie informácií o radaroch po celú dobu životnosti vášho zariadenia, aby ste vedeli, kde si dať obzvlášť pozor.
 • GPS záznam – automaticky zaznamená informácie o jazde, vrátane rýchlosti, smere, nadmorskej výšky a zemepisných súradníc.
 • Pokročilé asistenčné systémy pre vodiča – systém varovania pred čelným stretom (FCWS), systém varovania pred vybočením z jazdného pruhu (LDWS) a systém varovania pred mikrospánkom vodiča (FA).
 • 3– osý G- Sensor – zaznamenáva zmenu smeru a preťaženie, vrátane nárazu, zákrut a zrýchlenia.
 • Otočný držiak – držiak možno ľahko otočiť do ľubovoľného uhla a natočiť tak potrebné obrazové dôkazy.
 • Parkovací režim – detektor pohybu spustí nahrávanie v zaparkovanom aute aj bez prítomnosti vodiča.
 • Prepnutie do režimu fotoaparátu – umožňuje použiť palubnú kameru ako fotoaparát pre obstaranie fotodokumentácie autonehody. Snímky obsahujú súradnice GPS, aby ste mohli určiť presnú polohu nehody.
 • Rýchlostný alarm – zvukový alarm vás upozorní, ak prekročíte nastavený rýchlostný limit.
 • Pridávanie rýchlostných radarov – umožňuje pridať ďalšie miesta s radarmi do vášho zariadenia.

Váš očitý svedok na cestách

V určitej chvíli budete potrebovať obrazový záznam vašej jazdy. Každý bude. Nikdy neviete, kedy sa stanete účastníkom dopravnej nehody, ktorú nezaviníte, a bude sa riešiť zákonná zodpovednosť. To je nočná mora každého vodiča. Palubná kamera MiVue 786 WIFI vám poskytuje duševný pokoj a istotu, že nad vami na ceste nikto nezíska neoprávnenú výhodu.

Mimoriadna kvalita obrazu – presný záznam

Kamera MiVue 786 WIFI používa optický snímač Sony a 140° širokouhlý objektív, takže umožňuje nahrávať obrazový záznam v úplne zreteľnom rozlíšení 1080p full HD s frekvenciou 30 snímok/s. Umožní vám zachytiť poznávacie značky, dopravné značky a značenie, ktoré môžete využiť pre podporu vašej verzie udalostí. Nahráva zreteľne aj za zlých svetelných podmienok.

Jednoduché použitie – úspora času

Kamera MiVue 786 WIFI bola navrhnutá tak, aby bolo jej použitie jednoduché. Stačí vložiť SD kartu, pripojiť ju k zdroju napájania vo vozidle a kamera začne nahrávať, akonáhle naštartujete motor. Vďaka intuitívnemu menu s veľkými ikonami na dotykovej obrazovke je navigácia v systéme veľmi jednoduchá. Jednoduchšia už byť nemôže.

Pripojenie WIFI – rýchlejší, bezdrôtový prenos

Súbory rýchlo a ľahko prenesiete do aplikácie pre inteligentný telefón MiVue Pro. Vždy budete mať v telefóne bezpečne uloženú záložnú kópiu obrazového záznamu. Ak chcete svoje zážitky z jazdy zdieľať, môžete tiež vysielať na Facebook. Pre zvýšenie pohodlia získate tiež bezdrôtové aktualizácie firmvéru a bezpečnostnej kamery.

Bezpečnostné funkcie – pre jazdu bez obáv

Kamera MiVue 786 WIFI je vybavená upozorneniami týkajúcimi sa bezpečnosti, ktoré sa aktualizujú po dobu životnosti zariadenia.

Tiež je vybavená systémom ADAS (Advanced Driver Assistance System) vrátane funkcií výstrahy pred vybočením z jazdného pruhu (LDWS), varovaním pred čelným stretom (FCWS) a varovaním pred mikrospánkom vodiča (FA).

G– sensor zaregistruje náhlu zmenu pohybu a stretu a automaticky spustí tiesňový záznam udalosti, ktorý nemožno prepísať. Môžete riadiť v pokoji s vedomím, že vaša palubná kamera dáva pozor za vás.

Integrované GPS – nahrávanie polohy a rýchlosti

V každom zázname sú uložené údaje o súradniciach GPS a vaša rýchlosť; to je v prípade potreby dôležitý dôkaz. GPS modul je na rozdiel od iných palubných kamier na trhu celý uložený vo vnútri jednotky. GPS umožnuje nastavenie varovania pri prekročení vami definovanej rýchlosti.

Kvalitný povrch – vysoká odolnosť

Kamera MiVue 786 WIFI je robustná, inteligentná a elegantná. Je tak malá, aby ste ju mohli uložiť v čase, keď ju nepoužívate, do odkladacej skrinky.

Adaptabilná – prispôsobí sa vašim potrebám

Kamera MiVue 786 WIFI je kompatibilná so zadnou kamerou MiVue A20 a spoločne s ňou zaisťuje kompletnú bezpečnosť, pretože nahráva aj pohľad zadným sklom.

Ak pridáte káblovo pripojenú sadu (napr. MiVue Smartbox), palubná kamera bude pre zvýšenie bezpečnosti nahrávať aj v parkovacom režime.

Rozmery a hmotnosť

87,8 × 52,2 × 31,9 (mm) 100 g

Obsah balenia:

 • Mio MiVue 786 WIFI
 • Nabíjačka do auta
 • Držiak do auta

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia Full HD
Max. rozlíšenie videosekvencie Full HD (1920 x 1080)
Veľkosť LCD 2.7 Palec
AV výstup áno
USB áno
Typ pamäte MICRO SDHC/SDXC
Outdoorový/vonkajšia nie
Do auta áno
Šírka 87.8 mm
Výška 52.5 mm
Hĺbka 31.9 mm
Hmotnosť 100 g
Farba čierna