DOD RC500S

90%
Hodnotenie: 4,5
DOD

DOD RC500S

90%
Hodnotenie: 4,5
DOD

Kamerový systém do auta s GPS, Wi-Fi a duálnym Full HD rozlíšením s efektívnym polarizačným filtrom (eliminujúcim svetelné odrazy). Kamery snímajú dianie pred aj za vozidlom. Systém kamier má dva objektívy s Full HD rozlíšením v bezkonkurenčnej kvalite s frekvenciou nahrávania 30 fps. Celý popis

418
4.5 2
418 € Vrátane RP a DPH
Na sklade 2 kusy

Kód: 1066637

Mesačne od:
41,80 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Kamerový systém do auta s GPS, Wi-Fi a duálnym Full HD rozlíšením s efektívnym polarizačným filtrom (eliminujúcim svetelné odrazy). Kamery snímajú dianie pred aj za vozidlom. Systém kamier má dva objektívy s Full HD rozlíšením v bezkonkurenčnej kvalite s frekvenciou nahrávania 30 fps.

Kamerový set disponuje širokouhlým objektívom s uhlom záberu 145° prednej kamery a 140° zadnej kamery, čo umožuje mať monitorovaný naozaj široký uhol v okolí vášho auta, blížiaci sa k parametrom rybieho oka. Použitie zadnej kamery je voliteľné, prednú kameru možno používať aj samostatne. Z hľadiska čisto optických parametrov je DOD RC500S ekvivalentná modelu DOD LS500W. Možnosť obrátiť obraz o 180 stupňov pre prednú a zadnú kameru.

Predná kamera je vybavená úplne novým senzorom SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291, ktorý ponúka revolučný nočný režim a to dokonca aj v úplnej tme. Vstavaný Super capacitor (super kondenzátor) namiesto Li-Ion batérie – pre ešte lepšiu odolnosť a životnosť kamery.

Kamera je certifikovaná pre použitie v celej EÚ (t.j aj v Rakúsku, Nemecku a iných členských štátoch). Spĺňa kritériá technických noriem a možno ju používať vo vozidle.

Záznam sa nahráva z oboch kamier s vysokou citlivosťou ISO, až 12800 čo vám umožní monitorovať okolie auta aj v zlých svetelných podmienkach. Táto funkcia je výrazným bezpečnostným bonusom pri sledovaní auta vo vašej neprítomnosti.

Veľkou výhodou je vylepšený systém funkcie parkovacieho módu novej generácie, ktorý začne nahrávať záznam už 15 sekúnd predtým než detekuje pohyb. To vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca a to z oboch kamier teda pred aj za vozidlom. Keď budete pokračovať v jazde, kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke.

Autokamera podporuje micro SD karty až do 128GB (bežné kamery len do 32GB). V prípade havárie, prudkého zabrzdenia alebo naklonenia auta, kamerový set má funkciu G senzor, ktorá slúži na ochranu súborov pri náraze. Rovnako v prípade núdze umožňuje užívateľom manuálne chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla „SOS“. FULL HD autokamerový set s pokročilou technológiou WDR 2.0 a s pripojením WiFi je váš spoľahlivý spoločník na cestách.

 • 1080p HD video záznam
 • Široký uhol pohľadu – 145° predná kamera, 140° zadná kamera
 • G-senzor
 • SOS funkcia – uzamknutia
 • Parkovací dohľad
 • Pokročilá WDR 2.0 Technológia
 • WiFi pripojenie
 • Efektívne nastaviteľný kruhový polarizačný filter

Dual FULL HD 1080p video záznam – Predný a zadný pohľad na vaše vozidlo je zaznamenaný v kvalite 1080p vo vysokom FULL HD rozlíšení. Navyše obraz je zachytený v ultra-širokom uhle zobrazenia 145° predná kamera, 140° zadná kamera pre celkovú ochranu.

Rozšírený rozsah ISO až do 12800 – DOD RC500S má nový senzor SONY STARVIS CMOS so zvýšenou citlivosťou nielen pri normálnom osvetlení, ale aj pri slabom osvetlení. Rozšírený rozsah zvyšuje jasnosť rýchlo sa pohybujúcich objektov v noci. Kamerou je teraz možné zachytiť ešte viac detailov v ultra nízkych svetelných podmienkach.

Pokročilá technológia WDR 2.0 – Ohromujúce video v akomkoľvek osvetlení a vyvážená expozícia v každých podmienkach. Vytvára nočné zábery jasnejšie, a znižuje silnú expozíciu svetla na dosiahnutie čo najkrajšieho obrazu.

Veľká f/1.6 clona, ​​vysoká výkonnosť pri slabom osvetlení – Veľkosť clony odráža množstvo svetla dopadajúce na snímač pri snímaní. Čím väčšia clona (menšie číslo f), tým viac svetla bude zachyteného v snímači kamery. Vďaka najširšej clone, ktorá je 66% väčšia v porovnaní s konkurenciou na trhu, DOD kamery produkujú ten najostrejší obraz.

6G ostrá sklenená šošovka – 6-element ostrá šošovka, ktorá je vyrobená zo šiestich vrstiev skla, poskytuje ohromujúco čistý a nedeformovaný obraz

Širokouhlý uhol pohľadu 145° – Zachytávanie obrazu pri širokom pozorovacom uhle 145° pre optimálne pokrytie a jasnosť. Predná kamera je vybavená mimoriadne širokouhlým objektívom, ktorý posilňuje rozsah záznamu obrazu, pretože panoramatický výhľad na prednej časti vozidla zaberá všetky strany bez skreslenia (teda žiadny deformovaný obraz).

Nastaviteľný kruhový polarizačný filter – účinne znižuje odrazené svetlo. Nastaviteľný filter eliminuje oslnenie čelného skla a súčasne zvyšuje sýtosť. Znižuje nežiadúce odrazy a nadmernú expozíciu alebo polarizačný efekt, pre zabezpečenie najvyššej kvality obrazu a ochrany svojho objektívu.

WiFi pripojenie – prezeranie na diaľku pomocou free aplikácie. Už nie je potrebné čakať, kedykoľvek budete chcieť prehrať vzrušujúce momenty. Jednoducho prenášajte alebo vizualizujte súbory z vloženej pamät'ovej karty v kamere priamo do vášho smartphonu / tabletu cez aplikáciu DOD APP.

Parkovací dohľad – S týmto parkovacím dohľadom budete spokojný aj keď zaparkujete a opustíte auto. Vylepšený parkovací mód, ktorý sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzoru SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme. V prípade detekcie pohybu či už na prednej resp. zadnej kamere alebo náraze začne nahrávať video a uzamkne súbor. Autokamera začne nahrávať už 15 sekúnd pred tým než je zaznamenaný pohyb, alebo náraz čo Vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. Podmienkou je, aby bola kamera napájaná cez autobatériu pomocou sady káblov pre trvalú inštaláciu vo vozidle DOD DP4.

GPS procesor s rýchlosťou 10 Hz – Integrovaný najrýchlejší systém GPS s rýchlosťou 10 Hz, zaznamenáva presnejšie údaje o umiestnení a rýchlosti vozidla. Umožňuje zaznamenávať trasu na mape popri sledovaní videí v aplikácii DOD prehrávača. Momentálne najrýchlejšia aktualizácie GPS použitá v autokamere.

DOD GPS prehrávač V2.0 – Nová verzia DOD GPS Player 2.0 s vylepšením užívateľským rozhraním je ešte prehľadnejšia. Zobrazuje FULL HD video nahrávky s údajmi v reálnom čase ako rýchlosť vozidla, gps súradnice, preťaženie atď. S pripojením na internet je zobrazovaná aktuálna poloha vozidla na Google maps.

Detekcia rýchlostných radarov – Systém upozorní, že sa blížite k miestam s prikázanou rýchlosťou, kde môže byť umiestnený radar, aby ste mohli s prehľadom spomaliť. Vyhnite sa pasci a vždy majte jazdu pod kontrolou. V súčasnosti systém podporuje tieto krajiny: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.

Synchronizácia času a dátumu – Automatická kalibrácia času, nezávislá na manuálnom nastavení času. so zabudovaným 10× speed GPS procesorom je schopná uvádzať presný lokálny kalibrovaný čas a automaticky ho uložiť do pamäte kamery.

G-senzor ochrana dát pri náraze – Pri náraze, núdzovom brzdení, alebo naklonení automobilu, bude automaticky chrániť všetky uložené a aktuálne záznamy. Prostredníctvom tejto funkcie nebudú dôležité súbory odstránené či prepísané a to ani pri nahrávaní v časovej slučke.

Ručné uzamknutie súborov – SOS ochrana – V prípade núdze umožňuje používateľom chrániť existujúci súbor dlhým stlačením tlačidla „SOS“, ktoré uchová súbor z nahrávacej slučky a zabraňuje jeho prepísaniu iným súborom.

Automatické nahrávanie a vypnutie – Po spustení vozidla kamera začne automaticky zaznamenávať. Okrem toho sa prístroj vypne automaticky zároveň s vozidlom bez toho ste stlačili niektoré tlačidlo.

Nahrávanie v slučke – Cyklický záznam – Keď je úložný priestor na vloženej micro SD karte plný, môže automaticky prepísať staršie súbory novšími, teda súbory sa neustále premazávajú.

Podpora 128GB Micro SD karty – 4× väčšia pamäťová kompatibilita v porovnaní so staršími modelmi kamier, podporuje až do 128 GB micro SD s viac ako 18 hodinami nahrávania.

 • Rozlíšenie videa: predná kamera: 1920×1080 @ 30fps, zadná kamera 1920×1080 @ 30 fps
 • Senzor: SONY STARVIS CMOS senzor
 • Uhol záberu prednej: 145°, zadnej: 140°
 • Clona: f/1,6
 • Citlivosť až do ISO 12800
 • Video formát: MOV
 • Záznamové médiá: Micro SDHC / SDXC triedy 10 (až do 128 GB)
 • Mikrofon a mono reproduktor (súčasťou)

Rozmery a hmotnosť

 • Rozmery prednej kamery: 122 (D) * 35,8 (Š) * 60,6 (V) mm
 • Rozmery zadnej kamery: 75,2 (D) * 26 (Š) * 38,8 (V) mm
 • Hmotnosť prednej kamery: 120g
 • Hmotnosť zadnej kamery: 41 g

Obsah balenia

 • Profi kamera do auta DOD RC500S s lepiacim držiakom
 • Zadná kamera s lepiacim držiakom
 • CPL filter
 • Nabíječka do auta 12–24V (predlžovací kábel 4M)
 • Prepojovací kábel so zadnou kamerou (5M)
 • sada nálepiek na držiak na kamery

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ rozlíšenia Full HD
Max. rozlíšenie videosekvencie Full HD (1920 x 1080)
USB áno
Typ pamäte MICRO SDHC/SDXC
Do auta áno
Šírka 122 mm
Výška 35.8 mm
Hĺbka 60.6 mm
Hmotnosť 120 g
Farba čierna